Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 6 7 8 -->

Oddał za nią życie...

11 wrz 2013 - 23:41:00

No i nie wpadłabym na to, żeby dzień po jego śmierci ustawić se status o zaręczynach o.O

Oddał za nią życie...

11 wrz 2013 - 23:42:12

Cytat
JolajnaLoja
Cytat
Evans18
A ja współczuję ogromnie ale z drugiej strony, dziwi mnie sposób jej podejścia do sprawy, serduszka, uśmieszki w jej wpisach. Człowiek w żałobie raczej nie potrafi w taki sposób podejść do rzeczy. Chyba że to szok. Nie jedzcie po mnie, ale dziwi mnie takie zachowanie.

Miałam pisać dokładnie to samo, ale stwierdziłam, że użytkowniczki rzucą mi się do gardła.
No jakieś to za bardzo filmowe. Minęły cztery dni dopiero, a tu już faza akceptacji? No ja bym teraz leżała gdzieś pijana do nieprzytomności albo z jakimś fochem na cały świat, a ona zachowuje się jak bohaterka romantycznych książek - "Och, mój Romeo oddał za mnie życie, będzie patrzył na mnie z nieba i zawsze przy mnie czuwał, bla, bla, bla". Ech, widocznie każdy przeżywa swój ból inaczej.

Kurka, dziewczyny, każdy radzi sobie inaczej. Ja to bym (tfu tfu) pewnie wyłączyła się z życia na 5 lat (aż mnie ścisnęło w gardle jak sobie wyobraziłam... brrr), ale np. jak zmarł tata mojej koleżanki to ona też wstawiała jego zdjęcia na facebook, komentowała, dodawała jakieś anegdoty z uśmiechami itd... Myślę, że nie ma co oceniać.

Oddał za nią życie...

11 wrz 2013 - 23:42:41

Cytat
JolajnaLoja
Cytat
Evans18
A ja współczuję ogromnie ale z drugiej strony, dziwi mnie sposób jej podejścia do sprawy, serduszka, uśmieszki w jej wpisach. Człowiek w żałobie raczej nie potrafi w taki sposób podejść do rzeczy. Chyba że to szok. Nie jedzcie po mnie, ale dziwi mnie takie zachowanie.

Miałam pisać dokładnie to samo, ale stwierdziłam, że użytkowniczki rzucą mi się do gardła.
No jakieś to za bardzo filmowe. Minęły cztery dni dopiero, a tu już faza akceptacji? No ja bym teraz leżała gdzieś pijana do nieprzytomności albo z jakimś fochem na cały świat, a ona zachowuje się jak bohaterka romantycznych książek - "Och, mój Romeo oddał za mnie życie, będzie patrzył na mnie z nieba i zawsze przy mnie czuwał, bla, bla, bla". Ech, widocznie każdy przeżywa swój ból inaczej.

a co ona tam np wypisuje, że to aż tak 'niezbyt ciekawie' wygląda?

Oddał za nią życie...

11 wrz 2013 - 23:43:16

Cytat
Zuosnica
Kurka, dziewczyny, każdy radzi sobie inaczej. Ja to bym (tfu tfu) pewnie wyłączyła się z życia na 5 lat (aż mnie ścisnęło w gardle jak sobie wyobraziłam... brrr), ale np. jak zmarł tata mojej koleżanki to ona też wstawiała jego zdjęcia na facebook, komentowała, dodawała jakieś anegdoty z uśmiechami itd... Myślę, że nie ma co oceniać.

Ja nie oceniam, mnie to dziwi.

Oddał za nią życie...

11 wrz 2013 - 23:44:35

Cytat
JolajnaLoja
Cytat
Evans18
A ja współczuję ogromnie ale z drugiej strony, dziwi mnie sposób jej podejścia do sprawy, serduszka, uśmieszki w jej wpisach. Człowiek w żałobie raczej nie potrafi w taki sposób podejść do rzeczy. Chyba że to szok. Nie jedzcie po mnie, ale dziwi mnie takie zachowanie.

Miałam pisać dokładnie to samo, ale stwierdziłam, że użytkowniczki rzucą mi się do gardła.
No jakieś to za bardzo filmowe. Minęły cztery dni dopiero, a tu już faza akceptacji? No ja bym teraz leżała gdzieś pijana do nieprzytomności albo z jakimś fochem na cały świat, a ona zachowuje się jak bohaterka romantycznych książek - "Och, mój Romeo oddał za mnie życie, będzie patrzył na mnie z nieba i zawsze przy mnie czuwał, bla, bla, bla". Ech, widocznie każdy przeżywa swój ból inaczej.

mam to samo zdanie. No ale kazdy jest inny

zweryfikowana
Posty: 534
Ostrzeżenia: 3/5

Oddał za nią życie...

11 wrz 2013 - 23:45:46

podejrzewam, że takie zachowanie jest tylko dowodem na to jak bardzo dziewczynie zniszczyło psychikę ;/ bo inaczej tego sobie wytłumaczyć nie mogę - akcję faktycznie krzywe

btw. dokładnie 2 miesiące temu była identyczna akcja, nawet myślałam, że to o to chodzi, a tu znowu... co się z tym swiatem dzieje ?

Oddał za nią życie...

11 wrz 2013 - 23:46:18

jakie to życie jest niesprawiedliwe :(

Cytat
JolajnaLoja
Cytat
Evans18
A ja współczuję ogromnie ale z drugiej strony, dziwi mnie sposób jej podejścia do sprawy, serduszka, uśmieszki w jej wpisach. Człowiek w żałobie raczej nie potrafi w taki sposób podejść do rzeczy. Chyba że to szok. Nie jedzcie po mnie, ale dziwi mnie takie zachowanie.

Miałam pisać dokładnie to samo, ale stwierdziłam, że użytkowniczki rzucą mi się do gardła.
No jakieś to za bardzo filmowe. Minęły cztery dni dopiero, a tu już faza akceptacji? No ja bym teraz leżała gdzieś pijana do nieprzytomności albo z jakimś fochem na cały świat, a ona zachowuje się jak bohaterka romantycznych książek - "Och, mój Romeo oddał za mnie życie, będzie patrzył na mnie z nieba i zawsze przy mnie czuwał, bla, bla, bla". Ech, widocznie każdy przeżywa swój ból inaczej.
też tak sobie pomyślałam, że czując taki ból nie była bym w stanie nawet wlaczyc komputera... Ale tak naprawde nigdy nie wiemy jak zareagowały byśmy w sytuacji która nigdy nas nie spotkała. Jest to dziwne, ale może jej pomaga, komentarze ludzi, pocieszenie, to ze wie ze wszyscy ją wspierają... może łatwiej jej znieść ten ból gdy ma ten kontakt z ludzmi niz gdyby miala sie zamknac w czterech scianach, zaslonic okna i płakac całymi dniami.

Oddał za nią życie...

11 wrz 2013 - 23:47:49

Boziuuu jaka masakra..

Oddał za nią życie...

11 wrz 2013 - 23:48:05

Nil admirari - niczemu się nie dziwić Evans ;)

nie jesteśmy w stanie ocenić czyjegoś zachowania w sytuacji, która nas nie spotkała...
może ona właśnie w ten sposób sobie z tym radzi, może jest w szoku, może jest w jakimś letargu i tworzy sobie fikcyjny świat na swój sposób...

Oddał za nią życie...

11 wrz 2013 - 23:50:46

Kurde przecież jej nie oceniam! Napisałam że mnie to dziwi! I tyle. Za dużo widzę lansu na takich tragediach.

Przypuszczam że jest w ostrym szoku i tyle.

To nie pierwszy taki przypadek, jest coraz gorzej. Raz też mielismy z narzeczonym taką sytuację, dobrze że go odciagnęłam. Strasznie współczuje rodzinie :/

Oddał za nią życie...

11 wrz 2013 - 23:51:36

Cóż, to nie moja sprawa. Laska ma prawie dwa tysiące znajomych na fejsie (hmmm....), więc może chce być silna dla narodu? Tak trochę po celebrycku.

Z całego serca współczuję i uważajcie laski na siebie! Zima idzie, coraz wcześniej robi się ciemno, miejcie oczy i uszy szeroko otwarte!

Oddał za nią życie...

11 wrz 2013 - 23:51:43

No właśnie, nie widziałam wpisów, ale skoro takie jesteście zdziwione, to też mi sie tak wydaje - że ona na pewno nie mysli racjonalnie i raczej nie można brać nic dosłownie. I pewnie jeszcze w to nie wierzy ani do końca nie czuje, że ją opuścił.. Chyba najgorszym momentem będzie pogrzeb..

Oddał za nią życie...

11 wrz 2013 - 23:53:38

Cytat
qwertyxyz
No właśnie, nie widziałam wpisów, ale skoro takie jesteście zdziwione, to też mi sie tak wydaje - że ona na pewno nie mysli racjonalnie i raczej nie można brać nic dosłownie.

Proszę:

Pogrzeb odbedzie się w piątek 13teg serce.
13.09.2013 o 11.00 na cmenatarzu Rakowickim.
Zawsze się śmiał że jestem przesądna :))


My hero ♥!
He gave his life for my life .


Cytat
JolajnaLoja
Tak trochę po celebrycku.

Widzę że mamy takie samo zdanie.

Cytat
JolajnaLoja

Z całego serca współczuję i uważajcie laski na siebie! Zima idzie, coraz wcześniej robi się ciemno, miejcie oczy i uszy szeroko otwarte!

Lepiej mieć gaz w torebce. I nie tylko wieczorem.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-11 23:57 przez Evans18.

Oddał za nią życie...

11 wrz 2013 - 23:57:17

Cytat
Evans18
Cytat
qwertyxyz
No właśnie, nie widziałam wpisów, ale skoro takie jesteście zdziwione, to też mi sie tak wydaje - że ona na pewno nie mysli racjonalnie i raczej nie można brać nic dosłownie.

Proszę:

Pogrzeb odbedzie się w piątek 13teg serce.
13.09.2013 o 11.00 na cmenatarzu Rakowickim.
Zawsze się śmiał że jestem przesądna :))


My hero ♥!
He gave his life for my life .

Cytat
JolajnaLoja
Tak trochę po celebrycku.

Widzę że mamy takie samo zdanie.



AHA. No to powiem wam, że ... no też sie właśnie zmieszałam. Może ona jest na jakichś prochach?

Oddał za nią życie...

11 wrz 2013 - 23:58:56

Cytat
Evans18
Cytat
qwertyxyz
No właśnie, nie widziałam wpisów, ale skoro takie jesteście zdziwione, to też mi sie tak wydaje - że ona na pewno nie mysli racjonalnie i raczej nie można brać nic dosłownie.

Proszę:

Pogrzeb odbedzie się w piątek 13teg serce.
13.09.2013 o 11.00 na cmenatarzu Rakowickim.
Zawsze się śmiał że jestem przesądna :))


My hero ♥!
He gave his life for my life .


Cytat
JolajnaLoja
Tak trochę po celebrycku.

Widzę że mamy takie samo zdanie.

Cytat
JolajnaLoja

Z całego serca współczuję i uważajcie laski na siebie! Zima idzie, coraz wcześniej robi się ciemno, miejcie oczy i uszy szeroko otwarte!

Lepiej mieć gaz w torebce. I nie tylko wieczorem.

zamordowany został w maju a dopiero teraz pogrzeb? coś chyba wpisie na facebooku pomyliła daty. Bo to się stało chyba 6 września? a na fb jest data 6 maj.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-12 00:00 przez aneczka-art.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Karta H&M w Instyle