Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10
niezweryfikowana
Posty: 702
Ostrzeżenia: 1/5

ja dla synka mojej siostry kupiłam zestaw bajek i klocki LEGO, sama się nimi bawiłam i stwierdziłam, ze są ponadczasowe, więc każde dziecko powinno je mieć, nie wiem jak wy, ale ja bardzo fajnie wspominam te chwile, gdy tworzyłam jakies budowle itp. choć to dziwne, bo jako dziewczynka powinnam chyba chciec bardziej bawić się lalkami :)

Mam problem z kupnem prezentu dla dziewczynki 6 lat i chłopca 8 lat . Nie widujemy sie zbyt czesto ,ale z tego co wiem mala interesuje sie barbi , przynajmniej bylo tak pare miesiecy temu. Moze jakies propozycje z waszej strony? Pomocy bo juz swieta blisko

dla dziewczynki jak lubi tą postać proponuje bajkę na dvd z tej serii

dla chłopca może jakiś film z obecnych popularnych ( takich dla chłopaków bardziej ) ?

dośc duże już te dzieci, spróbuj je poprosić żeby napisały list do mikołaja, ale taki internetowy, i żeby rodzice ci mejlem podesłali:) (skąd jestem taka mądra? problem mój był identyczny, ale rzowiązany został przez stronę - cudo, czyli www.listdomikolaja.pl - natknelam sie przez przypadek na reklame w kerfurze, a pomogła bardzo!)

Moja córka na mikołajki dostała taśmy kreatywne - takie kolorowe - różową, żółtą, z motywem w panterkę, jakieś kleksy, różnokolorowe paski i teraz siedzi i okleja jakieś stare pudełka po herbacie, kartony i robi z nich pudełka na jakieś swoje pierdoły i zabawki. Zrobiła sobie też 2 torebki i paraduje z nimi po domu :) Może pomyśl nad czymś takim? Moja córa jest zachwycona :)

Ciastolina, są różne "serie". My kupiliśmy fryzjera:D
Może jakaś gra planszowa.
Strój piłkarski, jeśli lubi piłkę.
Klocki Clicks, fajna sprawa:) Wszystko idzie z nich zbudować:)

Skoro lubi zabawki typu lalki barbi mozesz kupic akcesoria do tego typu motor psa lub inna rzecz. Fajnym pomyslem są tez maty taneczne.

a dla chlopaca gry komputerowe badz wyrzutnie samochodowe. Wszystko rozbija sie o fundusze na to przeznaczone. Pozdrawiam

Wiesz co tak na przyszłość to tutaj są faje rzeczy. http://www.kids-design.com/ kupuje też z stad akcesoria i zabawki i maluchy są zadowolone. A ja faktycznie kupuje zbiorowo bo i sąsiadki dorzucają coś od siebie. i przesyłkę wtedy mam y taniej. To tak na przyszłośc podaję;)
oj wkradł mi się błąd.. nie kupuje zagranicznych rzeczy tylko polskie kids-design.com.pl stad;) sorki, ale przy okazji odkryłam nowa stronę dla dzieci:D
no nie wytrzymię, nie umiem linka podać.... kids-design.com.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-02 09:51 przez Sesunia13.

następna dyskusja:

w ciaży na solarium?