Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

gorący temat

free spin za rejestracje

30 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Mamusie a kupiła któraś z was tą wieżę? jak jest wykonana ? pytam ponieważ córcia ma z zeszłego roku zamek z tej serji i okazał się tandetą z cieniutkiego plastiku.



sylcia05 - my w prawdzie nie mamy tej wieży, ale moja córka ma z tej serii zamek (dokładnie taki jak na poprzedniej stronie pokazuje _MaRtyNiiiA_). Jakość... hmm... plastik jak plastik. Rzucania o podłogę może nie wytrzymać :)

Motylek09 - mi wczoraj przyszedł z FurReal kotek Lulu, testowałam go i mechanizmy dosyć mocno słychać niestety. Poza tym jest całkiem śmieszny i miły w dotyku



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-29 09:42 przez camika.

Witaj
Na strone www.prezent-na-mikolaja.bo.pl Jest idealna rzecz na mikołaja wejdz i zobacz ja swojemu dziecku sama kupiłam Pozdrawiam odpiszcie co o tym myślicie hit na mikołaja wystarczy wpisać w google

Czym teraz najchętniej bawią się 4-5 latki? Myślę nad prezentem i nic wymyślić nie mogę.

Chrześnica ma dosłownie wszystko, cięzko czymś ją zainteresować na dłuższą metę. Ma swoje humory! Co jej mogę kupić? Jaką zabawkę, a może grę? Tylko co to ma być..........

Chętnie się też dowiem bo ten sam problem z chrześnicą męża. :/

Prezent zależy od funduszu jakim dysponujesz.
Dla takiej dziewczynki jest cała masa fajnych zabawek, gier:
wózek dla lalek
domek dla lalek
zestaw do pielęgnacji bobasa
zestaw do sprzątania
zestawy AGD
laki bobasy, barbie, evie, monster high
gry planszowe
instrumenty muzyczne
mokrofon ze statywem
różnorodne puzzle, układanki
książki
zestaw bajek na DVD
zestawy do robienia biżuterii
konsola psp, overmax
gry edukacyjne
mata do tańczenia, twister
aparat cyfrowy (są wersje dla takich dzieci)
i wiele, wiele innych :)

ja tam mojej kuzynce kupuje coś takiego :) w grudniu bedzie miala 5 latek i taka z niej modnisia, że będzie zachwycona :) polecam, tym bardziej, że cenowo nie ma tragedii, bo od 65zł są :)



proponuję coś z monster high bo teraz za tym szaleją dzieciaki. a jak nie to to moze specjalne kosmetyki do makijażu dla dzieci,żeby poczuła się jak mała dama :) można kupic takie zestawy z gażdzetami typu torebka albo buty, korona. a jak nie to to jeszcze lalka bobas z akcesoriami - żeby nie wiem ile tych bbasów w domu było, to kazdy nowy się przyda (zwłaszcza jak bedzie okazja do zabawy z innymi dziećmi ):P i są jeszcze zestawy małej projektantki- na all sobie sprawdź, o co z nimi chodzi :)

kamilak86

wszystkie kuchnie, lalki bobasy, czy inne rzeczy ma. Do głowy mi przychodzą jedynie jakieś gry edukacyjne...

Kami ja mam taką pięciolatkę w domu i powiem szczerze, że trudno mi samej coś jej kupić. Ostatnio moja mała złapała gazetkę z zabawkami i oglądając mówiła: to chcę, to chcę to chcę...., a pokazywała na wszystko hahah. Ale z reguły wiem, że lalki i akcesoria akurat w jej przypadku odpadają. Zastanawiam sie nad kosmetykami (ale w sumie też odpadają bo wpajam jej cały czas, że jest za mała na malowanie się). To pewnie też jakąś grę jej kupię :). A do tego mnóstwo naklejek :). Pozdrawiam :)

Cytat
savage137
proponuję coś z monster high bo teraz za tym szaleją dzieciaki :)

trafiłas w dziesiatke! moja mała jak ja poprosilam aby napisala list do mikolaja ( w tym roku na listdomikolaja.pl) to wybrałą sobie wszytsko co tylko było monster high, nie wiedzialam ze to jest az tak popularne bo szczerze mwoiac mnie te zabawki przerażają troche :D

moje dziecko tez szaleje za monster high, gdzie sie podzialy prawdziwe lalki barbie?? ;)
sprawdzcie w ogole taka strone mattel gdzie sie pisze list do mikolaja - maja tam wszystkie dostepne zabawki i dzieciak sam robi na komputerze list!:)

drogie dziewczyny,święta już za pasem a ja nie mam pomysłu na prezent dla tego najważniejszego w naszej rodzinie- dla synka,który w marcu skończy 3 lata. chciałabym kupić coś fajnego,żeby byl wręcz zachwycony.Może ktoś jeszcze ma taki problem i tutaj znajdzie podpowiedź.
Moj mąż proponuje autko zdalnie sterowane,ale nie wiem...
mały uwielbia kubusia puchatka, jake i piraci z nybylandii i pana złotą rączkę...pomożecie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-08 21:20 przez kwiatek24.

na takie autko jest zdecydowanie za maly (mezowi kup bo chyba a ochote hehe):) jak lubi Mańka to kup mu wiertarkę gadająca albo zestaw narzedzi z pasem:) swetna sprawa moja szalona dziewucha ma wiertarę i juz ponad rok jakimś cudem wytrzymała a tez na 3 ur dostała:)

następna dyskusja:

w ciaży na solarium?