Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

MAMY JUŻ DWIE RODZINY DLA KTÓRYCH PRZYGOTOWUJEMY PACZKI!!
http://forum.szafa.pl/10/2625536/_subject_.html



DZIŚ RUSZYŁA OGÓLNOPOLSKA BAZA RODZIN AKCJI SZLACHETNA PACZKA

Poniżej link do kilku przykładowych rodzin z małej lubuskiej miejscowości
https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/action,step3,ids,6,sname,lubuskie,idw,37.html#position

ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO POMOCY!

poniżej link do FILMIKU REKLAMOWEGO, KTÓRY UDAŁO SIĘ NAKRĘCIĆ Z PIERWSZYM DARCZYŃCĄ..





POMOC POTRZEBNA JEST WSZYSTKIM ALE WSPÓLNIE Z WAMI CHCEMY PRZYGOTOWAĆ DWIE PACZKI DLA DWÓCH RODZIN KTÓRYCH OPISY BĘDĄ ZAMIESZCZONE NA SZAFIE W CIĄGU KILKU NAJBLIŻSZYCH DNI.

nIE KAŻDY MOŻE SAMODZIELNIE PRZYGOTOWAĆ TAKĄ PACZKĘ ALE WSPÓLNIE Z GRUPĄ ZNAJOMYCH, RODZINĄ, LUDŹMI Z PRACY..
JEŚLI MIMO WSZYSTKO NIE STAĆ CIĘ NA TAKĄ POMOC, CZEKAJ CIERPLIWIE NA OPIS RODZIN KTÓRYM ROBIMY SZAFOWE PACZKI I DOŁÓŻ DO NIEJ CHOCIAŻ 1 RZECZ!


Osoby które mają pytania odnośnie akcji, chcą pomóc lub dowiedzieć się czy akcja jest w ich miejscowości itp zapraszam do dyskusji w tym wątku.

CHCIAŁABYM TAKŻE ABY BYŁ ON WIDOCZNY NA STRONIE GŁÓWNEJ JAK NAJDŁUŻEJ WIĘC BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA WSZELKIE WYPOWIEDZI.

ZACHĘCAM TEŻ DO ZMIANY AVATARA NA TAKI JAK MÓJ, CHOCIAŻ NA KILKA DNI.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-22 15:58 przez nbbo.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Avatar ustawiony

niezweryfikowana
Posty: 268
Ostrzeżenia: 1/5

my w szkole tez robimy taka paczke...tzn skladamy sie po 20 zl a potem idziemy na zakupy i kupujemy najbardziej potrzebne rzeczy

zweryfikowana
Posty: 1.064
Ostrzeżenia: 1/5

podbijam

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

CHRUPEK dzięki za avatara:)

proszę o wypowiedzi dłuższe niż podbijam :))

Ja z chęcią pomogę. Bardzo fajnie że są organizowane takie akcje!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-20 13:00 przez TO-JAA.

MEGA WIELKA RZECZ!!! JEST TYLU POTRZEBUJĄCYCH, WIĘC SZLACHETNA AKCJA.

no dobra. ale co ma zawierać taka przykładowa szlachetne paczka>?

avatar zmieniony:):) chetnie dolacze do tej akcjI:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-20 13:13 przez karolcia213.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Cytat
annabeth
no dobra. ale co ma zawierać taka przykładowa szlachetne paczka>?

Na stronie do części której podałam link są opisy każdej z rodzin potrzebuijących- w nich zawarte są najważniejsze potrzeby rodziny: zazwyczaj jest to przede wszystkim żywność, środki czystości, leki: miło jest też gdy w paczce zawarte będą jakieś drobne upominki dla dzieci np ale NIEKONIECZNE.

Rodziny często też potrzebują np mebli, farb, tapet, sprzętu rehabilitacyjnego itp ale nie jest to obowiązkowe w robieniu paczki: najważniejsza zawsze żywność, odzież, środki czystości itp.

i takie paczki można wysyłać pocztą do konkretnej rodziny?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Nie:) Osoba wybiera na stronie konkretną rodzinę dla której prszygotuje paczkę, dostaje wtedy dane wolontariusza który zrobił wywiad u tej rodziny i umawia się z nim, że jak zrobi paczkę to albo: wyśle pocztą do magazynu z naklejonym kodem rodziny, albo przywiezie do magazynu z kodem albo wraz z wolontariuszem wspólnie zawiezie paczkę do rodziny.

Akcja niesamowicie zorganizowana i przemyślana. Chętnie wezmę udział, aczkolwiek chyba jedynie w tej która będzie tworzona na szafie. Nie pracuję i mam ograniczone warunki finansowe, ale wiem, że w takich akcjach liczy się wszystko. Więc myślę, że mogę pomóc. Maju masz wielkie serducho :*

Jestem z Głowna, 40km pod Łodzią na Warszawę, u Nas jest organizowana "góra grosza", u mnie w mieście gdzie mogę oddać rzeczy?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Centaurus - pomoc dla koni