Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

tanie przepisy na obiad

15.02 o 15:34

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Aktywne użytkowniczki

WÓZEK - pomoc w wyborze

28 lis 2011 - 11:14:14

my mieliśmy BABy DESIGN SPRINT bzam bardzo zadowolona duze kola duzy kosz na zakupy duze siedzisko i w dodatku szerokiea powiem szczerze moj synek nalezal do roslych dzieciaczkow

WÓZEK - pomoc w wyborze

28 lis 2011 - 15:51:54

to zależy jaka spacerówka, ja miałam taką co można podnóżek do góry podnieść i dziecko na pewno nie wypadnie :) wcześniej kupiłam wielki wielofunkcyjny wózek, który sprawdza się jedynie zimą (duże koła, wielki, ciepły), ale ciężko się go prowadziło, problem z wstawieniem do bagażnika, z wniesieniem do autobusu, dlatego jak malutki miał 2 miesiące kupiłam spacerówke, podnóżek do góry i wyglądał jak taki półgłęboki, pod plecki kocyk i podusię i było wygodnie i bezpiecznie, tego głębokiego naszczęście się pozbyłam i już nigdy nie kupię ciężkiego wózka, ale z drugiej strony zbyt lekkiego też nie, bo się może szybko rozwalić.. co do ceny 100zł za używany ok :) tylko używany to też strach żeby był w pełni sprawny, ale za taką cenę ok :) ja kupiłam 2 wózki używane jeden za 550zł drugi za 250zł i jestem niezadowolona, dlatego teraz wolę dołożyć kasę i mieć wózek na gwarancji w razie popsucia, ale to wybór indywidualny :)

Cytat
kami2326
my mieliśmy BABy DESIGN SPRINT bzam bardzo zadowolona duze kola duzy kosz na zakupy duze siedzisko i w dodatku szerokiea powiem szczerze moj synek nalezal do roslych dzieciaczkow
też chcę kupić ten wózeczek, ale czy oparcie nie jest zbyt niskie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-28 15:52 przez milena1988.

WÓZEK - pomoc w wyborze

28 lis 2011 - 19:05:34

Moja córka jeździła w głębokim do 2 roku. Dwie zimy przejeździła, miała ciepło, a w spacerówce teraz jeździ to już nie to samo. Buźka zmarznięta, nawet jak ja pookrywam kocem. Także niezbyt dobry pomysł. Ja miałam wózek taki tradycyjny Gabi, na pompowanych kołach oczywiście (inne są beznadziejne) I uważam, że te wózki są genialne, a tanie i solidne. Jak bede miała drugie dziecko to też taki kupuję. Te wszystkie dziwne nowoczesne wynalazki są nie praktyczne. Albo zajmuja dużo miejsca, albo się nie składają, albo po pół roku dziecko sie w nich nie mieści. A ceny kosmiczne!

WÓZEK - pomoc w wyborze

28 lis 2011 - 22:47:41

Cytat
Mija84
Moja córka jeździła w głębokim do 2 roku. Dwie zimy przejeździła, miała ciepło, a w spacerówce teraz jeździ to już nie to samo. Buźka zmarznięta, nawet jak ja pookrywam kocem. Także niezbyt dobry pomysł. Ja miałam wózek taki tradycyjny Gabi, na pompowanych kołach oczywiście (inne są beznadziejne) I uważam, że te wózki są genialne, a tanie i solidne. Jak bede miała drugie dziecko to też taki kupuję. Te wszystkie dziwne nowoczesne wynalazki są nie praktyczne. Albo zajmuja dużo miejsca, albo się nie składają, albo po pół roku dziecko sie w nich nie mieści. A ceny kosmiczne!

Jakoś nie mogę sobie wyobrazić dwuletniego dziecka w wózku głębokim no ale cóż może tylko moja wyobraźnia szwankuje :)

zweryfikowana
Posty: 641
Ostrzeżenia: 1/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 lis 2011 - 09:21:22

miala ktoras moze Roan 4Runner'a ?

WÓZEK - pomoc w wyborze

01 gru 2011 - 16:13:54

oparcie nie jest niskie jest wysokie i szerokie

WÓZEK - pomoc w wyborze

01 gru 2011 - 16:27:30

,,,





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-08 19:34 przez brylancik88.

WÓZEK - pomoc w wyborze

06 gru 2011 - 14:11:43

no i kupiłam espiro magic 4 turkusowy :) mimo, że ma małe kółka, jest cudowny z wyglądu, lekki i bardzo mały po złożeniu, a tego najbardziej oczekiwałam, pewnie nie będę mogła jeździć nim po śniegu, ale w zamian mam drugą spacerówkę z pompowanymi kołami i przez zimę wstrzymam się ze sprzedażą :)

WÓZEK - pomoc w wyborze

06 gru 2011 - 19:11:06

Moj synek ma pol roku a ja mialam juz dwa wozki, az wkoncu kupilam trzeci i jestem wkoncu zadowolona. Pierwszy byl Hauck Condor, wielofunkcyjny. Nie polecam, wydaje sie maly ale jest ciezki i niepraktyczny.. Buda ciezka jak cholera, spacerowki nie da sie wymontowac i na nia montuje sie fotelik (powinno sie montowac na sam stelaz). Jedyny plus to dosc sporo miejsca na zakupy. Drugi to Baby Design Cosmo, gleboko - spacerowy. Troche ciezki ale ma pompowane tylnie kola przez co wygodnie sie nim jezdzi i nie "trzesie" dziecka w wozku, dosc miejsca na male zakupy. Ogolnie wygodny, latwy i praktyczny.
Trzeci, ktory niedawno kupilam to Quinny Zapp. Jest lekki, praktyczny, mega latwy w montazu i demontazu, ma trzy stopnie ustawienia siedzenia. Musi byc wygodny, bo kiedy klade mojego synka do wozka to nie marudzi a tak zawsze mial jakies "ale" ;) Jedyny minus to malo miejsca na zakupy.. ;)

Synek tylko dwa razy byl na spacerze w glebokim wozku, niestety wozek byl za ciezki, zebym mogla znosic go po schodach.. Wiec zawsze byl albo fotelik do wozka, albo spacerowka na lezaco.

WÓZEK - pomoc w wyborze

15 gru 2011 - 22:20:59

?



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-08 19:35 przez brylancik88.

WÓZEK - pomoc w wyborze

21 gru 2011 - 14:20:28

witam czy jest tu jakaś mama która mogłaby sie wypowiedzieć na temat tego wozka?? model espiro vector z nowym siedziskiem rozkładanym, a nie kubełkowym, który jest nieporozumieniem...
Głownie chodzi mi o ocene siedziska, jak sie sprawdza???



WÓZEK - pomoc w wyborze

08 sty 2012 - 16:20:20

witam,

planuje zakup takiego wózka

http://allegro.pl/anmar-wielofunkcynymirage200-tylko-ta-aukcjanowosc-i2034852189.html




moze któraś z Was używa takiego

albo też ma na sprzedaż ??

WÓZEK - pomoc w wyborze

08 sty 2012 - 16:38:22

ja dziś w końcu po trudach poszukiwań znalazłam odpowiedni wózek
Espiro Vector Pro





ale się namęczyłam przy szukaniu masakra :/

WÓZEK - pomoc w wyborze

08 sty 2012 - 18:02:13

Ja mam ten wózek,jestem bardzo zadowolona.Lekki,praktyczny,koła nie są pompowane bo od tych pompowanych jak się przebije trzeba jechać na wulkanizacje, i wcale nie był taki drogi zapłaciłam 999zł na allegro a u Nas na galerii kosztuje 1350zł także oferta była bardzo korzystna. Polecam !

ABC DESING RODEO Trójkołowy wózek głęboko-spacerowy Rodeo niemieckiej firmy ABC-Design przeznaczony dla dzieci w wieku od urodzenia do ok. 3 lat. W wyposażeniu standardowym: spacerówka, gondola. Aluminiowy, bardzo lekki i wytrzymały stelaż, piankowe koła, w tym podwójne przednie koło obrotowe z możliwością zablokowania. Gondola ABC DESIGN RODEO wyposażona jest w materacyk, okrycie na nóżki oraz uchwyty do przenoszenia. Oparcie spacerówki z trzystopniową regulacja , pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, pałąk z możliwością demontażu, regulowany podnóżek. Montaż spacerówki przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Duża budka ABC DESIGN RODEO wyposażona jest w okienko wentylacyjne, posiada możliwość zdejmowania. Wygodna rączka z teleskopową regulacją wysokości. Rodeo posiada zintegrowany hamulec na tylnych kołach, kosz na zakupy. Możliwość zdjęcia tapicerki do prania. Na stelażu wózka ABC DESIGN RODEO można montować fotelik samochodowy ABC Design Rider.

Producent: ABC Design
Kolor: Dostępny jest w pięciu wersjach kolorystycznych.
Materiał: - aluminiowy stelaż - piankowe koła
Waga: wersja spacerowa: 10,5kg - wersja głęboka: 12,7kg
Inne cechy ABC DESIGN RODEO:

gondola - lekki aluminiowy stelaż
miękka rączka
regulacja wysokości rączki (teleskop)
lekkie piankowe koła z łożyskami
obrotowe koło przednie z możliwością blokowania
łatwy sposób zdejmowania kół
zespolony hamulec tylnych kół
obszerny kosz na zakupy
duży sztywny podnóżek
system łatwego składania
blokada złożonego stelaża
łatwy sposób montowania siedziska przodem lub tyłem do kierunku jazdy
5-punktowe pasy bezpieczeństwa z nakładkami
trzy stopnie regulacji pochylenia siedziska
regulacja podnóżka
obrotowa barierka pod rączki dziecka
okienko wentylacyjne w budce
możliwość zdjęcia budki
możliwość zdjęcia tapicerki do czyszczenia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-08 18:04 przez fmasiula.

WÓZEK - pomoc w wyborze

08 sty 2012 - 19:04:09

Po przeanalizowaniu zakupiałam mutsy urban rider, jest to wozek który jako jedyny spełniał wszystkie moje wymagania:) głównie zalezało mi na praktycznej spacerówce, która posłuzy dzieciatku do 3lat spokojnie. Siedzisko kubełkowe- jak dla mnie najgorsze z mozliwych, a chyba w tym abc design rodeo własnie takie jest;/ wozek jest piękny, ale posłuzy od narodzin do 1,5 roku max. 2.


dla straszej coreczki planuje zakup parasolki inglesiny, co powiecie, jak dotad słyszałam same superlatywy, załaczam zdjecie





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-08 19:08 przez brylancik88.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rowerek biegowy - jaki?