Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hybrydy SEMILAC opinie

05 kwi 2016 - 14:14:06

Dziewczyny, chodzi za mną od pewnego czasu zakup hybryd Semilac ale opinie na innych forach są podzielone, choć z przewagą tych pozytywnych.
Miałyście lakiery semilac na paznokciach?
jak z kolorami? jak długo się trzymają? nie odpryskują?
używałam innych firm i bywało różnie, semilac poleciła mi kosmetyczka u której kiedyś robiłam paznokcie. Doradźcie, pokażcie je na paznokciach jeśli macie!

Hybrydy SEMILAC opinie

06 kwi 2016 - 11:18:07

u mnie trzymały się bardzo długo, właściwie aż mi się znudziły i zmieniłam na inny kolor :)

Hybrydy SEMILAC opinie

08 kwi 2016 - 13:31:15

naprawdę żadna z was nie stosowała???

zweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

Hybrydy SEMILAC opinie

08 kwi 2016 - 13:40:49

U mnie również trzymają bardzo długo, właściwie tak jak koleżanka wyżej aż mi sie nie znudziły :) nie odpryskują, kolory tez bardzo ładne, pozdrawiam.

Hybrydy SEMILAC opinie

08 kwi 2016 - 14:42:36

U mnie również trzymają się bardzo długo - nawet miesiąc bez odprysków, a wykonuję prace domowe, w ogrodzie, itp. bez rękawiczek. Hybrydy Mollon czy Shellac nie dorównują Semilacowi. Tu link, gdzie pokazywane są stylizacje paznokci Semilac oraz wrzucane zdjęcia kilkutygodniowych hybryd Semilac: https://www.facebook.com/HybrydyHybrydkiHybrydeczki/?fref=ts

Hybrydy SEMILAC opinie

14 kwi 2016 - 10:31:57

a jak byście je porównały do innych firm?

Hybrydy SEMILAC opinie

14 maj 2016 - 00:41:41

Ja nie mam porównania, bo od początku używam tylko semilaca, ale myślę, że to dobry wybór, szczerze polecam.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Hybrydy SEMILAC opinie

15 maj 2016 - 23:19:31

Kiedy chodziłam do kosmetyczek co jakiś czas i one używały róznych lakierów, więc mam porównanie. Ale odkąd robie sama w domu używam tylko Semilac. Ogólnie są jakościowo dobre, a nie koszują majątku. Można sobie spokojnie pozwolić na kupienie kulku kolorów żeby mieć fajne fantazje na paznokciach ;) Też czytałam podzielone opinie o nich ale jak dla mnie są w porządku.

Hybrydy SEMILAC opinie

16 maj 2016 - 12:53:53

Cytat
MickyMK
Kiedy chodziłam do kosmetyczek co jakiś czas i one używały róznych lakierów, więc mam porównanie. Ale odkąd robie sama w domu używam tylko Semilac. Ogólnie są jakościowo dobre, a nie koszują majątku. Można sobie spokojnie pozwolić na kupienie kulku kolorów żeby mieć fajne fantazje na paznokciach ;) Też czytałam podzielone opinie o nich ale jak dla mnie są w porządku.

a jaka jest ich cena i gdzie warto kupowac?

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

Hybrydy SEMILAC opinie

19 maj 2016 - 17:29:52

słyszałam o nich w samych superlatywach, sama się do nich przymierzam.

niezweryfikowana
Posty: 44
Ostrzeżenia: 5/5

Hybrydy SEMILAC opinie

29 maj 2016 - 23:31:48

ja miałam kiedyś, ale teraz zmieniłam na Makear, mam neonowy i idę zrobić jutro do koleżanki. Ciekawa jestem efektu bo w sumie nie miewam takich jaskrawych kolorów na paznokciach :D

Hybrydy SEMILAC opinie

01 cze 2016 - 00:46:02

Już od dość długiego czasu jestem zwolenniczką semilaca. Teraz jeszcze można wejść na http://www.semilacworld.com i pobrać sobie świetny magazyn gdzie są zamieszczone kody rabatowe, wywiady z gwiazdami. Magazyn jest dokładny do zamówień, lub można pobrać w wersji PDF naprawę polecam :-) Albo http://semilacfun.com czekają różne quizy i nie tylko:D

Hybrydy SEMILAC opinie

02 cze 2016 - 23:47:29

Które kolory są waszymi ulubionymi?

Hybrydy SEMILAC opinie

15 cze 2016 - 00:58:16

Ja juz mam kilkanaście sztuk ale teraz chciałabym zebrać sobie na lato tą kolekcje Semilac Tropical Drinks bardzo mi się podoba, taka super paleta kolorów:-)

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 2/5

Hybrydy SEMILAC opinie

29 cze 2016 - 23:45:52

Ja używam Semilaców i jestem zadowolona. Nie odpryskuje, na moich paznokciach trzymają się około dwa tygodnie, ale to ze względu na to, że bardzo szybko rosną :) Są trwałe i mają piękne kolory.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zrób to sama! Czyli moje poradniki:)