Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy jestem bardzo chuda?

25 cze 2014 - 21:18:13

waga 50kg bedzie idealna:)

Czy jestem bardzo chuda?

25 cze 2014 - 21:18:17

Cytat
_CytrynQa_
Bardzo chudo wyglądasz . Nawet bym pomyślała , że jak anorektyczka , ale każdy ma inną naturę . Niektóre kobiety przy tym wzroście i tej wadze wyglądają o wiele grubiej . Mam znajomą która jest Twojego wzrostu i waży 47 kg a wygląda jak by ważyła z 55kg . Mi tam się wydaje , że nie ma czego Ci zazdrościć , co z tego że nie masz boczków , za to wyglądasz jak szkieletor . Faceci raczej wolą krągłości
myślę, że są też tacy co lubią i kości, też istnieją tacy co lubią nadprogramowe kilogramy.

Czy jestem bardzo chuda?

25 cze 2014 - 21:24:00

Cytat
_CytrynQa_
Bardzo chudo wyglądasz . Nawet bym pomyślała , że jak anorektyczka , ale każdy ma inną naturę . Niektóre kobiety przy tym wzroście i tej wadze wyglądają o wiele grubiej . Mam znajomą która jest Twojego wzrostu i waży 47 kg a wygląda jak by ważyła z 55kg . Mi tam się wydaje , że nie ma czego Ci zazdrościć , co z tego że nie masz boczków , za to wyglądasz jak szkieletor . Faceci raczej wolą krągłości

Kiedy takie ciurmoki jak _CytrynQa_ zrozumieją, że anoreksja jest chorobą, która ma podłoże w psychice?

Ja mam 170 cm i ważę tyle co ty, więc teoretycznie powinnam położyć się już w trumnie. No ale ja mam gdzieś co myślą o mnie inni i dobrze mi jest z tym jaka jestem. Ot co!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-25 21:32 przez cytraa.

Czy jestem bardzo chuda?

25 cze 2014 - 21:31:01

Wiele bym dała aby tak wyglądać. Ja mam 172 cm i ważę 60 kg...
Naprawde, wg mnie dobrze wyglądasz

Czy jestem bardzo chuda?

25 cze 2014 - 21:37:48

Cytat
cytraa
Cytat
_CytrynQa_
Bardzo chudo wyglądasz . Nawet bym pomyślała , że jak anorektyczka , ale każdy ma inną naturę . Niektóre kobiety przy tym wzroście i tej wadze wyglądają o wiele grubiej . Mam znajomą która jest Twojego wzrostu i waży 47 kg a wygląda jak by ważyła z 55kg . Mi tam się wydaje , że nie ma czego Ci zazdrościć , co z tego że nie masz boczków , za to wyglądasz jak szkieletor . Faceci raczej wolą krągłości

Kiedy takie ciurmoki jak _CytrynQa_ zrozumieją, że anoreksja jest chorobą, która ma podłoże w psychice?

Ja mam 170 cm i ważę tyle co ty, więc teoretycznie powinnam położyć się już w trumnie. No ale ja mam gdzieś co myślą o mnie inni i dobrze mi jest z tym jaka jestem. Ot co!


naucz się czytać, a potem wyzywaj innych od ciurmoków (swoją drogą brawo za kulturę)- dziewczyna wyraźnie napisała, że ona wygląda jak anorektyczka, a nie jest anorektyczką, to chyba dwie różne sprawy?

I racja, autorka postu wygląda jak osoba chora - wystające żebra, sterczące biodra, brak pośladków i biustu, sama skóra i kości... Tak, jesteś za chuda.

Czy jestem bardzo chuda?

25 cze 2014 - 21:43:11

Cytat
Jednafiga
Cytat
cytraa
Cytat
_CytrynQa_
Bardzo chudo wyglądasz . Nawet bym pomyślała , że jak anorektyczka , ale każdy ma inną naturę . Niektóre kobiety przy tym wzroście i tej wadze wyglądają o wiele grubiej . Mam znajomą która jest Twojego wzrostu i waży 47 kg a wygląda jak by ważyła z 55kg . Mi tam się wydaje , że nie ma czego Ci zazdrościć , co z tego że nie masz boczków , za to wyglądasz jak szkieletor . Faceci raczej wolą krągłości

Kiedy takie ciurmoki jak _CytrynQa_ zrozumieją, że anoreksja jest chorobą, która ma podłoże w psychice?

Ja mam 170 cm i ważę tyle co ty, więc teoretycznie powinnam położyć się już w trumnie. No ale ja mam gdzieś co myślą o mnie inni i dobrze mi jest z tym jaka jestem. Ot co!


naucz się czytać, a potem wyzywaj innych od ciurmoków (swoją drogą brawo za kulturę)- dziewczyna wyraźnie napisała, że ona wygląda jak anorektyczka, a nie jest anorektyczką, to chyba dwie różne sprawy?

I racja, autorka postu wygląda jak osoba chora - wystające żebra, sterczące biodra, brak pośladków i biustu, sama skóra i kości... Tak, jesteś za chuda.
akurat żebra mi nie wystają

zweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 8/5

Czy jestem bardzo chuda?

25 cze 2014 - 21:45:05

Przydałoby Ci się troszkę mięśni bo widać, że na brzuszku kości Ci odstają. Wtedy będziesz wyglądała bardziej zdrowo ;)

Czy jestem bardzo chuda?

25 cze 2014 - 21:45:56

Cytat
Jednafiga
naucz się czytać, a potem wyzywaj innych od ciurmoków (swoją drogą brawo za kulturę)- dziewczyna wyraźnie napisała, że ona wygląda jak anorektyczka, a nie jest anorektyczką, to chyba dwie różne sprawy?

I racja, autorka postu wygląda jak osoba chora - wystające żebra, sterczące biodra, brak pośladków i biustu, sama skóra i kości... Tak, jesteś za chuda.

Dokładnie, brawo za kulturę.

Co do autorki. Mnie tam wisi, jak kto wygląda. Jeśli ktoś się dobrze ze sobą czuje, jest zdrowy, to może ważyć zarówno 13 kg jak i 113 kg. Poza tym, nie zwracam uwagi na inne osoby, chyba że ktoś bardzo się czymś wyróżnia. Ty wyglądasz normalnie.
Cytat
_CytrynQa_
Bardzo chudo wyglądasz . Nawet bym pomyślała , że jak anorektyczka , ale każdy ma inną naturę . Niektóre kobiety przy tym wzroście i tej wadze wyglądają o wiele grubiej . Mam znajomą która jest Twojego wzrostu i waży 47 kg a wygląda jak by ważyła z 55kg . Mi tam się wydaje , że nie ma czego Ci zazdrościć , co z tego że nie masz boczków , za to wyglądasz jak szkieletor . Faceci raczej wolą krągłości

Tobie również brawo za kulturę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-25 21:46 przez cytraa.

Czy jestem bardzo chuda?

25 cze 2014 - 21:50:11

ja mam 156 i ważę 45kg, też ciągle słyszę docinki,że jestem za chuda..ale nie mogę przytyć.-niektórzy chyba tak mają ;)

Czy jestem bardzo chuda?

25 cze 2014 - 21:50:46

Cytat
marciaa0407
za chuda, nie ma za co złapać, wybacz za szczerość ale ani nie masz biustu ani tyłka, 5 dodatkowych kilogramów by Ci się przydało.

Biust to zależy od ilości hormonow. Moja koleżanka jest chuda jak patyk a piersi ma wielkie. Co do Ciebie autorko, wyglądasz super. Widać kto zazdrości

Czy jestem bardzo chuda?

25 cze 2014 - 22:09:12

Masz super figurę ,tylko mało wiary w siebie ;).Popracuj nad tym!!

Czy jestem bardzo chuda?

25 cze 2014 - 22:17:28

według mnie wyglądasz bardzo dobrze ja bym chciała tak wyglądać bo jestem jeszcze chudsza od Ciebie i ni jak nie mogę przytyć, mam efekt jojo w drugą stronę - co przytyję 2 kg to za moment znów ważę tyle samo...tyle samo to oznacza 42 kg przy wzroście 169 :/ więc sorry ale nie doszukuj się problemu tuszy tam gdzie go nie ma...b co ja mam powiedzieć? :/

Czy jestem bardzo chuda?

25 cze 2014 - 22:21:27

jest ok, ważne żebyś się dobrze czuła i zdrowo odżywiała

Czy jestem bardzo chuda?

25 cze 2014 - 22:22:40

Dajcie sobie spokój z tym tekstem o zazdrości,bo to już jest nudne.

Ja nie zazdroszczę,byłam tak samo chuda i źle się z tym czułam. Przytyłam kilka kilogramów więcej i już mi lepiej. Ale to autorka ma się czuć ze sobą dobrze,ale wiem,że bardzo ciężko jest przytyć i ja tylko dzięki lekom przytyłam.

Czy jestem bardzo chuda?

25 cze 2014 - 22:23:09

Cytat
SnowWhie14
według mnie wyglądasz bardzo dobrze ja bym chciała tak wyglądać bo jestem jeszcze chudsza od Ciebie i ni jak nie mogę przytyć, mam efekt jojo w drugą stronę - co przytyję 2 kg to za moment znów ważę tyle samo...tyle samo to oznacza 42 kg przy wzroście 169 :/ więc sorry ale nie doszukuj się problemu tuszy tam gdzie go nie ma...b co ja mam powiedzieć? :/
Rozumiem Cię, kiedyś byłam chudsza, miałam BMI ok 15, wtedy czułam się dużo gorzej ze swoim ciałem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co jeść po terningu ?