Obecnie rozmawiamy o:

elektryka sklep

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 6 7 8 -->

Oddał za nią życie...

11 wrz 2013 - 23:59:39

Cytat
qwertyxyz
AHA. No to powiem wam, że ... no też sie właśnie zmieszałam. Może ona jest na jakichś prochach?

Na prochach jest na pewno. Dlatego mówię, że jej nie oceniam tylko jestem zdziwiona. Nie chcę nawet wiedzieć przez co przechodzi rodzina i znajomi. A miałam się wybrac do Krakowa na pare dni, chyba podziękuje :/

Cytat
aneczka-art
zamordowany został w maju a dopiero teraz pogrzeb?

Tez zauważyłam, ale pewnie to pomyłka z tą datą.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-12 00:01 przez Evans18.

Oddał za nią życie...

12 wrz 2013 - 00:00:41

Cytat
aneczka-art
zamordowany został w maju a dopiero teraz pogrzeb?

literówka

(nie będzie hejtowania)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-12 00:04 przez JolajnaLoja.

Oddał za nią życie...

12 wrz 2013 - 00:06:36

Cytat
JolajnaLoja
literówka

(nie będzie hejtowania)

I tak będzie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-12 00:08 przez Evans18.

Oddał za nią życie...

12 wrz 2013 - 00:08:16

straszne, to jest po prostu przerażające.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-12 13:18 przez tullia.

Oddał za nią życie...

12 wrz 2013 - 00:09:28

Cytat
Evans18
Cytat
qwertyxyz
AHA. No to powiem wam, że ... no też sie właśnie zmieszałam. Może ona jest na jakichś prochach?

Na prochach jest na pewno. Dlatego mówię, że jej nie oceniam tylko jestem zdziwiona. Nie chcę nawet wiedzieć przez co przechodzi rodzina i znajomi. A miałam się wybrac do Krakowa na pare dni, chyba podziękuje :/

Cytat
aneczka-art
zamordowany został w maju a dopiero teraz pogrzeb?

Tez zauważyłam, ale pewnie to pomyłka z tą datą.

Ja uwielbiam Kraków mimo wszystko. Tak naprawde wszędzie jest niebezpiecznie. Poprostu ludzie są chorzy.. Nigdy nie wiadomo czy czasami nie mijasz jakiegoś psychopaty albo zbira..

Oddał za nią życie...

12 wrz 2013 - 00:14:04

Cytat
tullia
straszne, to jest po prostu przerażające. Evans- nie ma się czemu dziwić, każdy radzi sobie inaczej. zaręczam. gdy mój były chłopak zginął, sama siebie nie rozumiałam, po pogrzebie poszłam z ludźmi którzy też tam byli zwyczajnie na piwo, śmialiśmy się, najpewniej wyglądało to jak zwykłe spotkanie wesołych ludzi. Nigdy wcześniej bym nie pomyślała.
to, że dziewczyna pisze w ten sposób nie znaczy, że serce jej nie pęka a najchętniej nie zaszyła się w najgłębszej piwnicy.
Nie umiem aż opisać jak bardzo współczuję jej i rodzinie, przyjaciołom tego chłopaka... Straszne, takie rzeczy, na porządku dziennym. To jest chore a ludzie potrafią być po prostu wynaturzeni. Przerażające i bardzo smutne.

Ja nie powiedziałam że takie wpisy znaczą o tym że jej serce nie pęka. I wybacz dla Ciebie będzie dziwne coś innego, a dla mnie to. Co w tym złego?

Oddał za nią życie...

12 wrz 2013 - 00:14:12

mój luby Kraków... masakra ;(

Oddał za nią życie...

12 wrz 2013 - 00:15:24

Cytat
qwertyxyz

Ja uwielbiam Kraków mimo wszystko. Tak naprawde wszędzie jest niebezpiecznie. Poprostu ludzie są chorzy.. Nigdy nie wiadomo czy czasami nie mijasz jakiegoś psychopaty albo zbira..

Niby wszędzie jednak tam juz któryś następny raz to jest.

Oddał za nią życie...

12 wrz 2013 - 00:18:45

Tez nie popadajcie w paranoję z tym Krakowem, przecież to się mogło stać w każdym innym miejscu, tragedia jest tragedią, ale niestety, mogła się zdarzyć wszędzie...
To straszne, popłakałam się, gdy pierwszy raz usłyszałam o tym, co się stało, będąc z narzeczonym, a drugi, czytając wpis tej dziewczyny.. Może jestem przesadnie wrażliwa, ale nie potrafię przyjąć spokojnie takiej niesprawiedliwości! Gdy tylko pomyślę, że to mogło się przytrafić mnie, nam... Nie mam słów. Świat jest piękny, ale ludzie są potworami, zamiast iść do przodu, uwsteczniamy się. Bestialstwo, wspierane później naszymi podatkami! Życie w więzieniu dla mordercy, czyli spokojna przyszłość za nasze pieniądze, to jest największy paradoks - popełniasz przestępstwo, by dalej wieść spokojne życie, za podatki (nawet!) swoich ofiar!
Ogromnie jej współczuje, najgorsze jest to, że takich sytuacji są miliony... Wyjdziesz z domu i już nie wiesz, czy do niego wrócisz... Uważajcie na siebie!

Oddał za nią życie...

12 wrz 2013 - 00:20:35

Cytat
kolimoli
Ogromnie jej współczuje, najgorsze jest to, że takich sytuacji są miliony... Wyjdziesz z domu i już nie wiesz, czy do niego wrócisz... Uważajcie na siebie!

Jak się coś ma stać to i tak się stanie, choćbyś nie wiem jak uważała na siebie. Niestety. I chyba to jest najgorsze, bo na takich świrów nie mamy wpływu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-12 00:24 przez Evans18.

Oddał za nią życie...

12 wrz 2013 - 00:22:21

Coś okropnego,popłakałam się jak czytałam o tym wszystkim. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie co muszą czuc jego bliscy. Sama jestem z Krakowa i aż boje sie wychodzić gdzies wieczorami na miasto. To co sie teraz wyprawia tutaj co cos okropnego..

Oddał za nią życie...

12 wrz 2013 - 00:23:53

Cytat
demii
Coś okropnego,popłakałam się jak czytałam o tym wszystkim. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie co muszą czuc jego bliscy. Sama jestem z Krakowa i aż boje sie wychodzić gdzies wieczorami na miasto. To co sie teraz wyprawia tutaj co cos okropnego..

No właśnie o to chodzi. Też slyszałam że niezbyt ciekawie się tam dzieje.

Oddał za nią życie...

12 wrz 2013 - 00:23:57

Cytat
Evans18
Cytat
tullia
straszne, to jest po prostu przerażające. Evans- nie ma się czemu dziwić, każdy radzi sobie inaczej. zaręczam. gdy mój były chłopak zginął, sama siebie nie rozumiałam, po pogrzebie poszłam z ludźmi którzy też tam byli zwyczajnie na piwo, śmialiśmy się, najpewniej wyglądało to jak zwykłe spotkanie wesołych ludzi. Nigdy wcześniej bym nie pomyślała.
to, że dziewczyna pisze w ten sposób nie znaczy, że serce jej nie pęka a najchętniej nie zaszyła się w najgłębszej piwnicy.
Nie umiem aż opisać jak bardzo współczuję jej i rodzinie, przyjaciołom tego chłopaka... Straszne, takie rzeczy, na porządku dziennym. To jest chore a ludzie potrafią być po prostu wynaturzeni. Przerażające i bardzo smutne.

Ja nie powiedziałam że takie wpisy znaczą o tym że jej serce nie pęka. I wybacz dla Ciebie będzie dziwne coś innego, a dla mnie to. Co w tym złego?
złego nic, nie doszukuj się czegoś, czego nie ma. Tłumaczę Ci inny punkt widzenia.

Oddał za nią życie...

12 wrz 2013 - 00:25:13

Cytat
tullia
złego nic, nie doszukuj się czegoś, czego nie ma. Tłumaczę Ci inny punkt widzenia.

No widzisz a ja mam inny więc to zaakceptuj. Niczego się nie doszukuję. Jak widzisz wiele osób zwóciło na to uwagę i tyle.

Oddał za nią życie...

12 wrz 2013 - 00:29:46

Cytat
demii
Coś okropnego,popłakałam się jak czytałam o tym wszystkim. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie co muszą czuc jego bliscy. Sama jestem z Krakowa i aż boje sie wychodzić gdzies wieczorami na miasto. To co sie teraz wyprawia tutaj co cos okropnego..
Czy w dzien czy w nocy - tak samo niebezpiecznie.
Ale takie sytuacje są na porządku dziennym. Tylko zależy jak to media nagłaszają. Wiadomo, że jak coś takiego zdarzy się na jakiejś wsi to będą wiedzieć tylko miejscowi. Ale to się wydarzyło w centrum miasta, w środku nocy gdzie tak naprawde rynek o tej godzinie jest pełny. Trudno żeby media tego nie nagłaśniały..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Karta H&M w Instyle