Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

gorący temat

e-papieros

21 minut temu

nowoczesne przedszkole

godzinę temu

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 8 9 10 -->

na all jest urzywany 60 do licytacji kup teraz 99zł

na mikołajki chyba kupię mojej chrześnicy książkę" naciśnij mnie" mam nadzieje, że jej się spodoba :)

co kupić 4-letniej dziewczynce, która wszystko ma? i 2,5-letniemu chłopcu, który też wszystko ma? :)

ja w tamtym roku 4 letniej corce na mikołaja sprawiłam zestaw kolorowanek i oto ten zestaw do malowania uzywa do tej pory polecam<link do allegro>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-03 12:43 przez moderator.

Cytat
asiunia_1989
bardzo fajny pomysł z tym zestawem:)
mysle ze naprawde swietny pomysl bo kazde dziecko praktycznie uwiebia rysowac malowac kolorowac no i az taki wydatek to nie jest duzy

te zestawy kolorowanek z farbami sa w sklepach SNC PO 12,99ZŁ

Skoro ma 2 latka, to powoli zaczyna się interesować czymś więcej :) Z doświadczenia mogę Ci podsunąć pomysł tj, wiaderko (100szt) kolorowych drewnianych klocków, jakaś ciężarówka/wywrotka :) , zestaw samochodzików + 2 poziomowy parking, laptop z przeróżnaymi funkcjami (melodie, literki, obrazki itp), jest dużo różnych puzzli, drewnianych i zwykłych :) takie mega duże kształty :) , puzzle piankowe ze zwierzątkami, roślinami itp :) Jest masa rozwiązań i wcale nie takich kosztownych ;)

joanna_1807, polecam ten zegar z całego serca, moja podopieczna czterolatka go ma i bezbłędnie odczytuje godziny ze zwykłych zegarów, dzisiaj popołudniu nawet powiedziała "jest za pięć piąta":) Fajną opcją jest też to, że można włączyć j. angielski, chociaż dla mnie jest troszkę niewyraźny;)
Dla dzieciaczków poniżej 2 roku życia polecam gąsienicę gawędziarkę z FP jest świetna:) i wszelkiego rodzaju klocki drewniane i pojemniczki wkładane jeden w drugi, a jak już się zacznie przelewanie wody to dziecka nie ma;) "moje" dziewczynki mają masę zabawek którymi się nie bawią i kilka, które są non stop w ruchu i to są właśnie te najzwyklejsze, najprostsze- bańki mydlane, klocki, rzeczy do rysowania i malowania, lalki i wózki, książki, piłki itd. Starszej (4l.) planuję kupić jakiś zestaw do rysowania właśnie, a młodszej (1,5 r.) klocki drewniane (ciocia buduje a bączek rozwala, najfajniejsza zabawa;) ) - coś, czym na pewno będą się bawić:)

ja lubię serię śpiewaki-słodziaki od MAttel - takie urocze stworki przytulanki, co jeszcze śpiewaja ;) choc nie wiem, czy Twój Synek już nie wyrósł z takich zabawek ;) zawsze możesz go zachęcić do napisania listu do Mikołaja. mozecie to nawet zrobic razem, jest taka strona www.listdomikolaja.pl - dzieciakom sie podoba, bo jets bardzo polorowa, swoateczna, Mikołaj mówi takim miłym głosem i w ogóle ;) dzieciak rysuje, wybiera zabawki, a potem Ty dostajesz ich liste na maila - i po kłopocie ;) a wspolne chwile bezcenne ;)

Moja niespełna czterolatka od kiedy byłyśmy w kinie na Meridzie walecznej choruje na taka lalke z koniem


a młodsza ośmiomiesięczna dostanie kule do raczkowania :)


natomiast mam problem z 3 letnim chrześniakiem i w sumie ze szkrabek który sie dopiero urodzi w listopadzie - no bo co takiemu dziecku dać?

Ja dziś znalazłam jeszcze takeigo żółwika projektor

[embed_image b6d5fb747a28031837ec58ed785dbd1c]

Ja nie mam pomysłu- chcialabym Myszke Miki taką interaktywną ale troszke droga jest...
Dla 2 latka ciezko mi cos znalezc- poniewaz on nie za bardzo sie bawi zabawkami... A jak juz ma to na dzien - dwa i ląduje do śmieci...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

Ja się ostatnio zafascynowałam zabawkami firmy LISCIANI. ma ktoś te zabawki? myślałam o serii karotka, biureczko dla 4latki a dla 3latka wyliczankę z cyferkami, lub coś w tym stylu. Nie znam tej firmy, zabawki mają świetną cenę, a poza tym wydają się super rozwojowe.




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-30 11:57 przez alenka85.

Ja też już kupuję,w zeszłym roku w listopadzie maiałam większość z głowy, a mam tego trochę bo 20 osób w tym 8 dzieci...
W tym roku mam trochę prościej,bo mam sporo punktów na karcie payback a teraz można na stronie smyka płacić punktami:)

następna dyskusja:

w ciaży na solarium?