Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WAX Odżywka opinie

08 cze 2009 - 18:48:07

Cześć :-) Miał ktoś do czynienia z odżywką do włosów WAX? Co o niej sądzicie, jakie rezultaty? Warto rozpoczać kurację tą maską?

WAX Odżywka opinie

08 cze 2009 - 18:50:29

wlasnie sobie ja dzisiaja kupilam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-08 19:06 przez marysienka88.

WAX Odżywka opinie

08 cze 2009 - 18:51:08

moja siostra uzywala tej maseczki i jak dla niej nie byla dobra,z wlosow robila jej siano,ale na kazdego inaczej dziala wiec trzeba sprawdzic na sobie

WAX Odżywka opinie

08 cze 2009 - 18:52:48

moja siostra używała tej do ciemnych włosów i nie widziała żadnych promiennych efektów, ja użyłam dopiero raz do jasnych i włosy na następny dzień są w porządku. Natomiast koleżanka jest zachwycona, o wiele poprawiła jej się jakość włosów, mniej wypadały, jest połysk ;-)
z tym, że trzeba jej używać w cieple, tzn. w saunie lub z gorącym ręcznikiem chodzić potem na głowie. Ale z tym jest raczej problem, bo jak zagrzać ręcznik w lecie lub na wiosnę, gdy masz kaloryfery chłodne? ;d ja nakładam czepek foliowy lub owijam głowę folią spożywczą i nagrzewam suszarką. bo chodzi o to, że łuski włosów otwierają się pod wpływem ciepła. Następnie trzeba spłukać włosy chłodną wodą, by je zamknąć ;)

WAX Odżywka opinie

08 cze 2009 - 18:53:05

ja mialam jak dla mnie super:)

WAX Odżywka opinie

08 cze 2009 - 18:59:22

ja również miałam i moim zdaniem jest OK :)

WAX Odżywka opinie

08 cze 2009 - 19:07:28

Dzięki dziewczyny za odpowiedz, czekam na opinie innych :-)

WAX Odżywka opinie

08 cze 2009 - 20:22:35

Właśnie kończę pierwsze opakowanie:) Moim zdaniem jest bardzo dobra, ale nie można z nią przesadzić - bardzo intensywnie odżywia włosy, dlatego lepiej nie używać jej codziennie, a na co dzień kupić słabszą, lekką odżywkę. WAXa używam co drugi dzień, dużo lepszy efekt daje w połączeniu z foliowym czepkiem, jak to już wyżej sugerowała Arecia:) Naprawdę warto kupić, szczerze polecam:)

WAX Odżywka opinie

08 cze 2009 - 20:24:17

Mi niestety nie dopasowała się .. włosy zaczęły mi wychodzić jeszcze bardziej . Obecnie biorę 3 tydzień Skrzypovite i jest OK :)

WAX Odżywka opinie

08 cze 2009 - 20:31:52

Mi łupież wyszedł, ale każdy reaguje inaczej.

WAX Odżywka opinie

08 cze 2009 - 20:33:40

Wypadały mi włosy po odchudzaniu,po długotrwałym baleyagu miałam siano na głowie-fryzjerka poleciła mi właśnie Wax-z zastrzeżeniem,aby nie stosować go częściej niż dwa razy w tygodniu... Na nałożoną na głowę maseczkę zakładałam foloiwy czepek-ale nie ma takiej potrzeby. Nie ma również potrzeby stosowania innej maseczki w dniach kiedy nie stosuje się Wax'u-ona jest w zupełności wystarczająca. Jest to odżywka polecana również osobom po chemioterapiach,które wskutek leczenia straciły włosy,dlatego nie powinno używać się jej częściej niż dwa razy w tygodniu. Ja jestem bardzo zadowolona z efektów jakie dała kuracja Waxem. Mam grube,gęste włosy,nie mam już siana pomimo tego,że nadal je rozjaśniam. Nawet odżywki z lnem nie dają takich efektów.. :-)

WAX Odżywka opinie

08 cze 2009 - 20:37:28

Ja też jestem zadowolona. Miałam tą Henne Treatment Wax, bo z tego co wiem są dwie firmy "Wax":) Stosuje raz, góra dwa razy w tygodniu. Włosy zawsze są bardzo miękkie i błyszczące. Widać, że działa:) Polecam

WAX Odżywka opinie

08 cze 2009 - 20:41:16

WAX to najlepsza maska jaka miałam naprawde moge polecic :) i do blądu i do ciemnych czesto zmieniam kolor i mam bardzo słabe włosy jedynie wax potrafi je odbudowac

WAX Odżywka opinie

08 cze 2009 - 20:45:19

Odzywka jest dobra, ale tylko dobra. Spodziewalam sie calkiem innego efektu. Moim zadniem wiele lepsze przy czym tez drozsze sa odzywki fekaii. Odzywka WAX jest moim zdaniem przecietna, tzn na mnie chyba nie dziala :D:D:D:D

WAX Odżywka opinie

08 cze 2009 - 20:50:38

A gdzie ją można kupić i ile kosztuje? ostatnio bardzo mi wypadają włosy , prawdopodobnie od stresu i złej diety ( niestety w w wieku 23 lat mam już kilkanaście siwych włosów więc muszę je farbować , co też niszczy włosy)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

domowa kuracja .;]