Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co sądzicie o takich butach do biegania : http://www.butyraj.pl/product-pol-5784-BUTY-SPORTOWE-do-biegania-AMERICAN-CLUB.html
będą w porządku ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-20 22:23 przez chichotlosu.

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

wklej zdjęcie. tak ciężko? kązdy ma wklejać link, kasować spację, bo ci zdjęcia sie nie chciało skopiować?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-20 22:21 przez slodzonamysza.

Cytat
slodzonamysza
wklej zdjęcie. tak ciężko? kązdy ma wklejać link, kasować spację, bo ci zdjęcia sie nie chciało skopiować?

ciężko ci było skopiować link i usunąć spacje a nie było ci ciężko tyle napisać ?
Zdjęć nie wstawiam bo jest ich tam kilka, but sfotografowany z kazdej strony :)

pewnie lekkie :) ja mam podobne z deichmana i też były w takiej cenie i są mega wygodne, oddychają, lekkie :)

ja bym ich nie brała. do biegania musisz mieć grubą, miekką podeszwę, a te tutaj nie wyglądają na takie. lepiej dołóż 40zł i znajdź jakieś nike z zeszłych sezonów.

Sama nie wiem..

Proponuję iść do sportowego sklepu, gdzie sprzedawcy doradzą, jakie buty są najlepsze do biegania. Nie wiem o co konkretnie pytasz, czy o model, czy o kolor. Myślę, że warto zapytać osoby, które znają się na tym ;) W sportowych sklepach można za tą cenę (ok 100 zł) dorwać jakieś fajne buty na promocji ;)

Te buty sa dle poczatujacych biegaczy, ktorzy pokonuja odcinki do ok.5km.
Sa lekkie i "oddychaja", jednak na dluzsze bieganie nie maja odpowiedniej amortyzacji.

niezweryfikowana
Posty: 126
Ostrzeżenia: 8/5

To ja gdy przeglądałam odzież do biegania na MikeSport widziałam podobne buty, ale wydawało mi się, że to obuwie dla poczatkujacych więc wolałam zainwestować w coś lepszego.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Biustonosz sportowy