Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 15:57:51

ryzyko zawodowe ze stosunkiem przerywanym,a i chyba Ci mozg zlasowalo tym promieniowaniem:/ tabletki wczesnoporonne,lepiej bylo brac antykoncepcyjne albo sie zaszyc na amen:)

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 15:57:59

Cytat
Marlena9
Jest tyle kobiet, które za możliwość bycia w ciąży dałby by tak dużo, a Ty być może masz ten zaszczyt. Dziecko to najcudowniejszy dar,nic nie można z tym porównać, to nowe życie, które trwa od początku nawet jeśli jest małe jak ziarenko piasku.

A kto powiedział, że życie jest sprawiedliwe?

Dziwne, że rodząc martwe dziecko w 5 miesiącu, ksiądz nie chce go pochować i odprawić mszy za zmarłe dziecko... A "niby" zarodek to już człowiek.

Ja nikogo nie oceniam, każdy robi co chce, dobrze czy źle sam to już wie najlepiej...

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 16:00:02

kup sobie te tabletki a pozniej idz i sie napromieniuj

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 16:04:55

BRAK SŁÓW ...

Skoro tak bardzo nie chcesz mieć dziecka to naprawdę nie rozumiem dlaczego się nie zabezpieczacie!!!

Jak można być tak nieodpowiedzialnym?

I jeszcze zarzekanie się, że nie zrezygnujesz z pracy, która tak szkodzi dziecku..

Obyś nie była w ciąży, życzę tego z całego serca temu dzieciaczkowi.

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 16:07:30

Nie możesz po prostu stracić pracy ?
Więc musisz wybrać albo stracisz pracę albo być może dziecko.
Przeraża mnie brak odpowiedzialności u kobiet. Środki antykoncepcyjne są dla każdej z nas. Wystarczy pójść do ginekologa i wraz z lekarzem dobrać odpowiedni. A co do ciąży, z testami jest różnie, nie należy im ufać w pełni. To tylko taka wstępna prognoza. Sądzę, że zamiast pisać tutaj powinnaś porozmawiać ze swoim chłopakiem.

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 16:07:41

nie hate'ujcie już tak niech robi co chce .. nie wasza sprawa. Nie pytała was czy uważacie że dobrze robi tylko z WASZEGO DOŚWIADCZENIA jakie są szanse na ciążę. Moim zdaniem wszsytko mozliwe 50/50 bo warunki w których pracujesz też mogą wpłynąć na cykl miesiączkowy ... jeśli nie będziesz w ciazy bedziesz miec nauczke na przyszłość lepiej zapobiegać niż leczyć ;-) jesli będziesz rób co uważasz za stosowne nie chcesz stracić pracy postaraj sie aby sprawę rozwiązać ...ale jeśli nie przedłużą z tobą umowy po grudniu ....

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 16:09:46

Dziewczyny!!krew mnie zalewa na Was!! jak mozna myslec ze stosunek przerywany to antykoncepcja??!!wtedy zadna by nie uzywala gumek ani tabsow! ja zaszlam tak w ciaze!!wiec wbijcie sobie do malej glowki ze trzeba sie zabezpieczac!

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 16:10:00

21 lat i zachowuje się,jakby nie wiedziała skąd się biorą dzieci i w życiu nie słyszała o antykoncepcji ,ale do seksu dzielnie się zabiera,przy czym boi się reakcji rodziców na wieśc o ewentualnej ciąży.
nie wierzyłam,że są takie zjawiska...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-26 16:12 przez mydlanyeter.

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 16:10:18

jeśli to dla ciebie smutna wiadomość to po co masz zamiar rodzic?
wolalabym nie byc, na tym swiecie gdybym wiedziala ze matka sie nie cieszyla z tego ze sie urodze, a nie sorry...to prawda.

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 16:10:20

Dziewczyno czy Ty żyjesz w średniowieczu czy w skrajnej biedzie że nie stać Cię na gumki albo inną antykoncepcję? Mam nadzieję że nie jesteś w ciąży bo bardziej byłoby mi żal tego dziecka niż Twojej głupoty. Wiem co mówię bo sama jestem przyszłą matką i nawet przez myśl nie przyszła mi tabletka wczesnoporonna

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 16:12:30

ech, przerywany? to już gumki są pase czy jak? jak test wyszedł pozytywny to raczej sie nie myli....
a praca? nie ona jest teraz najwazniejsza.

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 16:15:58

Czasem testy się mylą :P Szansa jest zawsze 50/50.

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 16:17:14

Szkoda że niektóre osoby tak do tego podchodzą , ja na szczęście jestem w ciąży i też mogę ją stracić więc walczę ze wszystkich sił aby to się nie stało ponieważ tak długo czekaliśmy z mężem na dzidziusia, nie wiem ile masz lat ale przemyśl to jeszcze raz , czasami się okazuje że drugi raz w ciąże zajść nie jest tak łatwo a przecież kiedyś będziesz chciała mieć dzieci tak?

zweryfikowana
Posty: 833
Ostrzeżenia: 2/5

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 16:17:48

zrób drugi test dla większej pewności

Czy to na 100% ciąża:((??

26 paź 2011 - 16:18:48

Cytat
modliszka80
Cytat
lawenda89
Cytat
modliszka80
no skoro test wyszedl pozytywny to pewnie ciaza
a stosunek przerywany nie jest zadna forma zabezpieczenia
my stosujemy od blisko 1,5 roku stosunek przerywany i w ciąży nie jestem jeszcze :)

i nazywasz to antykoncepcja ?? czy zabawa na granicy ryzyka?? lubicie jak sie facet na was spu***a, ok to wasza sprawa, ale potem powstaja takie watki i laska teraz mysli o aborcji nie no super!

święta racja

włącz MYŚLENIE. to NIE BOLI

następna dyskusja:

kulka w pochwie!