Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WÓZEK - pomoc w wyborze

27 wrz 2011 - 21:37:05

Dziękuję :)

WÓZEK - pomoc w wyborze

27 wrz 2011 - 21:47:15

Mi się nie podoba, patrzyłam na niego jak szukaliśmy wózka dla mojego synka, ale te materiały i w ogóle... Oprócz w miarę atrakcyjnej ceny nic więcej w nim nie zachwyca. Polecam najpierw zobaczyć go sobie w sklepie i pojeździć, bo na internecie wygląda super :/

WÓZEK - pomoc w wyborze

28 wrz 2011 - 08:05:56

Wygrałam wczoraj aukcje dla przyjaciółki za 250 zł:)

Chyba się opłacało?;>

[embed_image f23e2f8f1bc5f44e7789343595cfd6ab]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-28 10:08 przez Motylek09.

WÓZEK - pomoc w wyborze

28 wrz 2011 - 08:26:45

a ja mam Bebetto Holland i jestem z niego zadowlona chcialam sprzedac go i kupic spacerowke ale stwierdzilismy ze wozek jest zbyt dobry zeby go za grosze sprzedac a Majka jeszcze w nim moze pojezdzic, jak wyrosnie wtedy pomyslimy :)

WÓZEK - pomoc w wyborze

28 wrz 2011 - 09:52:18

Cytat
Motylek09
Wygrałam wczoraj akcje dla przyjaciółki za 250 zł:)

Chyba się opłacało?;>

[embed_image f23e2f8f1bc5f44e7789343595cfd6ab]

wow za tą cenę taki zestaw to zazdroszczę :)

WÓZEK - pomoc w wyborze

28 wrz 2011 - 09:58:59

WITAM!!!!
PISZĘ ODNOŚNIE WÓZKA,JA MAM OSOBIŚCIE WÓZEK-CONECO SOLAR,I MUSZĘ POWIEDZIEĆ ŻE JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI ,NIE ZAMIENIŁA BYM TEGO WÓZKA NA ŻADEN INNY.NA POCZĄTKU GDY MAŁA SIĘ URODZIŁA KUPILIŚMY-GRACO QUATRO DE LUX,TEŻ BYLIŚMY ZADOWOLENI ALE BARDZO SZYBKO SPRZEDALIŚMY NA ALLEGRO.POTEM KUPILIŚMY CONECO I DO DZIS GO UŻYTKUJEMY.JEST BARDZO LECIUTKI,PRAKTYCZNY I CO NAJWAŻNIEJSZE PO ZŁOŻENIU ZAJMUJE BARDZO MAŁO MIEJSCA.TAK WIĘ Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM TE WÓZECZKI TEJ MARKI A ZA TĄ CENĘ NIC TYLKO SIĘ BARDZO OPŁACAŁO.POZDRAWIAM I ŻYCZĘ MIŁEGO UŻYTKOWANIA:).

WÓZEK - pomoc w wyborze

28 wrz 2011 - 10:34:18

Mój synek od urodzenia jeździ wózkiem Coneco Toledo (taki sam jak wygrana wyżej aukcja) i jestem bardzo zadowolona.Plusy to:modny wygląd,fajne kolory,super wygodny do jeżdżenia nawet po wybojach i śniegu,wygodny dla dziecka,dosyć prosty w obsłudze,dużo dodatków np.śpiworek,bardzo pojemny kosz na zakupy.Minusy:dosyć ciężki jak na wysokie piętra w blokach,problem z transportem w małym aucie dlatego do autka polecam inny mały wózeczek.Ogólnie jestem bardzo zadowolona,obecnie sprzedaję swój wózek i szukam zwykłej parasolki,ale ciężko mi się rozstać z wózkiem który był z nami 3 lata :-(.

zweryfikowana
Posty: 641
Ostrzeżenia: 1/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

15 lut 2012 - 15:24:30

czy któraś wie może czy do jakiego kolwiek modelu wozka coneco pasuje dostawka do wozka dla starszego dziecka?

WÓZEK - pomoc w wyborze

15 lut 2012 - 19:45:34

Czy któraś z Was ma wózek Bebetto Solaris? Chciałabym poznać opinię kogoś kto go ma, bo w sklepie bardzo mi go polecają, a i cena przystępna :)



WÓZEK - pomoc w wyborze

27 mar 2012 - 20:42:00

Dziewczyny bardzo proszę o wstawianie zdjęć wózków i opisów tych które warto kupić.
Lepiej kupić wózek nowy czy używany?

WÓZEK - pomoc w wyborze

27 mar 2012 - 20:45:32

Rowniez przyłaczam się do prosby o propozycje wypróbowanych wózkow :)

WÓZEK - pomoc w wyborze

27 mar 2012 - 20:56:13

zależy jaka gotówką dysponujesz :)
ja wolała bym kupić używany bo w dobrej cenie mozna kupić bardzo dobrej jakości...
sami wnet bedziemy czegoś szukać więc z chęcią pooglądam propozycje... :)

bardzo podoba mi się stokke i peg perego gt3 ale tak naprawdę żaden tak do końca nam nie odpowiada

skłaniała bym się też do firmy mutsy ze względu na funkcjonalność

WÓZEK - pomoc w wyborze

27 mar 2012 - 20:56:26

OO przyłączam się:) A ja mam rozkmine dziewuszki,bo mam wózek x-lander Xa jest fantastyczny,prowadzi się bardzo i to bardzo dobrze,pcha się ręką jedną i sam jedzie :)naprawdę nio ale teraz na lato chce zakupić jakąś leciutką parasolkę i może ktoś by doradził mi jaką?:) nie za droga,używana może być do 200zł:)

WÓZEK - pomoc w wyborze

27 mar 2012 - 21:07:52

ja miałam dla synka parasolkę Espiro i byłam z niej bardzo zadowolona :) używałam dwa lata i nic sie z nią nie działo...
miałam x-landera ale niestety siedzisko mi sie w nim nie przekładało i nienawidziłam go używać w słoneczne dni i się z parasolką użerać... poza tym faktycznie bardzo fajny, choć mega ciężki i jak dwa razy dziennie musiałam wnosic go na 3 piętro to wymiękałam... :)

WÓZEK - pomoc w wyborze

27 mar 2012 - 21:13:11

Cytat
justyna_s23
ja miałam dla synka parasolkę Espiro i byłam z niej bardzo zadowolona :) używałam dwa lata i nic sie z nią nie działo...
miałam x-landera ale niestety siedzisko mi sie w nim nie przekładało i nienawidziłam go używać w słoneczne dni i się z parasolką użerać... poza tym faktycznie bardzo fajny, choć mega ciężki i jak dwa razy dziennie musiałam wnosic go na 3 piętro to wymiękałam... :)


Nio właśnie mój synek ma już półtora roczku i my ciągle mamy x-landera,mieszkamy na 2gim piętrez i codziennie wnoszę dziecko razem z wózkiem pod te ciężkie schody heh..:) wózek 15kg+dziecko 15kg=gruba afera:) A jaki dokładnie miałas ten espiro? Wlasnie siedzisko się w nim nie przekłada i ten ciężar wózka to ten minus,ale z podbijaniem nie ma problemu,dla mnie to jest idealny wózek:) tylko dla tych którzy mieszkają na parterze albo mają dużooo siły:)
mi to jeszcze się podobają x landerki-ale parasolki ale ciekawa jestem jak się nimi jeździ bo słyszałam negatywne ale tez i pozytywne komentarzyki.. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-27 21:15 przez czarna1609.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

blokady okien