Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8

niska samoocena :(

04 lis 2011 - 14:17:39

Problem niskiej samooceny dotyka wielu ludzi i jest to strasznie przykre, bo może zniszczyć życie i nie pozwolić nam na rozwój.

Z niską samooceną trzeba walczyć w różny sposób np na warsztatach

W Lublinie w terminie 11-13 listopada odbywają się warsztaty "Poznać i zrozumieć siebie", który poprowadzi doradca biznesowy i życiowy, trener motywacji Ireneusz Rybicki! doradztworybicki.pl

11 listopada możesz uczestniczyć w wykładzie, na którym poznasz metody Ireneusza Rybickiego

12 listopada odbędą się warsztaty, na których dowiesz się:
- dlaczego zaniżamy swoją wartość?
- jak odnaleźć i rozpuścić w sobie obciążenia z przeszłość
- jak odkryć i wykorzystać swoje pozytywne zasoby dla podnoszenia swojego systemu wartości.
- jak reagować na otaczającą nas rzeczywistość?

13 listopada przyjdź na sesję indywidualną i dowiedz się jakie jest Twoje miejsce w świecie!

Listopadowa promocja!!!!

Spadają liście, spadają ceny!
Specjalnie dla Was do 7 listopada 40% taniej! Uczestniczcie w warsztatach za 350zł!

Nie przegap tej okazji! zapisz się już dziś!
cs.unlimitedgroup.pl/zapisy.html
tel: 533 99 33 37



niska samoocena :(

04 lis 2011 - 14:30:01

Po przeczytaniu Twojego postu nasuwają mi się różne myśli.
Nieśmiałość? Nie to nie o to chodzi. Bardziej od nieśmiałości to użyłabym słów 'strach przed niezaakceptowaniem'. Za dużo myślisz o tym jaka jesteś, jak wyglądasz itd itp. Ja kilkakrotnie byłam na diecie i szczerze?- nic to nie dało. Chudłam jakieś 2-3kg i znowu tyłam. Teraz olałam sprawę i waga mi spadła o 2kg i tak się utrzymuje. Nie jestem ani Bóg wie jak zgrabna, ani Bóg wie jak ładna, ale wiem, że w oczach mojego faceta jestem tą jedyną. A Ty swojego musisz czasem też zgasić. Naucz się czasem odpyskować, odezwać sie jak Ci coś nie pasuje. Niestety, ale osoby, które nie potrafia walczyć o swoje mogą w tym świecie przepaść. Z resztą, czemu on ma Ci robić przykrość? Heh. I nie płacz. Mów czego oczekujesz, nie płacz, a gdy on Cię zawiedzie to mu to powiedz. Bez szlochów i wmawiania sobie, że wszystko to Twoja wina.
Ja już przez to przeszłam. Życzę Ci samozaparcia i wytrwałości, bo łatwo się pisze o tych zmianach, ale ciężko je wprowadzić w życie i się ich trzymać. Łatwiej schować głowę w poduszkę i popłakać sobie. Tylko to nie rozwiąże problemu :)

niska samoocena :(

04 lis 2011 - 18:42:09

autorko przestań przeglądam twoje zdjecia i uważam ze nie masz powodów do kompleksów:) ja zdaje sobie sprawę, że jestem niebrzydka ale wszystko niszcze przez mój dziwny, pesymistyczny charakter

niska samoocena :(

20 gru 2013 - 11:35:15

Trzeba tylko wiedzieć, jak zacząć i zabrać się do tego. I można samemu popracować nad samooceną, no chyba że to już coś poważnego.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MIKOŁAJKI TUŻ TUŻ