Obecnie rozmawiamy o:

Ile macie ubrań?

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Oczyszczająca czarna maska na wągry

02 paź 2015 - 09:40:29

Mam spory problem z wągrami, zaczęłam szukać jakiegoś sprawdzonego kosmetyku aż trafiłam na opinię o czarnej masce która pozbywa się wągrów od tak :D


tu <moderacja> do oferty

szczerze mówiąc trochę się boję nakładać na twarz czarną maź z Chin ale czytałam sporo recenzji i wszyscy są zachwyceni.
Może któraś z Was przetestowała na własnej skórze? :D Warto czy może szukać czegoś z pewniejszego źródła niż Aliexpress?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-30 14:19 przez moderator.

Oczyszczająca czarna maska na wągry

02 paź 2015 - 09:44:10

kupiłam tą maskę bo cena ok więc zaryzykowałam :D też bałam się nałożyć to czarne paskudztwo na twarz ale stwierdziłam, że raz się żyje! muszę przyznać, że oczyszcza dobrze (przy okazji depilacja gwarantowana). Jedyna rada- nie nakładaj jej pod oczy, w okolicach ust i przy włosach i brwiach- bo skonasz przy ściąganiu, tak mocno przywiera :D

Oczyszczająca czarna maska na wągry

02 paź 2015 - 10:39:51

na allegro widze że są próbki do kupienia za 2.60zł zaryzykuję i kupię kilka saszetek w sumie na nos i brodę:)

Oczyszczająca czarna maska na wągry

02 paź 2015 - 21:44:40

tukuu co to znaczy że depilacją gwarantowana? czyli przy ściąganiu wyrywa włoski?
Sama bym spróbowała, ale też się boje ;)

Oczyszczająca czarna maska na wągry

03 paź 2015 - 13:33:29

w sumie nie ma w tej masce nic nadzwyczajnego, co pozwoliłoby się pozbyć wągrów. no i ta cena.. naprawdę dobrze działa? bo wygląda jak płat taśmy izolacyjnej przyklejonej na twarz :D

Oczyszczająca czarna maska na wągry

05 paź 2015 - 09:36:14

Też ją zamówiłam na Alli :)
Nakładałam tylko na nos i brodę - efekt jest widoczny (przynajmniej u mnie) ;)
Za tę cenę - zdecydowanie polecam :D

Oczyszczająca czarna maska na wągry

06 paź 2015 - 15:03:57

Cytat
nika16151
tukuu co to znaczy że depilacją gwarantowana? czyli przy ściąganiu wyrywa włoski?
Sama bym spróbowała, ale też się boje ;)

tak! rozsmarowałam przez przypadek odrobinę przy skroniach i złapało mi włosy :( ała!!! i na policzkach przy ściąganiu przebardzo boli! ale działa cuda, nigdy nie miałam tak miłej w dotyku skóry! :D

Oczyszczająca czarna maska na wągry

07 paź 2015 - 21:52:31

Cytat
tukuu
Cytat
nika16151
tukuu co to znaczy że depilacją gwarantowana? czyli przy ściąganiu wyrywa włoski?
Sama bym spróbowała, ale też się boje ;)

tak! rozsmarowałam przez przypadek odrobinę przy skroniach i złapało mi włosy :( ała!!! i na policzkach przy ściąganiu przebardzo boli! ale działa cuda, nigdy nie miałam tak miłej w dotyku skóry! :D

Jeśli tak mówisz to może też wypróbuje ;)

Oczyszczająca czarna maska na wągry

26 lis 2015 - 18:38:40

aż tak bardzo przywiera do skóry? Gdzie ją zamawiacie?

Oczyszczająca czarna maska na wągry

23 sty 2016 - 16:39:54

też chcę wiedzieć

Oczyszczająca czarna maska na wągry

16 mar 2016 - 16:46:00

Analizując skład podejrzewam, że podobny efekt można uzyskać za pomocą dowolnej tasmy klejącej, bo ta maska ma za zadanie wyciągnąć zawartość porów. Nie oznacza to, że nie może być skuteczna. Bałabym się tego używać, alkohol poliwinylowy to składnik klejów

Oczyszczająca czarna maska na wągry

22 mar 2016 - 20:33:17

Stosuję plastry na nos. Najpierw kupowałam Botanical choice jak pojawiły się bodajże w Biedronce, a teraz przerzuciłam się na polską wersję.



Oczyszczająca czarna maska na wągry

12 kwi 2016 - 10:43:44

na mnie te plastry na dłuższa metę nie działają, troche coś oczyszczą ale bez rewelacji, nie wiem już co z tym nosem robić ;(

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 3/5

Oczyszczająca czarna maska na wągry

20 kwi 2016 - 14:22:05

Cytat
Zuzanna25
Stosuję plastry na nos. Najpierw kupowałam Botanical choice jak pojawiły się bodajże w Biedronce, a teraz przerzuciłam się na polską wersję.

Też używam tych plastrów :)

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Oczyszczająca czarna maska na wągry

04 maj 2016 - 11:16:37

Nigdy nie stosowałam takiej maseczki ale chętnie się czegoś więcej dowiem na ten temat. Z tego co czytam wygląda to na prawdę obiecująco.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zakup życia - 8szt. biżu za 2,15zł