Obecnie rozmawiamy o:

e-papieros

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dietetyk

20 gru 2014 - 21:32:34

Dziewczyny mam prosbe znacie dobrego dietetyka warszawa?

dietetyk

07 sty 2015 - 00:57:21

Cytat
agnezja93
Dziewczyny mam prosbe znacie dobrego dietetyka warszawa?

Zerknij tutaj: www.alfa-lek.pl/pl/nasi_specjalisci/6677_dietetyk. Ja korzystam z ich usług i jestem zadowolona.

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 3/5

dietetyk

21 sty 2015 - 22:12:02

Jest duzo dobrych dietetyków online. ja mialam swietnego i do tego wspomagalam sie suplementme acetomale, bo dietetyk powiedzial ze dzieki temu moj metabolizm znacznie przyspieszy i faktycznie tak sie stalo :) miesiac i 6 kg za mną ;)

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 3/5

dietetyk

24 sty 2015 - 15:58:20

Teraz coraz więcej jest dietetyków, którzy udzielają rad online np. przez skype. Sama korzystam z usług pani Moniki Górzyńskiej http://mgorzynska.pl/ i choć normalnie przyjmuje w Gdańsku to ja kontaktuję się z nią przez neta i nie widzę różnicy. Mam dietę, stosuję ją i kilogramy lecą w dół.

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

dietetyk

24 sty 2015 - 16:08:09

Moim zdaniem porady online są średnie. Ja nie mogłabym pracować z kimś, kogo na oczy nie widziałam, czyli nie widzę, jak ktoś wygląda, jakie ma skłonności, a nawet czy troszkę nie oszukuje :D
szukaj kogoś, z kim POROZMAWIASZ face to face. dobrego lekarza, a nie nastawionego na hajs.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

dietetyk

24 sty 2015 - 17:23:47

dietetyk powinien mieć przed oczami historię choroby, powinien przeprowadzić dokładny wywiad z pacjentem, może zlecić badania hormonalne... jakie online, co za bzdury wy piszecie? Może do ginekologa i dentysty też online?

Poszukaj na znanylekarz - tam znalazłam dobrego ginekologa i dobrego pediatrę w swoim mieście.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dieta gacy co wy na to ?