Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Hiszpania

wczoraj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

SPONSORING

21.06 o 11:53

Therm line fast opinie

27.01 o 19:01

TK MAXX opinie o sklepie

13.10 o 14:29

Garnki Hoffner opinie

24.01 o 9:48

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Aktywne użytkowniczki

Czy to na 100% ciąża:((??

28 paź 2011 - 23:23:55

no wlasnie ;] poza tym im wiecej podkreslasz jakie masz wspaniale zycie i faceta tym bardziej w to watpie :)

Czy to na 100% ciąża:((??

28 paź 2011 - 23:24:15

Cytat
Anetka1322
Cytat
Martita667
Cytat
lalinka23
Cytat
kolczykiswarovski
Martita667

Mi się wydaje że jesteś mega rozgoryczona.



mnie tak samo ;) nie ma nic gorszego niz rozgoryczona, zawistna i z pretensjami do swiata baba. nie rozumiem czemu niektorzy swoje niepwoodzenia w zycu musza wylewac na innych.

Wytłumaczcie mi dlaczego uważacie że jestem rozgoryczoną zawistną baba? Dlatego że jak inne wyrazilam swoja opinie? Nie mam w życiu niepowodzeń, mam super faceta, sklep który przynosi ekstra zyski , nie musze sie martwic niczym, zatem uwierzcie że nie jestem ani zawistna ani wredna. Powiem wam o co chodzi, o to że nie macie pojęcia o życiu, ale jeszcze troche podrośniecie i zapewne zmienicie swoje zdanie na niektóre tematy.
Ty nie wyrażasz swojej opinii tylko wykłocasz się o jakieś pierdoły. Masz swoje zdanie, ok inni również. Więc takie żałosne komentarze zostaw dla siebie ( nie mam na myśli owego)

nie podważam kogoś zdania, bo to forum i tutaj chodzi o wyrażenie swojej opinii, zirytowały mnie wypowiedzi autorki wątku i tyle.

Czy to na 100% ciąża:((??

28 paź 2011 - 23:28:52

W sumie to Cie rozumiem też nie planowałam swojej ciąży i byłam przerażona na początku nie wiedziałam co ze sobą zrobić zwłaszcza że byłam w gorszej sytuacji bo zostałam sama ,bez partnera który wyszedł z założenia że najlepiej uciec haha :D Ale natychmiast zmieniłam tryb życia i nie stawiałam nic ponad to tym bardziej pracy.. :) i generalnie niczego nie żałuję. Mam nadzieję, że będziesz szczęśliwą mamą :)

następna dyskusja:

Stracić trochę KG w przeciągu MIESIĄCA.