Obecnie rozmawiamy o:

jak szybko schudnąć??

gorący temat

HPV czy mam sie bać?

dzisiaj o 19:33

schody i balustrady

dzisiaj o 18:36

Reklama - pomóżcie;)

dzisiaj o 15:28

Biznes

dzisiaj o 14:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 7 8 9 10 11 12
zweryfikowana
Posty: 770
Ostrzeżenia: 1/5

Udalo sie tańczy teraz pozostalo trzymac kciuki za kociaczka no i pomagac pomagac pomagac kolejnym zwierzaczkom-no bo kto jak nie my :)

myślę że trzeba ustalić teraz jakeis inne zwierzątko i znowu to samo:) i szukać nowych osób bo bez przesady nie będziemy juz was kochane naciągac hehe :*

Dokładnie, po kolei trzeba reklamować zwierzaczki, najlepiej te najbardziej potrzebujące. To od którego zaczynamy? ;)

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Poczekajcie. Do kolejnej wypłaty jeszcze miesiąc :)

czyli będzie można oglądać co z kotkiem? bo ja bym bardzo chciała widzieć, nie przelałam jakoś bardzo dużo bo jestem bez kasy, ale po przeprowadzce do Niemiec i zarobkach w euro... bardzo chętnie wspomogę jeszcze jakieś maleństwo :) tylko żeby go uratowali, niech jakoś mu te oczka naprawią, żeby chociaż nie miał ich takich ogromnych.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
buchling
czyli będzie można oglądać co z kotkiem? bo ja bym bardzo chciała widzieć, nie przelałam jakoś bardzo dużo bo jestem bez kasy,....
Z tych wpłaconych symbolicznych 1 i 2 złotówek zrobiło się chyba ponad 50 zł, a to już kolejne lekarstwa. I właśnie dlatego każda złotówka nie jest bez znaczenia. Taki sam szacunek dla nawet najskromniejszego datku.

na stronie będzie wyświetlano na co wydali pieniążki i wgl:) więc pozostaję czekać jak zauważę jakąś zmianę na stronie to na pewno was o tym powiadomię! :)

Cytat
Somersbyy
na stronie będzie wyświetlano na co wydali pieniążki i wgl:) więc pozostaję czekać jak zauważę jakąś zmianę na stronie to na pewno was o tym powiadomię! :)
Super, że się udało uzbierać całość :)

dziewczyny jesteście super! serce

No i wątek ucichl... Miałam nadzieję, że pomożemy wspólnymi siłami jeszcze innym bidulom ze stronki. Ja juz wplacilam na kilka zwierzaczkow. W następnym miesiącu znów kolejne pieniążki poleca :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zakątek doświadczania świata dla dzieci z aytyzmem i nie tylko