Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

motywacja na diecie

22 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WÓZEK - pomoc w wyborze

27 mar 2012 - 21:22:13

ja miałam wózek Quinny speed i byłam bardzo zadowolona...kupiłam go za 700zł używany (nosidełko,gondola i spacerówka) a niedawno na szafce kupilam parasolke coneco tylko musiałabym sprawdzić jaki model bo nie pamiętam....kupiłam go za 180zł juz z wysyłka i jestem BARDZO zadowolona!!!1
już znalazłam coneco traffic!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-27 21:31 przez basia112411.

WÓZEK - pomoc w wyborze

27 mar 2012 - 21:24:55

Cytat
basia112411
ja miałam wózek Quinny speed i byłam bardzo zadowolona...kupiłam go za 700zł używany (nosidełko,gondola i spacerówka) a niedawno na szafce kupilam parasolke coneco tylko musiałabym sprawdzić jaki model bo nie pamiętam....kupiłam go za 180zł juz z wysyłka i jestem BARDZO zadowolona!!!1


to bardzo bardzo prosze sprawdzić jaki model,to popatrzymy najlepsze:) Musze coś kupić bo przecież ten mój x-lander waży tonę:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-27 21:25 przez czarna1609.

WÓZEK - pomoc w wyborze

27 mar 2012 - 21:35:42

Póki co znalazłam dwa Espiro GTX i Coneco V4

WÓZEK - pomoc w wyborze

27 mar 2012 - 21:40:38

wiadomo wózek musi trochę ważyć... ale spokojnie moge podnieść wózek razem z dzieckiem które śpi i wnieść na schody! Quinny był dla mnie za ciezki ale za to bardzo dobry na spacery a zwłaszcza na drogi wiejski:) zaś coneco składa sie w parasolke i ma specjalny uchwyt do noszenia co jest bardzo wygodne i ma 3 rodzaje rozkładania siedzenie a przy dośc silnych wiatrach jego buda super sie rozkłada i na dziecko prawie nie wieje a i tak wszystko widzi:)

WÓZEK - pomoc w wyborze

27 mar 2012 - 21:42:00

WITAJCIE MAMUSIE JA GENERALNIE PRZETESTOWALAM MASE WOZKOW, JAKO 1 DO CORKI 3 LATA TEMU MIALAM CONECE TOLEDO KUPIONY JAKO NOWY W GRANICY ROZSADNEJ CENY OK 800ZL,SIOSTRA MIALA X-LANDERA OBA PODOBNE A ROZNICA CENOWA SPORA ZA X TRZEBA DAC OK 1700ZL,A CONECO JEST W WIELU SZCZEGOLACH LEPSZE.GONDOLE I SPACEROWKI SA PODOBNE,PRAWIE IDENTYCZNE(SPACEROWKA W CONECO SKLADA SIE DO PLASKA W X NIE),TERAZ KUPUJE DO 2 DZIECKA WOZEK UZYWANY ALE JAK :) RETRO (OLBRZYMIA GONDOLA,TO ZALETA BO DZIDZIUS ZIMA SIE URODZI).WYBOR WOZKA TO CIEZKA SPRAWA I ZALEZY OD WIELU CZYNNIKOW. PO 1 CENA,PO 2 CZY MUSI BYC3W 1,PO 3 CZY BEDZIESZ GO WNOSIC NA KTORES PIETRO W DOMU,PO 4 W JAKIEJ POZE ROKU MA PRZYJSC NA SWIAT DZIECKO ... NO ITD
AA DODAM JESZCZE ,ZE WOZEK TO WAZNY WYBOR-WKONCU BEDZIE SLUZYL PRZEZ OK 3 LATA :) POZDRAWIAM MARTA
PS.FOTKI WOZKOW POZYCZONE Z NETU ALE WOZKI TAKIE JAK MIALAM Z SIOSTRA I TEN RETRO JAKI BEDE MIEC NIEDLUGO

WÓZEK - pomoc w wyborze

27 mar 2012 - 21:59:04

moje wózki:
1. jogger baby welt - real foto
[attachment 698071 jogger1.jpg]
poezja: duże pompowane koła, nie wywrotny, szybki, hamulec ręczny....

2. mikrus alu sprint - net, kolor bordo/crem
[attachment 698073 mikrus.jpg]
super, ale spacerówka do bani - dziecko siedzi wysoko

3. graco - net, kolor granatowy
[attachment 698077 komplet-graco-lozeczko-wozek-fotelik-krzeselko.jpg]
żywotny, bardzo dobry. jedyny minus to koła piankowe
wszystkie kupione na rynku wtórnym - dużo taniej, a jakość rewelacyjna



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-27 22:01 przez komoda_malucha.

WÓZEK - pomoc w wyborze

27 mar 2012 - 22:22:49

normalnie siech mnie zalwea jak widze co piszecie. moja coeczka urodzila sie w marcu tamtego roku,i ja od razu kupilam spacerowke, tylko taka z tych ciut wiekszych,rozkladana na plasko i podnozek mozna bylo podniesc do gory , ze dziecko nie moglo wypasc, do tego przypinalam dziecko pasami ak w panie miedzy nozkami i bylam bardzo zadowolona gdyz szybko zrobilo sie cieplo a ja nie prazylam dziecka w tych gondolach, do tegowozek mial oslonke na nogi i folie przeiw deszcowa, a w zimie to dziecko wkladalam w kocyk pokrowiec na nozki , casem folie i bylo malej cieplutko.
a wiecej plusow to , ze mialam dosc maly samochod a wozek gondola zajmowal by mi caly bagaznik do tego bylam po cesarce i praktycznie sama bo maz wyjechal znow za granice gdy dziecko mialo trzy tygodnie, wiec z duzym wozkiem trzebabylo sie nagimnastykowac zdejmowanie koli i wkocu wlozenie do bagarznika...no i jeszce jeden plus to jesli ktosmieszka w bloku lezj nosic. wiec poleccam spacerowke. i jeszc ejedno czym sie rozni duzy wozek gondola od malegowielkoscia i kolami, a w srodku iejsca dladziecka jest tyle samo, a nawet mniej w tych duzych, mam dwie kolezanki co nazekaja na wozki gleboki i mowia z eto ja mam fajny lekki i duzo miejsca dla dzieka a nie sie dziskrepowane.

WÓZEK - pomoc w wyborze

27 mar 2012 - 22:48:26

Witam ja to miałam już tony wózków (4 dzieci),a każde z nich miało swój i tylko dla niego teraz niedawno (14 lutrego) ur.córcie i kupiliśmy jej wózeczek tako jumper x baby girl jest po prostu świetny i na ulice gdzie mieszkamy sprawdza się świetnie
Na zdjęciu moja córcia w foteliku ;)
Mikrusa alu Sprinta też miałam dla synka i nie polecam wózek ma wadliwy stelaż :(



WÓZEK - pomoc w wyborze

27 mar 2012 - 23:31:35

Cytat
czarna1609
Cytat
justyna_s23
ja miałam dla synka parasolkę Espiro i byłam z niej bardzo zadowolona :) używałam dwa lata i nic sie z nią nie działo...
miałam x-landera ale niestety siedzisko mi sie w nim nie przekładało i nienawidziłam go używać w słoneczne dni i się z parasolką użerać... poza tym faktycznie bardzo fajny, choć mega ciężki i jak dwa razy dziennie musiałam wnosic go na 3 piętro to wymiękałam... :)


Nio właśnie mój synek ma już półtora roczku i my ciągle mamy x-landera,mieszkamy na 2gim piętrez i codziennie wnoszę dziecko razem z wózkiem pod te ciężkie schody heh..:) wózek 15kg+dziecko 15kg=gruba afera:) A jaki dokładnie miałas ten espiro? Wlasnie siedzisko się w nim nie przekłada i ten ciężar wózka to ten minus,ale z podbijaniem nie ma problemu,dla mnie to jest idealny wózek:) tylko dla tych którzy mieszkają na parterze albo mają dużooo siły:)
mi to jeszcze się podobają x landerki-ale parasolki ale ciekawa jestem jak się nimi jeździ bo słyszałam negatywne ale tez i pozytywne komentarzyki.. :)


my ogólem przerobiliśmy multum wózków-od 3 w 1 po lekkie spacerówki.
obecnie chwalę sobie wózeczek wIKI summer z dymexu-gondola spacerówka i fotelik,ale ostatnią moją uwagę przykół wózeczek EASY GO LOOP .Po krótkim rozmyślaniu kupiłam go z myślą że bedzie idealny do auta- na miasto by nie taszczyć tego wielkiego i muszę przyznać że to strzał w 10! niby parasolka a mega wygodna .naprawdę polecam!

WÓZEK - pomoc w wyborze

28 mar 2012 - 09:08:52


my mamy graco symbio i jesteśmy bardzo zadowoleni :)

WÓZEK - pomoc w wyborze

28 mar 2012 - 10:00:44

basiula03 i nie tylko....

moja przyjaciółka ma Graco Symbio- wózek świetny, wygodny, bardzo lekki, jedyny mankament to słaba amortyzacja ;)

WÓZEK - pomoc w wyborze

28 mar 2012 - 11:01:33

jsa na firme mutsy się wreszcie zdecydowałam

WÓZEK - pomoc w wyborze

28 mar 2012 - 11:56:27

witam przetestowalam wiele wozkow kazdy mial jakies male lub wieksze wady.nie ma wozka idealnego julia ur sie pod koniec lutego kupilismy espiro duzy ciezki wozek prowadzilo sie super ale zajmowal duzo miejsca w samochodzie jak julia miala 4 mies kupilam spacerowke rozkladana do spania baby bugy geslein niemiecki super.pozniej byly rozne wozki xlander koochi mamas papas.lubie zmieniac wozki moje dziecko ma co 3-4 mies inny.mam doswiadczenie z wozkami.zawsze kupowalam wozki angielskie lub niemieckie maja lepsze wykonanie lepszy material.teraz mam wozek mamas papas ollie leciutki aluminiowy stelaz rozklada sie do spania folia spiwor wszedzie mozna go zabrac.mysle ze to juz moj ostatni wozek julia ma juz 2 latka.moj wozek ma spora budke jest szeroki w srodku julka miesci sie w swobodnie material jest grubszy wszystko mozna wyprac i fajnie sie prowdzi polecam dla starszego dziecka.



WÓZEK - pomoc w wyborze

28 mar 2012 - 13:55:08

My mamy Espiro GTX, świetnie się prowadzi i nie ma problemu żeby zakręcić między półkami w markecie,zimą w głębokim śniegu też się sprawdził, a teraz prowadzenie go to sama przyjemność, do najcięższych też nie należy, ale na szczęście zostawiam go w garażu więc nie muszę targać na ostatnie piętro:)

WÓZEK - pomoc w wyborze

28 mar 2012 - 14:56:39

Cytat
czarna1609
Cytat
justyna_s23
ja miałam dla synka parasolkę Espiro i byłam z niej bardzo zadowolona :) używałam dwa lata i nic sie z nią nie działo...
miałam x-landera ale niestety siedzisko mi sie w nim nie przekładało i nienawidziłam go używać w słoneczne dni i się z parasolką użerać... poza tym faktycznie bardzo fajny, choć mega ciężki i jak dwa razy dziennie musiałam wnosic go na 3 piętro to wymiękałam... :)


Nio właśnie mój synek ma już półtora roczku i my ciągle mamy x-landera,mieszkamy na 2gim piętrez i codziennie wnoszę dziecko razem z wózkiem pod te ciężkie schody heh..:) wózek 15kg+dziecko 15kg=gruba afera:) A jaki dokładnie miałas ten espiro? Wlasnie siedzisko się w nim nie przekłada i ten ciężar wózka to ten minus,ale z podbijaniem nie ma problemu,dla mnie to jest idealny wózek:) tylko dla tych którzy mieszkają na parterze albo mają dużooo siły:)
mi to jeszcze się podobają x landerki-ale parasolki ale ciekawa jestem jak się nimi jeździ bo słyszałam negatywne ale tez i pozytywne komentarzyki.. :)

oj już nie pamiętam modelu ale kupowany był 3 lata temu, więc teraz zapewne są nowsze i lepsze... :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rowerek trójkołowy-porady i opinie