Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent- odciąć metkę z ceną?

08 maj 2014 - 19:43:35

Dziewczyny, kupiłam moim braciom na urodziny po koszuli z sieciówki, przy zakupie zapewniono mnie że można wymienić towar na bon zakupowy, jednak nie wiem co mam zrobić z metkami: nie chciałabym żeby widać było ceny tych prezentów, a obawiam się też, że mogą wtedy takiego zwrotu bez metki lub z uszkodzona metką nie przyjąć.
Słyszałam, że w niektórych sieciówkach przyjmują bez metek, w niektórych nie, a w innych znowu metka może być osobno byle nienaruszona.
Miałyście takie sytuacje? Co powinnam zrobić?

Prezent- odciąć metkę z ceną?

08 maj 2014 - 19:48:38

Mi kiedyś babka w sklepie mówiła, że mogę samą cenę z metki wyciąć.ale jakoś bałam się to zrobić:/ że potem nie przyjmie bluzki na wymianę, więc zakleiłam cenę;))

Prezent- odciąć metkę z ceną?

08 maj 2014 - 19:50:43

w sieciówkach czasem metki są na agrafce przyczepione, tu nie były ?

Prezent- odciąć metkę z ceną?

08 maj 2014 - 19:59:21

Nie były;/
Może zwracałyście coś kiedyś do C&A albo House'a?

Prezent- odciąć metkę z ceną?

08 maj 2014 - 20:05:12

Jak kupowałam biżu w aparcie, to mi ekspedientka zamalowała cene markerem,a metki miały zostać w razie wymiany. (też na prezent bylo)

Prezent- odciąć metkę z ceną?

08 maj 2014 - 20:05:54

Ja przez internet zamówiłam z housa za duże spodnie dla mojego faceta. Oderwałam metkę, poszłam do sklepu stacjonarnego z paragonem i bez problemu wymienili mi na mniejsze. :)

niezweryfikowana
Posty: 282
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent- odciąć metkę z ceną?

08 maj 2014 - 20:08:33

jeżeli bracia to daj z metką a co to? żadna tajemnica jak cos będzie nie tak z koszulą to oddasz wtedy bez problemu jak brat przymierzy przy tobie to odetniesz szybko na boku :)

Prezent- odciąć metkę z ceną?

08 maj 2014 - 20:10:19

hej
ja kiedys w reserved mialam podobna sytuacje,. odkleilam tylko cene zeby kod zostal i bylo ok . mozna wymienic wtedy...

Prezent- odciąć metkę z ceną?

08 maj 2014 - 20:11:58

w HM np,przyjmują bez metki, ale tylko zwrot na bon nie na gotówkę.
W inny też słyszałam od Pań , że moge cenę zakreślić i spokojnie przyjmą.

Prezent- odciąć metkę z ceną?

08 maj 2014 - 20:15:58

Najczesciej mozna uciac kawalek metki na ktorej jest cena a reszte zostawic.no ale najlepiej byloby zapytac ekspedientke bo kazdy sklep ma inne zasady

Prezent- odciąć metkę z ceną?

08 maj 2014 - 20:20:42

Ja zamazuję cenę (byleby nie zamazać indexu), ale możesz spokojnie odciąć moim zdaniem metkę. Wiele razy się mi się zdarza coś kupić bez metki bo się gdzieś tam urwała:)

Prezent- odciąć metkę z ceną?

08 maj 2014 - 20:22:33

ja zdrapywałam cenę i nigdy nie było problemu, a zdarzyło mi się to kilka razy w sieciówkach więc luz;)

Prezent- odciąć metkę z ceną?

05 gru 2021 - 14:39:59

Akurat ja się nigdy nad takimi rzeczami nie zastanawiałam i myślę, że przede wszystkim liczy się głównie to aby dać komuś prezent i że się o nim pamięta. Bardzo ciekawie na stronie https://zamowprezent.pl/pomysly-na-prezenty-na-imieniny zostały również opisane sprawdzone pomysły na prezenty imieninowe. Moim zdaniem są to dość ważne sprawy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

50-te urodziny taty prezent