Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KOJEC-PROSZE O RADE

31 sty 2012 - 14:33:24

Kochane mamy mam w domciu 7 miesiecznego szkraba ktory jest coraz bardzij ruchliwy.Poki co smiga na materalu obłozonym dookola poduszkami ale juz nie długo te przeszkody beda do pokonania przez niego. Dlatego myslalam o kojcu. Ogladala na allegro i sa takie drewniane i takie jak łozko turystyczne tylko ze wieksze.Chcialam zapytac was czy któras ma kojec i jak sie sprawdza w praktyce i ktore sa lepsze.Czy wogole moj szkrab nie jest za duzy bo niedługo etap raczkowania

KOJEC-PROSZE O RADE

31 sty 2012 - 18:41:02

My mamy i sprawdza sie swietnie :) A Syn ma juz skonczone 2 latka.
Zaluje ze od małego nie mielismy kojca.

Osobiscie moge polecic ten :



My taki mamy i jest ekstra!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-31 18:42 przez calineczka0109.

KOJEC-PROSZE O RADE

31 sty 2012 - 18:44:56

moja miała ten jak łóżeczko turystyczne i nawet się przydawało, nawaliłam jej tam zabawek i się bawiła, są rączki więc się podciągała a później już sobie otwierała i wchodziła i wychodziła kiedy chciała:) minusem było to że ten materacyk był bardzo cieniutki i czuć było ten stelaż pod spodem i bałam się że się uderzy jak się przewróci... ani nie polecam ani nie odradzam bo nawet się przydawał... o drewnianym nie wiem nic:)

KOJEC-PROSZE O RADE

31 sty 2012 - 18:51:56

Ten akurat nie ma otwarcia ani zamkniecia, raczek tez nie posiada do podnoszenia sie przez malucha.
Fakt materacyk cienki ale ja i tak wkładam zawsze do srodka zwykły piankowy materacyk, mysle ze ten cienki do spania by byl nie wygodny dla maluszka.

KOJEC-PROSZE O RADE

31 sty 2012 - 19:49:38

[attachment 658792 africa3.jpg][attachment 658792 africa3.jpg]ja polecam prawdziwe kojce 100*100
ten kojec jest bardzo wytrzymały, bezpieczny!!! dziecko nie ma prawa w nim sobie zrobic krzywdy ...i co fajne, ma uchwyty które sa bardzo przydatne w rozwoju malca



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-31 19:54 przez brylancik88.

zweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 1/5

KOJEC-PROSZE O RADE

31 sty 2012 - 19:53:29

nigdy nie miałam kojca i nawet nie myślałam o tym żeby go kupić. Dla mnie to zamykanie dziecka w klatce. Kiedy zaczyna raczkować poznaje świat, więc po co mu ograniczać swobodę?

KOJEC-PROSZE O RADE

31 sty 2012 - 19:57:06

Cytat
Gia_Gia
nigdy nie miałam kojca i nawet nie myślałam o tym żeby go kupić. Dla mnie to zamykanie dziecka w klatce. Kiedy zaczyna raczkować poznaje świat, więc po co mu ograniczać swobodę?

po to zeby dzidziuś był bezpieczny na chwile w jednym miejscu kiedy nie mozemy sie nim zająć, moja córeczka ma 13 miesięcy i do dziś uwielbia przebywać w kojcu.. ma tam swój cichy kącik, ogląda ksiązeczki, przewraca się na poduszki, wiem ze nic jej sie nie stanie kiedy upadnie, bo jest super mięciutko

KOJEC-PROSZE O RADE

31 sty 2012 - 20:31:25

własnie problem pojawia sie kiedy musze wyjsc do toalety albo do kuchni. boje sie juz go zostawiac na materacu bo w kazdej chwili moze przeturlac sie przez poduszki a lezaczek- bujaczek tez wydaje mi sie niebezpieczny bo moj maluch jest silnym facetem. widzialam juz jak zapieral sie nogami w nim i chcial wstac boje sie ze sie razem z lezaczkiem przewroci.

KOJEC-PROSZE O RADE

31 sty 2012 - 21:30:59

Mam drewniany kojec 6-elementowy i nie wyobrażam sobie zamknięcia małej w kojcu wielkości łóżeczka turystycznego. Jeśli tylko masz powierzchnię w mieszkaniu to kojec drewniany będzie nie tylko doskonały dla Ciebie, ale i Twojego dziecka! Zawsze możesz zmniejszyć ilość używanych elementów, a w turystycznym nic nie zwiększysz!

KOJEC-PROSZE O RADE

31 sty 2012 - 22:17:28

Witam, Ja z powodu takiej sytuacji (wyjście do toalety czy kuchni) przytargałam kojec od teściów. Mały lubił tam przebywac i nauczył się chodzic:). Mieliśmy taki jak na zdjeciu. Kojec dla dziecka jest od 6 miesiecy do roczku, więc w sam raz dla twojej pociechy:)
Kojec to nie więzienie to sala gimnastyczna:)


KOJEC-PROSZE O RADE

02 lut 2012 - 19:42:12


mam taki kupionay na początku stycznia, chętnie go odsprzedam bo u nas zupełnie się nie sprawdził, Synek będzie miał 8 miesięcy ale nawet nie mogę Go do niego włożyć bo zaraz krzyczy, gdybyś była zainteresowana daj znać na PW

KOJEC-PROSZE O RADE

02 lut 2012 - 21:51:52

My mamy taki też póżno go kupiłam bo jak córka miała 8m. Jestem zadowolona szukałam takiego z materacykiem aby miała miękko pod pupą w razie upadku i aby tyłek się nie pocił o ceratę. Ma dodatkowe uchwyty do nauki wstawania
polecam




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-02 21:54 przez ale-draka.

KOJEC-PROSZE O RADE

22 kwi 2012 - 14:20:51

Szukam pomocy w wyborze kojca/ łóżeczka dla dziecka. Malutka ma ponad rok. Nie chce jakiegoś więzienia typu zabudowany kojec gdzie lepiej widzisz obrazki niż dziecko. Nic specjalnego nie znalazłam w Internecie a w sklepach jeszcze mniej  Możecie doradzić jaki kojec/ łóżeczko lepsze?
Te kwadratowe mają 105/105cm a ten w kształcie łóżeczka ok.
Cenowo to coś ok 250-350zł.

Nigdy nie miałam kojca/ łóżeczka turystycznego ale teraz to co mamy niestety nam "przeszkadza"i mała nie chce w nim spać. Kojec podobno bezpieczniejszy.




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-22 14:22 przez markiza86.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

KOJEC-PROSZE O RADE

24 kwi 2012 - 11:37:45

Myślę,że z kojcem nie ma co kombinować.I te pierwsze i te drugie jest dobre.Ważne żeby dziecko miało miejsce do zabawy i nie zrobiło sobie krzywdy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

blokady okien