Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zazdrosc

20 kwi 2010 - 11:19:40

Moj narzeczony jest strasznie zazdrosny wie o tym ale zapomina i to jest straszne.Musze wyjechac w delegacje na tydzien i mamy sprzeczki z tego powodu nie wiem jak z nim rozmawiac juz:(

zazdrosc

20 kwi 2010 - 11:22:28

Zazdroszczę zazdrości :P
mojemu już przeszło, kiedyś się na to złościłam, że jest cały czas zazdrosny o byle co, a teraz tego brakuje...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-20 11:23 przez pika-pika-pika.

zazdrosc

20 kwi 2010 - 11:19:02

zabierz go ze soba:P albo chociaz zaproponuj :)

zazdrosc

20 kwi 2010 - 11:23:14

Cytat
pika-pika-pika
Zazdroszczę zazdrości :P
mojemu już przeszło, kiedyś się na to złościłam, że jest cały czas zazdrosny o byle co, a teraz tego brakuję...

moj taki sam jest:P czasami mi tez tych zazdrosci brakuje:P

zazdrosc

20 kwi 2010 - 11:23:34

nie moge go zabrac ze soba niestety bo to praca i on tez pracuje,

zazdrosc

20 kwi 2010 - 11:30:28

do psychologa.....

zazdrosc

20 kwi 2010 - 11:32:16

przecież to wyjazd z pracy. może pomarudź mu, że niestety musisz jechać,chociaż chętniej byś spędziła czas z nim, i obiecaj że będziesz codziennie dzwoniła,

zazdrosc

20 kwi 2010 - 11:32:39

Mój tez jest zazdrosny - jak byk, ze tak to ujmę. Ale wie, że zazdrość może tylko zniszczyć nasze szczęście, bo kiedyś omal się tak nie stało. Teraz oboje pracujemy nad tym, zeby było dobrze. Moja ciocia jest terapeutką i kilka razy z nim rozmawiała, zazdrość jest wynikiem niedowartościowania i brakiem pewności siebie (w przypadku mojego D winny jest tej sytuacji jego własny ojciec). Smutne to, ale prawdziwe.
Musicie dużo rozmawiac - my tak robimy i jest o niebo lepiej. D. bardzo się stara i widać, że chce się tego lęku pozbyć. Jestem z niego naprawdę dumna, bo wiem ile go to kosztuje :)

zazdrosc

20 kwi 2010 - 11:41:43

zazdrość wyklucza zaufanie, a chyba to jest najważniejsze w związku - uświadom mu to
możesz mu też powiedzieć ,że podejrzewając ciebie o takie rzeczy pokazuje jak niskie ma zdanie o tobie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PRAWO JAZDY - wątek zbiorczy