Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Choć na razie pogoda na to może nie wskazuje coraz bliżej lata i gołych stóp. Już teraz zastanawiam się nad jakimś lepszym pilnikiem bo mimo, że zimą mam spokój to latem zawsze mam suche stopy i strasznie mnie to denerwuje. Zastanawiałam się nad scholl velvet smooth- pilnik elektroniczny na 2 baterie paluszki. Ogólnie używałam kosmetyków do stóp z scholla ale nie wiem jak jest z pilnikami.

Macie jakieś doświadczenia albo polecacie jakieś inne? czy te pilniki elektroniczne scholl i inne nie powodują, że skóra odrasta szybciej i jest twardsza?
A może coś podobnego do velvet smooth ale w niższej cenie? (około 100 zł kosztuje)

w domu nie używam nigdy elektronicznego pilnika, natomiast zawsze po wizycie u kosmetyczki mam wrażenie, że faktycznie szybciej mi się robią twarde stopy(ona używa elektronicznego). Nie wiem czy to zbieg okoliczności

Ja kupiłam i w sumie żałuję. Ten pilnik jest dobry, ale tylko do wygładzenia stóp - z nadmiarem skóry sobie nie poradzi na pewno. Tak samo z modzelami czy ogólnie grubą skórą na stopach. Szkoda hajsu :)

@deli18 a nie masz wrażenia że po zastosowaniu szybciej skóra robi się twarda?

Natali Trochę tak :-/ Od razu po użyciu i położeniu kremu jest spoko, ale później... Tragedia :|

Przy okazji polecam z całego serca krem be beauty do stóp z biedronki :D taki biały z pomarańczową nakrętką - genialny :D

Też odradzam ten pilnik, nie widzę żadnych spektakularnych efektów, aczkolwiek nie mam też nie wiadomo jak zaniedbanych stóp. Po prostu mam suchą skórę i nie jestem w stanie jej nawilżyć. Kupiłam regenerum do pięt i efekt taki sam, jak po każdym innym kremie do stóp, chociaż cena wcale nie taka niska jak za tak małą gramaturę... Wypróbuje ten krem który polecasz deli18 :)

Kasiula będziesz zadowolona, ja przetestowałam masę kremów do stóp - nic ich nie ruszało. A ten krem - cud miód!!! :D

A u mnie znowu bardzo się sprawdza. Mam tendencję do twardnienia i pękania pięt, wygląda to okropnie i żadne kremy czy peelingi nie są w stanie temu zaradzić. Gdyby nie pilnik, nie mogłabym nosić sandałów. Trzeba poświęcić trochę czasu na zabieg, ale efekty jak dla mnie są znaczne.

kup w aptece ,, dernilan" i skonczy sie problem z suchymi stopami

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Za chuda, proszę o opinie.