Obecnie rozmawiamy o:

Słodycze reklamowe

gorący temat

HPV czy mam sie bać?

godzinę temu

schody i balustrady

dzisiaj o 18:36

Reklama - pomóżcie;)

dzisiaj o 15:28

Biznes

dzisiaj o 14:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 16 17 18 19 20 ... 22 23 -->

Wystarczy założyć spodnie lub leginsy w pionowe paski,sprawią one ,że będą wydawać sie chudsze;)

Hey dziewczyny,

Czy ktoras z Was slyszala o cwiczeniach fitnessowych z wykorzystaniem takich malych trampolin? Mysle ze to jest troche podobne do skakanki, na pewno najbardziej pracuja nogi ale jeszcze nie probowalam.

znalazlam taki filmik i mnie to zaciekawilo
http://youtu.be/wYes2fzYFck

a taka trampolina to nie jest droga bo mozna za ok 100 kupichttp://trampoliny.pl/trampoliny-dla-dzieci/9-gofit-97-cm-trampolina-domowa.html

Polecam wprowdzic sie na 3 pietro i biegac po schodach kilka razy dziennie :)

Uda to niestety dosyć problemowe miesjce do schudnięcia, wiem coś o tym;) U mnie było tak że wszelkie diety, bieganie, aerobiki itp. powodowały że chudłam w całości, przy czym najpierw leciała góra a potem dopiero uda. Wyglądalo to nie najlepiej bo nie miałam cycków i żebra mi wystawały a uda wcale takie ładne jeszcze nie były. Postanowiłam więc ćwiczyć tylko na same nogi. Ćwiczę Mel B nogi + posladki, do tego na wewnętrzna stronę ud ćwiczenia Fittapy, codziennie po 45 minut, i po dwóch miesiącach w udzie mam 2 cm mniej. Fakt że to może niewiele ale przynajmniej z pozostałych części ciała nie schudłam nic tylko same nóżki się wysmuklają, więc choćbym miala ćwiczyć przez pół roku żeby osiągnać wymarzony efekt to myslę że warto:)

hej dziewczęta :) dziś postanowiłam się wziąć za siebie i zacząć ćwiczyć ;) chciałabym się Was poradzić i poznać Wasze sposoby jak zgubiłyście zbędne centymetry z ud? czy mogłybyście polecić jakieś ćwiczenia, bądź nadesłać jakieś filmiki z ćwiczeniami ?

oczywiście coś jeszcze prócz biegania :)

Polecam, ćwicze codziennie i prawie pozbyłam się celulitu :) Do wakacji nie będzie śladu po nim :D A miałam na pupie i udach.



* cardio ( rower, bieganie, marsz)
* ćwiczenia na nogi z Mel B i Cassey Ho. Znajdziesz je obydwie na YT.
Szczególnie polecam ćwiczenia z Cassey.

Zapraszam na priv jak masz jakieś pytania :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-04 10:26 przez chichotlosu.

Cytat
zamieniesprzedam
Polecam, ćwicze codziennie i prawie pozbyłam się celulitu :) Do wakacji nie będzie śladu po nim :D A miałam na pupie i udach.



A możesz powiedzieć jak długo to trwa? Po jakim czasie ćwiczeń pozbyłaś się tego paskudztwa?

zweryfikowana
Posty: 475
Ostrzeżenia: 1/5

fitness, areoby, ćwiczenia siłowe . rozplanuj sobie tydzień z takimi ćwiczeniami a wyrzeźbisz się tak szybko że sie nie obejżysz a tu bedzie z Ciebie lachon :P

Polecam trening z Ewą Chodakowską :)
Są tam ćwiczenia na uda, brzuch i pośladki



Ewa Chodakowska - POLECAM !!

ewa chodakowska,"szok" z jej płyty,ja jestem zachwycona! - 10 kg



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-04 10:37 przez bliszka.

zweryfikowana
Posty: 475
Ostrzeżenia: 1/5

Ja z Chodakowską ćwiczyć jakoś nie potrafię - okropnie mnie denerwuje. A szkoda bo wiele dziewczyn chwali sobie te ćwiczenia :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

buty do biegania , bedą w porządku ?