Obecnie rozmawiamy o:

jak szybko schudnąć??

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

51 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:36

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:22

wykonawca budowlany

dzisiaj o 11:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy jestem bardzo chuda?

25 cze 2014 - 22:28:56

Hehheeee ja mam 165cm wzrostu (zaledwie centymetr więcej) a ważę 10 kg więcej, a aktualnie chyba nawet 13kg więcej:/ i co prawda mało kto mówi, że jestem chuda (bo nie jestem) ale większość mówi, że jestem raczej szczupła... także podejrzewam, że gdybyś troche przytyła to by Ci tylko dodało kobiecości:)) Co prawda nie wyglądasz na szkielet odziany skórą, ale jesteś bardzo szczupła... najbardziej mi się to uwidacznia patrząc na twoje nogi, bo nogi prawie jak patyki...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-25 22:30 przez agata31.

Czy jestem bardzo chuda?

25 cze 2014 - 22:32:39

Jak dla mnie za chuda. Już wole taką figurę jaką mam niż być taką chudziną :/

Czy jestem bardzo chuda?

25 cze 2014 - 22:58:15

Przejrzałam cały wątek i stwierdzam że nie jesteś chuda, te zdjęcia są jakieś niefortunne, bo na tym w niebieskiej spódnicy wyglądasz świetnie ! Serio nie masz powodów do kompleksów

Czy jestem bardzo chuda?

25 cze 2014 - 23:04:21

Ja mam 170cm wzrostu i tez zawsze od 47 do 49 kg i nie przejmuje sie tym co mowia inni :)

Czy jestem bardzo chuda?

25 cze 2014 - 23:05:08

Cytat
cytraa
Cytat
_CytrynQa_
Bardzo chudo wyglądasz . Nawet bym pomyślała , że jak anorektyczka , ale każdy ma inną naturę . Niektóre kobiety przy tym wzroście i tej wadze wyglądają o wiele grubiej . Mam znajomą która jest Twojego wzrostu i waży 47 kg a wygląda jak by ważyła z 55kg . Mi tam się wydaje , że nie ma czego Ci zazdrościć , co z tego że nie masz boczków , za to wyglądasz jak szkieletor . Faceci raczej wolą krągłości

Kiedy takie ciurmoki jak _CytrynQa_ zrozumieją, że anoreksja jest chorobą, która ma podłoże w psychice?

Ja mam 170 cm i ważę tyle co ty, więc teoretycznie powinnam położyć się już w trumnie. No ale ja mam gdzieś co myślą o mnie inni i dobrze mi jest z tym jaka jestem. Ot co!


Emm ... czytaj ze zrozumieniem koleżanko .. Nie napisałam że jest anorektyczką , wiem co to anoreksja . Napisałam , że nawet tak wygląda , to było porównanie a Ty mi wyskakujesz z jakimiś teoriami na temat anoreksji

Czy jestem bardzo chuda?

25 cze 2014 - 23:09:46

Cytat
Consual
Ja moge tylko pozazdroscic fugury, zero boczkow:D ktore mnie niestety drecza po ciazy;( Swietnie wygladasz;)

figury?! przecież to same kości nie wiem czego tu zazdrościc..
z 5 kg by się przydało przy Twoim wzroście

Czy jestem bardzo chuda?

25 cze 2014 - 23:17:37

uwazam, ze jestes za chuda. Co wykazuje Tobie analiza składu ciała ?

Czy jestem bardzo chuda?

25 cze 2014 - 23:23:39

Cytat
lena-222
uwazam, ze jestes za chuda. Co wykazuje Tobie analiza składu ciała ?
nigdy nie robiłam takiej analizy. Można ją zrobić gdzieś za darmo?
Cytat
tacozujegume
Cytat
Consual
Ja moge tylko pozazdroscic fugury, zero boczkow:D ktore mnie niestety drecza po ciazy;( Swietnie wygladasz;)

figury?! przecież to same kości nie wiem czego tu zazdrościc..
z 5 kg by się przydało przy Twoim wzroście
Myślę, że kultury wypowiedzi to możesz mi zazdrościć, nie tylko mi, bo należysz do mniejszości tych co nie potrafią się wypowiedzieć bez obrażania nikogo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-25 23:26 przez aggo123.

Czy jestem bardzo chuda?

25 cze 2014 - 23:24:28

pupa jest super! :) Tylko biodra strasznie wystają.... 3 kg ięcej i będzie perfekcyjnie :)

Czy jestem bardzo chuda?

26 cze 2014 - 06:11:34

Cytat
aggo123
Cytat
SnowWhie14
według mnie wyglądasz bardzo dobrze ja bym chciała tak wyglądać bo jestem jeszcze chudsza od Ciebie i ni jak nie mogę przytyć, mam efekt jojo w drugą stronę - co przytyję 2 kg to za moment znów ważę tyle samo...tyle samo to oznacza 42 kg przy wzroście 169 :/ więc sorry ale nie doszukuj się problemu tuszy tam gdzie go nie ma...bo co ja mam powiedzieć? :/
Rozumiem Cię, kiedyś byłam chudsza, miałam BMI ok 15, wtedy czułam się dużo gorzej ze swoim ciałem.

W takim razie zdradź jak udało Ci się przytyć!

btw. znalazłam wypowiedź gdzie wstawiłaś zdjęcie w spódnicy i na tamtym zdjęciu wyglądasz nie tylko dobrze ale wręcz rewelacyjnie, znajomymi się nie przejmuj...

Czy jestem bardzo chuda?

26 cze 2014 - 07:26:59

Idź do mojej lekarki to usłyszysz-czy pani ma dobry apetyt,może coś przepisać na jego pobudzenie?
Zawsze to słyszę jak u niej jestem,a mam dokładnie tę samą wagę i wzrost.

Czy jestem bardzo chuda?

26 cze 2014 - 07:32:49

Moim zdaniem wyglądasz ok. Niektóre dziewczyny zabiły by za taką figure . Taka twoja uroda poprostu ;)

Czy jestem bardzo chuda?

26 cze 2014 - 07:45:34

Ja mam niemal 40 lat, 167cm wzrostu i w tej chwili po urodzeniu trójki Dzieci, rzucenia palenia ważę 59km, jednakże wcale nie taki długi czas temu ważyłam przez bardzo długi okres życia 53km, więc porównywalnie do Ciebie, był moment, że poniżej 50-ciu też zeszłam nie dlatego, żebym chciała.
Czy ważę 59 czy 53 czy 49 moja Kochana Mamusia wciąż powtarza "Dziecko jaka Ty chuda jesteś, sama skóra i kości":p, nie jest jednak wyjątkiem w wyrażaniu takiej opinii co ciut mnie irytuje, bo ja się ze swą wagą, figurą czuję świetnie. Dziękuje, że Babunia dała mi w genach tą figurę ;) No ale nie o mnie tu mowa :P Moim skromnym zdaniem wyglądasz zgrabnie, dobrze choć wiadomo parę kg sprawiłoby, że wyglądałabyś jeszcze ładniej, lepiej, apetyczniej ;) Nie brałabym tak do siebie tego co mówią inni, co człowiek to opinia, całego świata nie uszczęśliwisz, ważne, żebyś Ty czuła się szczęśliwa i dobrze z samą sobą, byś akceptowała się taką jaką stworzyła Cię natura a nie masz na co narzekać. Wiem, że to przykre, gdy słyszy się niepochlebne opinie dotyczące swej osoby, wyglądu, dotyka to zwłaszcza gdy się jest młodziutkim, też tak miałam, ale "wyrosłam z tego" ;) Pozdrawiam :)

Czy jestem bardzo chuda?

26 cze 2014 - 08:15:27

Cytat
SnowWhie14
Cytat
aggo123
Cytat
SnowWhie14
według mnie wyglądasz bardzo dobrze ja bym chciała tak wyglądać bo jestem jeszcze chudsza od Ciebie i ni jak nie mogę przytyć, mam efekt jojo w drugą stronę - co przytyję 2 kg to za moment znów ważę tyle samo...tyle samo to oznacza 42 kg przy wzroście 169 :/ więc sorry ale nie doszukuj się problemu tuszy tam gdzie go nie ma...bo co ja mam powiedzieć? :/
Rozumiem Cię, kiedyś byłam chudsza, miałam BMI ok 15, wtedy czułam się dużo gorzej ze swoim ciałem.

W takim razie zdradź jak udało Ci się przytyć!

btw. znalazłam wypowiedź gdzie wstawiłaś zdjęcie w spódnicy i na tamtym zdjęciu wyglądasz nie tylko dobrze ale wręcz rewelacyjnie, znajomymi się nie przejmuj...
Wtedy miałam silne postanowienie, że przytyję, z tak dużej niedowagi jest łatwiej nabrać te 3 czy 4 kg. Jadłam niewyobrażalne ilości jedzenia, teraz bym tego nie powtórzyła, może nie były to strasznie niezdrowe rzeczy typu fast food, ale opychanie się pszennym chlebem i makaronami też zdrowe nie jest. Przykładowy jadłospis z tamtych czasów: na śniadanie 6-7 kromek chleba zwykłego z byle czym( niekrojonego więc to wychodzi nawet więcej niż połowa bochenka), na obiad zupa i drugie w szkole, w domu obiad i w zależności zupa- 3-4 talerze, drugie dwa talerze, a na kolacje codziennie cała paczka makaronu dwujajecznego.

Czy jestem bardzo chuda?

26 cze 2014 - 08:33:08

Cytat
hogata90
Cytat
aggo123
Cytat
marciaa0407
za chuda, nie ma za co złapać, wybacz za szczerość ale ani nie masz biustu ani tyłka, 5 dodatkowych kilogramów by Ci się przydało.
Właśnie dziękuję za szczerość :)
Cytat
hogata90
wg mnie jesteś za chuda. przy takim wzroście taka waga ??? nie chcę Cię obrażać ale to już prawie anoreksja..
Najpierw dowiedz się co oznacza anoreksja, a później używaj tego słowa.
napisałam PRAWIE.
anoreksja to choroba związana z łaknieniem, z psychiką więc skoro użyłaś prawie anoreksja to sugeruje, że Pani ze zdjęcia ma problemy z normalnym jedzeniem a wnioskuję, że tak nie jest. Ja przed ciążą też byłam taka szczupła i zamierzam iść w tym kierunku, bo mi się takie sylwetki podobają, jak dla mnie super wyglądasz, ale do 55 kg jakby Ci waga skoczyła to też byś extra wyglądała, bardziej kobieco.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co jeść po terningu ?