Obecnie rozmawiamy o:

grzejniki sklep

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mary Kay opinie

23 sie 2016 - 10:31:16

Mam taki problem- mam wrażliwą skórę więc nie każde kosmetyki mi służą. Próbowałam podkładu jakiegoś z Mary Kay- opinie słyszałam różne ale mi służył tylko nie pamiętam nazwy itp. Kilka tygodni temu byłam nawet na takim mini pokazie kosmetyków tej marki i wiele z nich, przynajmniej na 1 rzut oka pasuje mi i tutaj moje pytanie- jakie sa Wasze opinie o mary Kay? stosunek ceny do jakości? co polecacie z tej firmy a co nie?

Mary Kay opinie

13 lis 2017 - 11:06:39

Jakbyś chciała coś z MK to u mnie na szafie znajdziesz kredki do oczu i potrójny cień do powiek :) Ogólnie drogie są ale warte swojej ceny :) Właśnie te produkty do wrażliwej cery są dobre.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 4/5

Mary Kay opinie

28 lis 2017 - 13:58:32

Miałam okazję próbować kosmetyków tej firmy i były bardzo fajne:) Na szczęście
u mnie nie było uczulenia na ich skład a jakościowo są bardzo dobre. Więc polecam, zwłaszcza szminki.

Mary Kay opinie

15 paź 2018 - 21:18:27

Ja nie mam zdania na temat tej marki ale dzięki za opinie i wątek bo rozważam zeby coś kupić ;)

Mary Kay opinie

13 lis 2018 - 20:28:55

Mam podkład rozświetlający i puder mineralny. te 2 rzeczy mogę polecić, bo są bardzo wydajne i dobrze wyglądają na skórze.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 2/5

Mary Kay opinie

26 lut 2019 - 03:38:32

A któraś z Was jest konsultantką w MK? Myślę o tym, żeby się zapisać, kiedyś byłam na takim spotkaniu i trochę później żałowałam, że się nie zdecydowałam, a teraz kontakty się pourywały. Możecie powiedzieć jak to wygląda?

zweryfikowana
Posty: 596
Ostrzeżenia: 3/5

Mary Kay opinie

01 mar 2019 - 18:43:52

Na pewno będziesz musiała znaleźć nowy kontakt, może przez lokalizator konsultantek na stronie? Spotkasz się z jakąś, to zapytaj o możliwość współpracy. Jeśli zdecydujesz się podpisać umowę, to po prostu kupujesz zestaw startowy i możesz zacząć działać :) Moim zdaniem warto, bo można znaleźć fajne kontakty, zarobić trochę grosza. Jakbyś miała pytania to wal śmiało :)

niezweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 4/5

Mary Kay opinie

28 mar 2019 - 21:34:21

Co jeśli ktoś stwierdzi, że to jednak nie dla niego zajęcie? Można od razu zrezygnować? Czy są jakieś szkolenia na temat kosmetyków?

zweryfikowana
Posty: 596
Ostrzeżenia: 3/5

Mary Kay opinie

04 cze 2019 - 15:48:31

Można zrezygnować, nawet istnieje możliwość zwrotu zakupionych kosmetyków. Ale część moich koleżanek pozostaje w MK, zeby chociaż dla siebie i rodziny mieć kosmetyki ze zniżką. Ogólnie to szkolenia są na temat kosmetyków, ale tez sprzedażowe, marketingowe, nawet na start dostajesz materiały o tym jak zarządzać swoim biznesem.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

Mary Kay opinie

28 cze 2019 - 10:12:22

A tam są jakieś limity do wyrobienia czy działasz jak chcesz? Jestem zainteresowana. :)

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

Mary Kay opinie

28 cze 2019 - 13:46:33

Miałam okazję zobaczyć jak to wygląda, bo koleżanka jest konsultantką. Fajny sposób zarobienia pieniedzy, a przy okazji mam u kogo zamówić kosmetyki. Sama się nad taką opcją zastanawiałam, bo jednak nawet same szkolenia i pokazy dają wiele i potem można nadal pogłębiac wiedzę. Ta samorealizacja tez jest ważna.

zweryfikowana
Posty: 596
Ostrzeżenia: 3/5

Mary Kay opinie

03 lip 2019 - 20:04:56

Cytat
AudreyHorne
A tam są jakieś limity do wyrobienia czy działasz jak chcesz? Jestem zainteresowana. :)
Nie nie, nic z tych rzeczy. Działasz sobie jak chcesz, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś nawet tylko sobie i rodzinie zamawiała kosmetyki. To już od Ciebie zależy, ile masz na to czasu i energii i ile chciałabyś osiągnąć.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

Mary Kay opinie

31 lip 2019 - 15:43:52

Czy takie zamówienie szybko przysyłają, czy raczej jest to dłuższy czas oczekiwania? Nie wiem jak u was ale moje koleżanki są dość marudne jeśli o to chodzi, a i sama jak coś zamawiam to chciałabym mieć jak najszybciej. Opcja zarobienia na kosmetykach mi się bardzo podoba, bo będę mogła dodatkowo w ten sposób zarobić na swoje.

Mary Kay opinie

27 sie 2019 - 13:17:14

Jak każda firma. Mają produkty które kocham są dla mnie cudem, ale mają też i buble co żałowałam straconych pieniędzy.

zweryfikowana
Posty: 596
Ostrzeżenia: 3/5

Mary Kay opinie

30 sie 2019 - 20:51:30

Dość szbko te paczki od nich dochodzą. Ja zamawiam zawsze przez stronę dla konsultantek. Ale takie najlepiej schodzące produkty warto mieć po prostu na stanie, wtedy żadna klientka nie czeka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dobry krem przeciwzmarszczkowy