Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

teraz pojawiły się duże zestawy z bajki "jake i piraci z nibylandi" typu : statki z filmu czy ich kryjówka - mi się bardzo podobają i sama się zastanawiałam nad takim prezentem dla dzieciaków.

te zabawki z Jake'iem i piratami są fajne, mojemu synkowi się bardzo podobają :) A co do autka, to wcale nie jest za mały. U mnie pierwsze sterowane samochody pojawiły się już w drugim roku, bo mały uwielbia wyścigi. Tylko trzeba uważniej/ostrożniej dobrać takie autko.

Witam. Co do synka dwoletniego to bym polecala zestaw z ciastolina, niby jest od 3 lat ale wczesniej juz dziecko lapie o co chodzi tylko trzeba sie z nim bawic. my mamy taki w ktorym jest cos co wyglada jak zszywac i mozna robic zwierzatka, wykrawac ciastka, robic makarony itp itd. nazywa sie caddy i byl kupiony w Holandii, nie moge znalesc w google tego. ale jest swietny! :)

Co do prezentow to dla mamy mam juz dawno kosmetyki, dla siostrzenicy bluzeczki,dla synka ciuchcia ze zwierzatkami, corce zamawiam niedlugo kuchnie chociaz myslalam o prezencie wspolnym dla dzieci czyli sanki duo a to jednak droga inwestycja...

moj luby dostanie bluze calvin kalin a dla taty ( 52 lata ) kompletnie nie mam pomyslu, zreszta jak zawsze i pewnie znowu beda to kosmetyki a jeszcze z tamtego roku z gwiazdki wszystkich nie wykorzysta... tescie natomiast dostana witaminki dppelherz.

niezweryfikowana
Posty: 478
Ostrzeżenia: 1/5

hej dziewczyny:) nie długo Boże Narodzenie a ja się zastanawiam co pod choinkę kupić mojej chrześnicy. Maleńka ma 6 miesięcy i zastanawiam się nad tym <moderacja>zakaz wklejania linków Allegro.Można wklejać zdjęcia a może polecicie coś??? Proszę o pomoc... Koszt do 70 zł.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-11 05:52 przez moderator.

Hej!Te stoliczki kiedyś były w biedronce jak się nie mylę za 35zł,także tutaj na allegro dość że o 14zł droższa to jeszcze 20zł przesyłka więc myślę że się nie opłaca.No ale co do stolika to takiego nie miałam więc nie wiem jaki jest.

Nie ma zdjęcia, ale mowa o stoliczku z czerwonymi nóżkami, dzwonkiem z DO RE MI, psem itp w kształcie kwadratu to jest niezły bo go miałam. Nadal działa, chociaz mała m go około pól roku jak nie wiecej

Nie mogę wstawić coś :(
Ja mam prezenty tylko dla dzieci , na razie , dla 10 i 3,5 latki :)









Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-11 11:13 przez Mandragora01.

Hej hej :) Postanowiłam założyć ten wątek, bo sama nie wiem jak ogarnąć prezenty dla maluchów.. Tyle jest tego w sklepach i w necie,że aż oczopląsu dostaję.. Muszę wybrać prezenty dla mojego synka (3,5),chrześniaka (3mies.) i córki brata ciotecznego (5 lat). Chciałabym kupić im coś pożytecznego, a nie coś co zaraz pójdzie w kąt..coś do czego wracali by za miesiąc, dwa, pół roku.. Największy problem mam z chrześniakiem, bo jest najmniejszy..tak myślałam o macie edukacyjnej lub takim pianinku mocowanym do łóżeczka, bo poza tym to chyba wszystko jest od 6m w górę.. Druga w kolejności jest córa mojego ciotecznego brata..co myślicie o jakiejś grze planszowej typowej dla dziewczynek? Jakieś księżniczki, itp? Z moim bąblem mamy w sumie najmniej kłopotu, bo on sam nam listę wyrecytował już dwa miesiące temu.. ;) no ale ta dwójka to niezła zagadka dla mnie...Co radzicie? Może wy macie jakieś inne pomysły? będę wdzięczna za każdą propozycję :)

Witam, moja 5-latka dostanie:"TREFL GRA BABIDI BUM -gra z kopciuszkiem Disney Princess", klocki Lego Frends dla dziewczynek, puzzle Winx, zestaw ubranek do lalek Monster High, kuzynka rok młodsza dostanie zestaw porcelany Disney Princes, walizke z grami Disney Princess 4w1,zestaw kreatywny pacynki+ teatr-zrób to sam.Kolejnej kuzynce 1,5 rocznej zamówiłam z Primarka 3-pak stylizowanych na baletnicę z doczepianymi baletkami i kokardkami rajstopek oraz duze autko sorter, chłopców u nas w rodzinie brak wiec podałam tylko pomysły dla dziewczynek, inne pomysły (z urodzin mojej córki miesiąc temu to: toaletka świecąca, grająca, klocki dla dziewczynek typu Lego, sa rózne zestawy, lalki Monster Haigh. Z pewnej fajnej stronki zamawiamy do przedszkola, w którym pracuje zabawki ekologiczne, do samodzielnego wykonania, to tez fajny unikalny pomysł.

Ja mojej córci (4 latka) zamówiłam świecącą toaletkę,klocki z Hello Kitty (do kompletu,bo jedne już ma),zamek koników Filly i domek dla Barbie:)

dzięki kochane za podpowiedź..hmm..jest w czym wybierać :))
może ktoś jeszcze? na prawdę mam nie lada problem..teraz już chyba tylko z chrześniaczkiem :)

My kupiliśmy takie coś w carefurze za 49,99zł :

PIERWSZE BIURKO BRAWO KAROTKA MARCHEWKA





To jest dla dziewczynek i chłopców dla wieku 3-6lat przygotowujące do szkoły.

Kupiłam wczoraj 3 latkowi,na all chodzą po 80zl z wysyłką najtańsze a w carefurze tylko 49,99zł


Brawo karotka Moje pierwsze biurko edukacyjne

Moje pierwsze biurko to najbogatszy i najpiękniejszy zestaw przygotowujący do nauki w szkole. Opakowanie zawiera między innymi wiele gier edukacyjnych, mówiącą i świecącą marchewkę. Gry edukacyjne ułatwiają naukę kształtów, kolorów, zawodów, środków transportu, liter i cyfr. Dziecko nauczy się tworzyć pierwsze wyrazy oraz pozna podstawowe zasady matematyki, a elektroniczne puzzle rozwiną logikę.
Zestaw zawiera:
- Biurko
- Magiczna marchewka z bateriami
- Elektroniczny Alfabet
- Gra w wyścig
- Gra skacz króliku
- Tarcza i pionki do gry
- Puzzle elektroniczne miasto
- 12 elementów gry skojarzenia zawody
- 12 elementów gry w kolory
- 12 elementów gry do dopasowania
- 12 elementów gry w kształty
Producent: LiscianiGiochi





A dla 3 miesięcznego może coś takiego:



PIŁKA KIBICA FISHER PRICE

MÓWI PO POLSKU

one są w granicach 65zl do zakupu


[attachment 815182 pop.jpg]



Przyda się do raczkowania :) Ijak się położy na brzuszku to może sobie wciskać :)




A dla dziewczynki 6latki np dużą kasę fiskalną :) Będzie się laleczka bawić w sklep :) Albo widziałam tak samo jakieś fajne stragany z owocami do zabawy około 80zl lub np książkę jakąś disneya z czytankami grubą. Teraz sa w biedronce za 24,99zł chyba jakoś 100stron Disneya 6lat+



A ta piłka jest naprawdę duża,jak normalna piłka do nogi,może troszkę mniejsza ,ale co ważne jest mięciutka i od 3miesięcy+ wskazana:)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-12 11:23 przez czarna1609.

oooo..ta piłka bardzo fajna..widział ostatnio w sklepie i zastanawiałam się czy może to czy ten cały Szczeniaczek uczniaczek..?

Czy ktos moze mi polecic mate taneczna dla 6-cio latki cena do 150zł .

Cytat
angela1009
oooo..ta piłka bardzo fajna..widział ostatnio w sklepie i zastanawiałam się czy może to czy ten cały Szczeniaczek uczniaczek..?


My mamy szczeniaczka uczniaczka -mój synek dostał na pierwsze urodziny,teraz ma 2 latka.
Bawi się nim. Ale jak dziecko-przestaje i za jakiś czas włącza go aby sobie z nim pośpiewać a piłką cały czas-teraz ma 2 latka :)
Np na macie edukacyjnej synek bawił się tylko do 6tego miesiąca bo później zainteresowały go inne zabawki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-12 12:52 przez czarna1609.

następna dyskusja:

w ciaży na solarium?