Obecnie rozmawiamy o:

żuraw

gorący temat

PRAWDZIWA WALKA MICHASIA

dzisiaj o 14:40

Pomoc dzieciom w Afryce

dzisiaj o 14:39

Styl skandynawski

dzisiaj o 14:28

pole dance

dzisiaj o 14:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WÓZEK - pomoc w wyborze

10 lut 2016 - 12:07:08

Witam.
Mam pytanie do mam, czy któraś obecnie ma lub posiadała wózek spacerowy Baby Design Enjoy bądź 4baby Atomic? Pilnie potrzebuję opinii, ponieważ jestem na etapie wyboru spacerówki i mam już mętlik w głowie. Ma być w miarę lekka bo mój głęboki wózek waży ponad 16 kg, a córunia coraz większa... i mam dość znoszenia :/ Jednocześnie chciałabym, żeby w miarę dobrze się ją prowadziło po naszych krzywych chodnikach, dlatego też nie szukam całkiem najlżejszych parasolek. Bardzo proszę o pomoc ;)
Fotki dla ułatwienia tematu:

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

01 mar 2016 - 13:20:04

Te kółeczka wyglądają niestabilnie.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

02 mar 2016 - 21:52:28

Mi z kolei wpadł w oko Buzz z Quinny- wyglada stabilnie, lekko, moze ktos go ma? :)

WÓZEK - pomoc w wyborze

12 mar 2016 - 13:19:36

również mam zapytanie o quinny, czy ma ktos moodd'a? rozwazam zakup, ale chce wiedzieć jaka jest dokładna waga i jak wózek ma sie gabarytowo, ponieważ nie mam mozliwości odwiedzenia sklepu stacjonarnego.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

17 mar 2016 - 16:10:42

Mooda nie znam, ale z fajnych wózków warto zwrócić uwagę na marke Maxi Cosi. Ja z tej marki kupiłam ich flagowy produkt Murę czterokołową. Solidny wózek na każdy teren, nawet trudny. Daje sobie radę wszędzie. Jest bardzo dobrej jakości i myślę, że będzie przydatny również przy drugim dziecku.

niezweryfikowana

WÓZEK - pomoc w wyborze

31 mar 2016 - 21:34:32

Cytat
martyska111
również mam zapytanie o quinny, czy ma ktos moodd'a? rozwazam zakup, ale chce wiedzieć jaka jest dokładna waga i jak wózek ma sie gabarytowo, ponieważ nie mam mozliwości odwiedzenia sklepu stacjonarnego.

Moze sprawdz na stronie quinny? Albo sprawdz na porównywarkach cenowych- czasem takie info jest w opisie lub wsrod opinii mozna znalezc :)

WÓZEK - pomoc w wyborze

27 kwi 2016 - 20:18:05

Ja akurat kupiłam wielofunkcyjny Anex sport tam też jest spacerówka. jak dla mnie swietny wozek

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

21 maj 2016 - 23:11:32

Spacerówka to najszybciej chyba od 5-6 miesiąca, ale nie ma się co spieszyc, generalnie...

WÓZEK - pomoc w wyborze

25 maj 2016 - 13:10:27

z quinny są fajne modele bo wi8działam w sklepie stacjonarnym właśnie, ale przeglądam jeszcze oferty na internecie. Ogólnie chodzi mi o wózek z przestawnym siedziskiem i z kołami piankowymi. Jakieś jeszcze propozycje?

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

30 cze 2016 - 14:38:27

takie lepsze marki jak np quinny dobrze sie upolowac gdzieś na aukcjach a i taki dobry wózek nie bedzie pewnie zniszczony za bardzo przez poprzednie dzieci:)

WÓZEK - pomoc w wyborze

28 lip 2016 - 13:17:27

Ja jestem bardzo zadowolona z naszego Tutka, jedynym mankamentem są koła - dokładnie jedno z nich miała taki okres, że co spacer to flak :/ Ale podobno to częsty problem w wózkach z tej półki cenowej i wszystko zależy od szczęścia.

niezweryfikowana

WÓZEK - pomoc w wyborze

01 sie 2016 - 08:24:56

Cytat
kornella91
z quinny są fajne modele bo wi8działam w sklepie stacjonarnym właśnie, ale przeglądam jeszcze oferty na internecie. Ogólnie chodzi mi o wózek z przestawnym siedziskiem i z kołami piankowymi. Jakieś jeszcze propozycje?

Wydaje mi sie, ze Quinny to rozsadny wybor. Zwlaszcza ze czasem mozna upolowac w dobrej cenie :)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

28 lip 2017 - 00:03:39

Cytat
Moniczeqq
Witam.
Mam pytanie do mam, czy któraś obecnie ma lub posiadała wózek spacerowy Baby Design Enjoy bądź 4baby Atomic? Pilnie potrzebuję opinii, ponieważ jestem na etapie wyboru spacerówki i mam już mętlik w głowie. Ma być w miarę lekka bo mój głęboki wózek waży ponad 16 kg, a córunia coraz większa... i mam dość znoszenia :/ Jednocześnie chciałabym, żeby w miarę dobrze się ją prowadziło po naszych krzywych chodnikach, dlatego też nie szukam całkiem najlżejszych parasolek. Bardzo proszę o pomoc ;)
Fotki dla ułatwienia tematuzły/quote]

Mam podobny jak ten drugi i sprawuje się bardzo dobrze :) A do jakiej ceny poszukujesz?

niezweryfikowana

WÓZEK - pomoc w wyborze

18 kwi 2018 - 13:47:56

Wydaje mi się, że niektóre osoby troszke mylą dziecko z lalką czy spełnieniem marzeń odnośnie aranżacji. Ludzie wózek to chwila moment i go nie będzie po co się lansować.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Art.dekoracyjne