Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja tez mam grube uda, ale zaczelam chodzic na silownie chodze juz drugi miesiac i widac juz efekty, staram sie chodzic codziennie min. godzine.. bieznia, cwiczenia na nogi, stepper czasem orbitek:) jest super jest motywacja bo widac efekty i wczasy tuz tuz:):)

Cytat
meow-meow
8 min legs


ooooo tak :) tzw. Pan Kaleson jest rewelacyjny, robię z nim streching i abs na brzuch :)

A jeżeli chodzi o ćwiczenia na siłowni to lepiej jest ćwiczyć 3 razy w tygodniu a po 2 godziny,ponieważ trzeba poświęcić czas na rozgrzewke przed treningiem właściwym a na rozgrzewke potrzeba około 40min. Bez rozgrzewki sa kontuzje, naciagnięcia , nadwyrężenia itp.
Miałam dobrego trenera i napewno ważne jest aby trening był rozpisany na każde partie mięśni po kolei.

jestem w gronie fanek biegania, nic tak nie kształtuje nóg. owszem, możesz robić w formie rozgrzewki przysiady, skakankę itp., ale to bieganie najładniej kształtuje nogi. oczywiście trzeba się trochę przemóc, na początku może być ciężko, zadyszka i te sprawy, ale z biegu na bieg jest coraz lepiej, polecam :)

Czesc dziewczyny.
Już od małego mam problem z udami są wielkie..
Jak ide one się telepią jak galareta.Jeszcze jak ubiore jeansy obcisle to już całkiem.. wstydzę się swoich nóg.
Nie chodzę w sukienkach,spódnicach.. Co zrobić żeby uda były smukłe? Żebym czuła się dobrze ?

ćwicz, ćwicz, ćwicz :) Musisz zapewne popracować na ich ujędrnieniem, wtedy nie powinny się "telepać" ;)

Najlepiej schudnąć ;]
MŻ + ćwiczenia

dieta MŻ nie pomaga na uda co wy..jakschudnie będzie jeszcze gorzej. Najlepiej jakies cwiczenia w stylu lezenie na plecach, kolana ugięte.
Między uda wsadzic sobie poduszke, lub duza pilke i podnosic tylek, i tak z 30 razy dziennie:)

ćwiczenia i zdrowa zbilansowana dieta ;).

Jakie polecacie sprawdzone ćwiczenia aby szybko zrzucic zbedny tluszczyk z nog ? No i ile czasu mniej wiecej cwiczyc ? Polecicie cos sprawdzonego ? No i po jakim czasie widac efekty ?
???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-06 17:22 przez palermo1.

poczytaj w internecie, ale przede wszystkim bieganie :)

bieganie, rower, rolki, łyżwy, ćwiczyć godzinę dziennie ;)

Przede wszystkim to nie jedz za dużo białka, gdy ćwiczysz bo tylko urośniesz heh ((;

(tak tak, ja jem dużo mięsa, słodyczy prawie w ogóle, a warzywa rzadko i to właśnie ja się tak wkopałam)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Opinie - Nike Air Max