Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

Hiszpania

36 minut temu

Wakacje w Hiszpanii.

40 minut temu

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 386
Ostrzeżenia: 1/5

co jeść po terningu ?

02 lip 2014 - 13:53:47

Co należy zjeść po wieczornym treningu ? Na celu mam redukcję wagi, a trening kończę o 19,00 i chodzę spać o 23,00 także jest to idealny czas na kolację. Co się powinno jeść żeby po cardio nie zniszczyć całego procesu spalania tłuszczu ? Jakieś propozycję ?

co jeść po terningu ?

02 lip 2014 - 13:55:47

Ja po treningach jadłam normalną kolację w zależności od tego na co miałam ochotę

co jeść po terningu ?

02 lip 2014 - 14:00:30

po cwiczeniach lepiej odpoczac od jedzenia przynajmniej godzine. Biorac pod uwage to, ze w takim raziem najwczesniej o 20 powinnas cos zjesc, powinno byc to raczej cos lekkiego. Moze jakies warzywa?

co jeść po terningu ?

02 lip 2014 - 14:01:33

serek wiejski + warzywo :)

zweryfikowana
Posty: 386
Ostrzeżenia: 1/5

co jeść po terningu ?

02 lip 2014 - 17:58:41

Cytat
kupowanka
Ja po treningach jadłam normalną kolację w zależności od tego na co miałam ochotę
ja nie mogę jeść normalnie bo chcę zrzucić pare kilo. Jedząc normalnie na pewno mi się to nie uda (znam swoje ciało).

co jeść po terningu ?

02 lip 2014 - 18:01:29

Cytat
ueuple
Cytat
kupowanka
Ja po treningach jadłam normalną kolację w zależności od tego na co miałam ochotę
ja nie mogę jeść normalnie bo chcę zrzucić pare kilo. Jedząc normalnie na pewno mi się to nie uda (znam swoje ciało).
nie wiem ja jedząc jak zawsze ale ćwicząc chudłam ale bardziej rzeźbiłam ciało i je ujędrniałam

zweryfikowana
Posty: 386
Ostrzeżenia: 1/5

co jeść po terningu ?

02 lip 2014 - 18:04:35

Cytat
kupowanka
Cytat
ueuple
Cytat
kupowanka
Ja po treningach jadłam normalną kolację w zależności od tego na co miałam ochotę
ja nie mogę jeść normalnie bo chcę zrzucić pare kilo. Jedząc normalnie na pewno mi się to nie uda (znam swoje ciało).
nie wiem ja jedząc jak zawsze ale ćwicząc chudłam ale bardziej rzeźbiłam ciało i je ujędrniałam
u mnie niestety to tak nie działa :(

co jeść po terningu ?

02 lip 2014 - 18:05:50

Napewno warzywa, mięso i ryby są wskazane.
Należy unikać owoców i w ogóle węglowodanów.
Jeśli trening był bardzo intensywny to można zjeść produkt z zawartoscia cukrów prostych.

Ale pal licho tą kolacje, bo jak trenujesz to kolacja zjedzona zaraz po treningu nie wejdzie tak szybko w "tyłek", najwazniejsze jest pożywne śniadanie. Jedz więcej białka, ale także produkty ziarniste. Pij 2 litry wody dziennie. Unikaj węglowodanów - wiadomo ze nie idzie ich calkowicie wykluczyc, ale nalezy zmniejszyc dawki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-02 18:08 przez lena-222.

co jeść po terningu ?

02 lip 2014 - 18:06:05

Cytat
ueuple
Cytat
kupowanka
Cytat
ueuple
Cytat
kupowanka
Ja po treningach jadłam normalną kolację w zależności od tego na co miałam ochotę
ja nie mogę jeść normalnie bo chcę zrzucić pare kilo. Jedząc normalnie na pewno mi się to nie uda (znam swoje ciało).
nie wiem ja jedząc jak zawsze ale ćwicząc chudłam ale bardziej rzeźbiłam ciało i je ujędrniałam
u mnie niestety to tak nie działa :(
ale jak ćwiczenia Ci nic nie pomagają?

co jeść po terningu ?

02 lip 2014 - 18:07:22

Cytat
zambezi
po cwiczeniach lepiej odpoczac od jedzenia przynajmniej godzine. Biorac pod uwage to, ze w takim raziem najwczesniej o 20 powinnas cos zjesc, powinno byc to raczej cos lekkiego. Moze jakies warzywa?

wrecz wskazane jest zjedzenie czegos zaraz po treningu

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

co jeść po terningu ?

02 lip 2014 - 18:12:48

Cytat
kupowanka
Cytat
ueuple
Cytat
kupowanka
Cytat
ueuple
Cytat
kupowanka
Ja po treningach jadłam normalną kolację w zależności od tego na co miałam ochotę
ja nie mogę jeść normalnie bo chcę zrzucić pare kilo. Jedząc normalnie na pewno mi się to nie uda (znam swoje ciało).
nie wiem ja jedząc jak zawsze ale ćwicząc chudłam ale bardziej rzeźbiłam ciało i je ujędrniałam
u mnie niestety to tak nie działa :(
ale jak ćwiczenia Ci nic nie pomagają?
Jezu, dziewczyno. Ona zapytała o radę dla siebie, a nie co TOBIE pomagało. Każdy organizm jest inny. Ja też jak się nie ograniczam to nie chudnę...

to znalazłam na stronie:
Propozycje posiłków po treningu:

1. Banan z jogurtem naturalnym, miodem i otrębami

2. Ryż brązowy z piersią z indyka i fasolą szparagową

3. Makaron żytni ze szpinakiem, czosnkiem i śmietaną

4. Chleb razowy z pastą z makreli

5. Dodatki: gorzka czekolada, kakao, serek wiejski, chudy twaróg

POczytaj jeszczze tu:
http://www.menshealth.pl/dieta/Co-jesc-przed-i-po-treningu,4184,1

zweryfikowana
Posty: 386
Ostrzeżenia: 1/5

co jeść po terningu ?

02 lip 2014 - 19:38:42

dziękuję Slyth :)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 6/5

co jeść po terningu ?

18 kwi 2015 - 13:27:01

ja mam diete taka, ze nie trzeba ciwczyc ale jak zobaczylam ze chudne to sama z siebie zechcialam troche pocwiczyc bo tez juz czuje sie lekko itd. dodatkowo wprowadzilam w zycie acetomale, to suplement w pleni naturlany i bezpieczny ktory powoduje ze brzuch staje sie plaski bo nie ma takiego efektu wypchania czy tez wzdecia jak kto woili. ;d no i powiem wam ze po treningu wracam mega glodna tak malo jem kalorii wiec dietetyczka kazala mi jesc banana lub jedna wiecej kanapke na kolacje ;) dziala i nie zaburza calej diety

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

laktoza