Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chodakowską ćwiczyłam, Mel B również, ale cellulit jak był tak jest... mam nadzieję, że te bańki pomogą, mają bardzo pozytywne opinie, podobno ładnie rozbijają tłuszcz...

zweryfikowana
Posty: 424
Ostrzeżenia: 1/5

a ja mam takie fajne serum z avonu antycellulitowe . ;)

Dziewczynki robila ktoras juz maximusa?? Moze ktos juz ma efekty po tym urzadzeniu gwiazd:))) interesuja mnie jak podzialal na cellulit czy tak mocno jak inne pisza???

ktoś ma doświadczenia z bańkami? Ja jestem po 2 masazu i wydaje mi się, że cellulit 'wyszedł' tzn tych nierówności jakby jest więcej i bardziej są widoczne...

Ja też zaczynam kurację z bańkami, ale chciałabym się dowiedzieć czy są jakieś rezultaty i czy ten cellulit rzeczywiście znika?

niezweryfikowana
Posty: 183
Ostrzeżenia: 1/5

najlepsze sa masaże specjalnym masażerem - rano i wieczorem. ale jak cchesz utrzymać efekt, to polecam też herbatkę figura forever - ma kolagen w składzzie i naprawdę dobrze działa na skórę

Cześć dziewczyny :) cwiczyłam Ewe przed 2 miesiace codziennie, ale nie o taki efekt mi chodzilo, chcialam spalic tluszcz z tylka i ud.. (a sie nie udalo) jakie cwiczenia polecacie? dużo czytalam na temat cwiczen aerobowych.. może znacie jakies filmiki na yt?

A znacie jakieś dobre ćwiczenia na na same łydki? Mam takie okropnie pękate łydki, nie chce mi się ćwiczyć całego ciała, bo jestem już z niego ogólnie zadowolona i nie chce przybrać dużo tkanki mięśniowej. Ale te łydki - widzę to nawet gdy przymierzam spodnie, zwłaszcza rurki - zawsze na dupie i udach są mega luźne a przez łydki ledwo przechodzą. Wszelkie rowerki, bieganie itd. wydaje mi się, że odpadają, nie czuję, żeby moje łydki wtedy pracowały : / Zna ktoś coś sprawdzonego?

rolki i jazda do tyłu!!

niezweryfikowana
Posty: 906
Ostrzeżenia: 2/5

Przysiady, jogging wolnym tempem, długie spacery, ćwiczenie typu 'rowerek' w powietrzu.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

taniec!!! kurs tańca to nie tylko fajny sposób na spędzanie wolnego czasu, ale i skuteczna redukcja zbędnych kilogramów. nogi pracują i są szczuplejsze!

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 7/5

Bardzo dobrze na uda i pośladki wpływa skakanie na takiej piłce do skakania: http://www.actimed.pl/pilka-do-skakania-globetrotter.html Zamówiłam taką w Actimedzie jakiś czas temu i już widzę poprawę - mięśnie ud i pupy znacznie się podniosły, są jędrniejsze ;)
Poza tym to nie są bardzo wymagające ćwiczenia - jak dla mnie sama przyjemność.

Byłam ostatnio z chłopakiem na zakupach. Przymierzałam szorty. Widząc się w lustrze, stwierdziłam, że przybrało mi w udach. Należę raczej do szczupłych dziewczyn, ale mam taką budowę ciała, że wszystko idzie mi w te nieszczęsne nogi. Trochę wstydziłam się pokazać, ale jak zawsze wpakował się do przymierzalni. Wyraziłam swoją opinię na ten temat. Wiecie jaką dostałam odpowiedź?
- Kurde, przytyło mi się. Mam grube nogi!
- No to co.
Zaśmiałam się, ale zrobiło mi się przykro. Mógłby chociaż skłamać.
- I tak je lubię - dopowiedział.
Dało mi to do myślenia. Postanowiłam wziąć się za siebie. I stąd moje pytanie. Macie jakieś sprawdzone, dobre ćwiczenia na nogi?

To ja dołączam się do pytania. U mnie także uda się 'wyróżniają' ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zniżki siłownia WARSZAWA