Obecnie rozmawiamy o:

stylowy grzejnik

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak szybko schudnąć??

05 wrz 2011 - 19:31:13

po ciązy nadal zostało mi 7 kg nadwagi:-( chociaż na samym początku zrzuciłam 11... teraz waga stoi w miejscu i pomóżcie, może macie jakieś ciekawe pomysły na diety



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-12 10:02 przez moderator.

jak szybko schudnąć??

05 wrz 2011 - 19:34:02

Dieta Dr Dukana :)
Rezultaty powalajace.. http://www .dieta-dukan. pl/

jak szybko schudnąć??

06 wrz 2011 - 09:27:47

ja w ciąży przytyłam 16kg a po ciąży schudłam 20kg, nie stosowałam jakiejś specjalnej diety, jadłam małe posiłki ale często, ograniczyłam słodycze i nie jadłam po 20, jestem za leniwa na diety ;)

jak szybko schudnąć??

06 wrz 2011 - 09:29:55

Cytat
pecha
ja w ciąży przytyłam 16kg a po ciąży schudłam 20kg, nie stosowałam jakiejś specjalnej diety, jadłam małe posiłki ale często, ograniczyłam słodycze i nie jadłam po 20, jestem za leniwa na diety ;)

Dokładnie, ja uznaję tylko jedną dietę odchudzającą- MŻ- działa na każdego:)

jak szybko schudnąć??

06 wrz 2011 - 09:30:29

po 1 ciazy zostało mi 7 kg ale w moim przypadku było to ok wczesniej byłam wrecz chuda a po drugiej ciazy jeszcze +5 i juz byłam załamana mi NiESTETY pomogły tabletki na odchydzanie:(

jak szybko schudnąć??

06 wrz 2011 - 09:30:59

Cytat
miamiu
Cytat
pecha
ja w ciąży przytyłam 16kg a po ciąży schudłam 20kg, nie stosowałam jakiejś specjalnej diety, jadłam małe posiłki ale często, ograniczyłam słodycze i nie jadłam po 20, jestem za leniwa na diety ;)

Dokładnie, ja uznaję tylko jedną dietę odchudzającą- MŻ- działa na każdego:)
MŻ! CUUDO! Ja przez 3 miesiące straciłam 10 kg!! :-D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

jak szybko schudnąć??

06 wrz 2011 - 09:32:12

ja co prawda nadwagi nie mam, ale też brakuje mi 7 kg żeby wrócić do wagi sprzed ciąży a jestem już pół roku po porodzie. Ja nie będę się truć żadnymi dietami. Po prostu jem zdrowo i ćwiczę, ćwiczę i jeszcze raz ćwiczę :) Jedynym problemem jest to, że nie umiem jeść regularnie, najchętniej to bym w ogóle nie jadła :D

Cytat
miamiu
Cytat
pecha
ja w ciąży przytyłam 16kg a po ciąży schudłam 20kg, nie stosowałam jakiejś specjalnej diety, jadłam małe posiłki ale często, ograniczyłam słodycze i nie jadłam po 20, jestem za leniwa na diety ;)

Dokładnie, ja uznaję tylko jedną dietę odchudzającą- MŻ- działa na każdego:)

w moim przypadku pomogłoby tylko WŻ - więcej żreć, a nie umiem ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-06 09:33 przez martischa.

jak szybko schudnąć??

06 wrz 2011 - 09:34:52

dieta dukana moze i szybka ale teraz jest fala pozwan do sadu bo ona jest najzwyczajnienj niezdrowa na watrobe i bardzo szkodzi stawom. MZ i duzo ruchu

jak szybko schudnąć??

06 wrz 2011 - 09:34:59

jestem miesiac po porodzie. w ciazy pryztylam 16 kg. Zostalo mi 5. Niestety nie karmię piersią a słyszalam ze to najlepszy sposob na zgubienie kilogramow. Obecnie staram sie jesc male posilki nie przesadzac zrezygnowalam calkowicie z słodyczy. I do tego co dziennie wypijam 1,5 litry wody z aqua slim. Mam nadzieje ze pomoze. Ćwiczyc moge dopiero za 2 tygodnie bo mialam cesarskie cięcie. Jesli jestes chetna mozemy sie razem dopingowac!

jak szybko schudnąć??

06 wrz 2011 - 09:39:48

byłam na diecie dukana
nic nie schudłam
malo jem
mama ma mnie zapisac do lekarza bo moze to byc jakas choroba hormonalna albo z trawieniem...

jak szybko schudnąć??

06 wrz 2011 - 09:41:23

proponuję wyeliminować mięso na jakiś czas i jeść rybę, owoce morza :) dieta zdrowa i skuteczna
Ja przez Dukana nabawiłam się infekcji nerek :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-06 09:42 przez landryna26.

jak szybko schudnąć??

06 wrz 2011 - 09:44:39

Dieta Dukana skuteczna, ale ja wróciłam po niej do starej wagi dość szybko ; p.

jak szybko schudnąć??

06 wrz 2011 - 09:47:26

mz +wr= laska :)

jak szybko schudnąć??

07 wrz 2011 - 07:12:23

Cytat
skierka188
jestem miesiac po porodzie. w ciazy pryztylam 16 kg. Zostalo mi 5. Niestety nie karmię piersią a słyszalam ze to najlepszy sposob na zgubienie kilogramow. Obecnie staram sie jesc male posilki nie przesadzac zrezygnowalam calkowicie z słodyczy. I do tego co dziennie wypijam 1,5 litry wody z aqua slim. Mam nadzieje ze pomoze. Ćwiczyc moge dopiero za 2 tygodnie bo mialam cesarskie cięcie. Jesli jestes chetna mozemy sie razem dopingowac!



ja już jestem 3 miesiące po porodzie, w ciązy przytyłam 19 kg, 10 straciłam w ciągu 5 dni po porodzie, a 2 kg przez 2miesiące. karmiłam piersią i nic. wolałabym jakieś szybsze efekty/....

jak szybko schudnąć??

07 wrz 2011 - 07:35:41

ja od kilkunastu dni jezdze na rowerze i od wczoraj biegam:) biore tez thermo speed czy cos takiego
mam nadzieje ze jakos zrzuce około 5 kg. Na diety jestem za leniwa i nie umiem na zadnej wytrzymac dłużej niz 2 dni.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

brązowe czy czarne ?