Obecnie rozmawiamy o:

25 zł za free?

gorący temat

Weryfikacja

dzisiaj o 15:10

Co zrobic

wczoraj o 13:23

salony kosmetyczne katowice

przedwczoraj o 14:41

Jakie macie meble w kuchni?

przedwczoraj o 13:43

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Jak dla mnie nie ma lepszego sposobu niż rowerek albo stepper. Oczywiście z obciążeniem bo to najlepiej rzeźbi. Ale jak się nie ma dostępu do sprzętów to nawet podstawowe ćwiczenia z obciążeniem dają zadowalające efekty. Byleby systematycznie!

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Zdecydowanie dieta z ujemnym bilansem kalorycznym oraz treningi z obciążeniem. najlepiej przysiady wykroki. Do tego bieganie raz, dwa razy w tygodniu. Dieta bogata w białko i nawadnianie min 2 litry dziennie :)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

Ja piję 2,5 litra wody dziennie. Do tego trening na siłowni - akurat trenuję ze swoim trenerem personalnym w Gravitanie i powiem szczerze, że uda, łydki i tyłek wyglądają coraz lepiej

Bieganie i trening łydek a także skakanie na skakance mi bardzo pomogło :)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 15/5

Dziewczyny sama postanowiłam coś ze sobą zrobić i nieco się odchudzić.... Mianowicie zapisałam się od nowego roku na ćwiczenia fitness. Mianowicie codziennie mam miec zupełnie inne ćwiczenia i zastanawiam się nad tym jakie sobie ciuchy kupić.

Czy nadadza sie bawełniane koszulki?

I czy lepiej jest kupić sobie sportowe legginsy czy jednak moze lepsze będą szorty do ćwiczeń?

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-26 21:14 przez moderator.

niezweryfikowana

Jeśli zależy Wam na wymodelowaniu ciała to dobre efekty daje liposukcja body jet Liposukcję wykonuje się przede wszystkim na udach, pośladkach i brzuchu, czyli tych partiach ciała, z których najczęściej chcemy pozbyć się tkanki tłuszczowej. Body Jet po pierwsze ją usuwa, po drugie modeluje ciało. Poza tym nie jest to zabieg tak niebezpieczny jak tradycyjna liposukcja.

niezweryfikowana

cwiczenia na nogi i spalanie to na przyklad skakanka. bardzo dobrze sie spala, poci sie czlowiek i mocno nogi eksploatuje

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-08-12 10:58 przez kamczatka1.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odzież dla faceta