Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

moja mama ma piecyk junkersa -zapytam ją czy by nie dała:)




laski piszcie! utrzymujcie wątek:)


ja się chętnie do kogoś dołączę z pomocą ( mam ciuszki dla dziewczynki od 0-3l. ) zabawki akcesoria i buciki! całą kolekcję! jaki ktos wybrał rodzinę z maluszkami od 0-3 niech do mnie pisze!

łza się w oku kręci gdy czytam jak ci ludzie mają ciężko.. :( strasznie przykre :(

nigdzie tam nie znalazłam informacji czy te rzeczy mają być nowe czy mogą być używane. To znaczy chodzi mi o rzeczy typu meble sprzęty bo ubrania to wiadomo że nowe. u moich rodziców jest sporo rzeczy typu biurka i szafki na książki po mnie i moim rodzeństwie każdy wyszedł z okresu szkolnego i pozbył się ze swojego pokoju zbędnych rzeczy i leżą na strychu czekają chyba aż na coś się przydadzą a nie są jakoś zniszczone wiadomo że jakieś ślady użytkowania są.

mogą być używane:) taki stan aby nie było wstydu dać to komuś. to ze ktoś jest biedny nie oznacza ze mozna im podarować np... krzesło bez nóg:P coś aby nadawało sie do użytku jeszcze:) ( z ciuszkami tak samo) :)

ja się chętnie do kogoś dołączę z pomocą ( mam ciuszki dla dziewczynki od 0-3l. ) zabawki
akcesoria i buciki! całą kolekcję! jaki ktos wybrał rodzinę z maluszkami od 0-3 niech do mnie pisze!
ja się chętnie do kogoś dołączę z pomocą ( mam ciuszki dla dziewczynki od 0-3l. ) zabawki
akcesoria i buciki! całą kolekcję! jaki ktos wybrał rodzinę z maluszkami od 0-3 niech do mnie pisze!
ja się chętnie do kogoś dołączę z pomocą ( mam ciuszki dla dziewczynki od 0-3l. ) zabawki
akcesoria i buciki! całą kolekcję! jaki ktos wybrał rodzinę z maluszkami od 0-3 niech do mnie pisze!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-22 12:14 przez foczka2007.

Jak pisała któraś dziewczyna wyżej :) :
"Rzeczy które podarujesz rodzinie powinny być dla niej prezentem. Nie muszą być one nowe, ale zawsze przygotowane z myślą o drugim człowieku. Przygotuj więc paczkę tak, by podniosła poczucie własnej wartości u obdarowanych przez Ciebie osób."
Więc wydaje mi się, że używane rzeczy mogą być jak najbardziej, przecież dla kogoś, kto np. nie ma mebli, dobrym prezentem będą nawet te z małymi śladami użytkowania... Tak myślę :)

Cytat
cocolina
nigdzie tam nie znalazłam informacji czy te rzeczy mają być nowe czy mogą być używane. To znaczy chodzi mi o rzeczy typu meble sprzęty bo ubrania to wiadomo że nowe. u moich rodziców jest sporo rzeczy typu biurka i szafki na książki po mnie i moim rodzeństwie każdy wyszedł z okresu szkolnego i pozbył się ze swojego pokoju zbędnych rzeczy i leżą na strychu czekają chyba aż na coś się przydadzą a nie są jakoś zniszczone wiadomo że jakieś ślady użytkowania są.


zarówno meble jak i sprzęty domowe czy ubrania mogą być UŻYWANE. ale trzeba pamiętać że muszą być czyste i nie zniszczone.

to super, chyba zrobię dziś porządek w garderobie i to, czego nie noszę oddam! mam dużo ciuchów z metkami, albo nienoszonych w ogole, wiec na pewno się ucieszą, bo sama nie wstydziłabym się tego nosić! rozmawialam z mama i tez ma jakas kurtke, ktora kupila i nie nosila.. cos skompletuje! zaangazuje babcie, tate, faceta.. brat tez na pewno chetnie cos podaruje, mam nadzieje, ze mi sie uda :)

Widzicie! Sama myśl o tym, że można komuś pomóc już cieszy... :)

Cytat
lilthug1
łza się w oku kręci gdy czytam jak ci ludzie mają ciężko.. :( strasznie przykre :(

no dokładnie ..
Cytat
Klaamka
Widzicie! Sama myśl o tym, że można komuś pomóc już cieszy... :)

bardzo cieszy !! ja właśnie przygotowałam sterte ubran, są też nowe z metkami :) ale bede musiała pousuwac z szafy :D
i dla młodszych jakieś opaski do włosów ( nowe ), kupiłam kiedyś takie duże coś w hurtowni całe brokatowych spineczek do włosów ( ok. 30szt ) ale doszła do wniosku, ze to jednak dla dzieci :D więc też oddam, bo nowe..

ale kurcze nie wiedziałam, że jak ja wybieram rodzine to nikt inny jej nie wybierze.. troszke szkoda.. bo ja myślalam, że będę mogła po troszkę dla różnych rodzin.. no, ale postaram się chociaż dla 2..
a najbardziej mnie wkurza, że niektórzy to mają gdzies.. pisałam do kolegi na gg, nic kompletnie nie odpisał ;/ dupek jeden



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-22 14:14 przez mgirl20.

mgirl20-ja dałam linka jako opis na gg i nikt nic nie pisze... tak samo jak z ta chorą dziewczynką kalinką.... zrobilam akcję .. i tylko ja kase dałam..znieczulica.

p.s a w jakim wieku sa dzieci dla których robisz paczkę?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-22 14:17 przez foczka2007.

ja jeszcze nie wybrałam rodziny, bo w sumie miałam nadzieje, że można po troszkę dla kazdej ;/
bo cięzko jak jest rodzina z 6 dzieci na 1 pokoju i ja nie dla każdej osoby moge cos znalezc ;//

jak zdecyduje sie na którąs rodzinke to na pewno dam znac, moze ktos bedzie chciał cos dorzucic :)) widziałam Twoje wiadomosci, ze masz ciuszki dla dzieci 0-3 :))
ja chyba zdecyduje sie na rodzinke, gdzie matka sama wychowuje dzieci, bo odeszła od meza alkoholika ;// ale to pozniej dokladniej bede czytac :)

no, a ja pisałam do kilku osob na gg to nie odpisali, mysle, czy na śledziku nie napisac :D
albo do kazdego na nk prywatna wiadomosc.. kiedys juz tak zrobilam, to troszke osob sie odezwało.. mam nadzieje siebie, dwie kuzynki, chlopaka, jego mame, pewnie kuzynek mama i babcia.. postaram sie tez namowic kolezanki z grupy.. kurcze, chciałabym tą PRALKE załatwić ! jak ktoś ma pisać ! :))

ale koniecznie prezenty dla dzieciaczkow, kurcze marzą o zwykłym samochodziku .. ehh

Wiecie co, wydaje mi się, że jeśli ktoś chce tylko tak jakby dorzucić się do jakiejś paczki, bo np. nie będzie w stanie skompletować wszystkiego albo tak jak koleżanka, chce pomóc większej liczbie rodzin po trochu, to chyba można jakoś skontaktować się z ludźmi, którzy w Waszej okolicy się tym zajmują i ustalić to z nimi :) ja planuję tak właśnie zrobić :)

ok to jak coś to pisz:) mam ciuszki po córci:)

Ile juz osob z szafy obdarowalo prezentami rodziny?:)
Ja jestem w innej "operacji", ze tak powiem. Mianowicie pomagamy dzieciom z trudnych rodzin z nauka. Czesto tez radzimy w roznych wyborach - taka starsza siostra/starszy brat. Dodatkowo zbieramy pieniazki na prezenty. Sami tez obdarowywujemy dzieci ubraniami, z ktorych wyroslismy, czy tez ktos nam oddal na rzecz takich dzieci:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Centaurus - pomoc dla koni