Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

32 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:36

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:22

wykonawca budowlany

dzisiaj o 11:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 485
Ostrzeżenia: 1/5

COSINUS JEST DARMOWY !!!
nie tam płatnych kierunków, nauka jest za darmo i takie kierunki jak np kosmetyka to wszystkie kosmetyki na pracowni sa za darmo i za nic kasy nie ściągają, nie ma składek na produkty
zaświadczenia do zus i wku są za darmo

zweryfikowana
Posty: 485
Ostrzeżenia: 1/5

COSINUS JEST DARMOWY !
nie tam płatnych kierunków, nauka jest za darmo i takie kierunki jak np kosmetyka to wszystkie kosmetyki na pracowni sa za darmo i za nic kasy nie ściągają, nie ma składek na produkty
zaświadczenia do zus i wku są za darmo

Cytat
agulkap
Szkoda tylko, że z tego co wiem ostatnio w Cosinusie i innych tego typu Szkołach wprowadzili opłaty za to, że ktoś nie chodzi na zajęcia. Koleżanka była chora i przez miesiąc nie chodziła do szkoły, a później dostała pismo- ponad 100zł kary... Też się zastanawiałam nad jakimś kierunkiem w Szkole Policealnej (jestem z Kalisza) Jak jednak się o tym dowiedziałam to się trochę wystraszyłam. Podobno tylko Żak nie ma opłat. Idę się tam dowiedzieć co i jak.



hahahahahha :D jeszcze w życiu się tak nie uśmiałam albo Ty dobrze koloryzujesz albo Twoja koleżanka :D

nigdy czegoś takiego nie było i nie będzie więc nie opowiadajcie takiej ściemy publicznie :D
kończę w tym roku kosmetykę w Cosinusie, a ludzie opowiadają jakieś brednie na lewo i prawo no żenada :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-18 13:10 przez ziarnaCzasu.

Cytat
ziarnaCzasu
COSINUS JEST DARMOWY !
nie tam płatnych kierunków, nauka jest za darmo i takie kierunki jak np kosmetyka to wszystkie kosmetyki na pracowni sa za darmo i za nic kasy nie ściągają, nie ma składek na produkty
zaświadczenia do zus i wku są za darmo
Cytat
agulkap
Szkoda tylko, że z tego co wiem ostatnio w Cosinusie i innych tego typu Szkołach wprowadzili opłaty za to, że ktoś nie chodzi na zajęcia. Koleżanka była chora i przez miesiąc nie chodziła do szkoły, a później dostała pismo- ponad 100zł kary... Też się zastanawiałam nad jakimś kierunkiem w Szkole Policealnej (jestem z Kalisza) Jak jednak się o tym dowiedziałam to się trochę wystraszyłam. Podobno tylko Żak nie ma opłat. Idę się tam dowiedzieć co i jak.



hahahahahha :D jeszcze w życiu się tak nie uśmiałam albo Ty dobrze koloryzujesz albo Twoja koleżanka :D

nigdy czegoś takiego nie było i nie będzie więc nie opowiadajcie takiej ściemy publicznie :D
kończę w tym roku kosmetykę w Cosinusie, a ludzie opowiadają jakieś brednie na lewo i prawo no żenada :)

nie wiem jak z karami, ale mnie Cosinus podal na policje, ze niby pieniadze wyludzalam haha. prawda byla taka ze dwa miesiace nie chodzilam i bralam rente z zusu, ktora pozniej musialam zwracac, ale z Cosinusa nic nie bralam przeciez :D sprawe umorzono oczywiscie.

Piszę, bo obiecałam odezwać się po swoim pierwszym zjeździe i opowiedzieć jak było. Nie pisałam wcześniej, ale zapisałam się na Rachunkowość. Pierwsze zajęcia bardzo mi się podobały. Dobre jest to, że zrobili podział na grupę podstawową i zaawansowaną. Jestem w podstawowej. Prowadzący rzeczywiście tłumaczą wszystko jak należy. Dyrektor jest do rany przyłóż. Jeszcze w swoim życiu nie spotkałam takiego dyrektora, który tak chętnie rozmawia z ludźmi i wyraża chęć pomocy. Nikt o żadnych opłatach nadal nie mówi, więc wychodzi na to, że szkoła jest całkowicie bezpłatna, a Ci którzy twierdzą inaczej najprawdopodobniej z Cosinusem nie mieli do czynienia. Na każdym kroku dyrekcja i prowadzący przypominają, że trzeba mieć w miesiącu minimum 50% frekwencji. To mi się podoba, bo widać, że dbają o przepływ informacji. Całkiem dobrze prowadzą też stronę na FB. Nawet ciekawe konkursy zamieszczają. Bazując już na własnym doświadczeniu, a nie na tym co mówią inni, mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że Cosinus we Wrocławiu jest bardzo dobrą i bezpłatna szkołą.

wszystkie kierunki w cosinusie w moim miescie sa płatne.
technikum masazu 100 zł miesiecznie a opieku medyczny 120 zł miesiecznie.
to zalezy na jaki kierunek sie idzie.
odbior swiadectwa ukonczenia szkoly jest płatny , niezaleznie czy jest to liceum czy technikum i kosztuje 140 zl
przystapienie do egzaminu zawodowego jest oczywiscie platne.
dlatego zrezygnowałam i zapisałam sie do Zaka z czego jestem bardzo zadowolona, nauka jest za darmo. a zapisujac sie do szkoly dostaje sie zaswiadczenie , ze szkola nigdy nie pobierze opłaty, wszystko jest darmowe,
i w żaku zajecia mam w sobote i niedziele co dwa tygodnie a w cosinusie jest w piatek od 15, cala sobota i niedzila co tydzien

Cytat
ksuchtam
wszystkie kierunki w cosinusie w moim mieście są płatne.

a w jakim mieście Cosinus jest płatny? coś mi się zdaje, że jesteś jakąś desperatką, która sama już zagubiła się w tym co pisze! masz odwagę napisz miasto i sekretariat w którym dzieją się takie cuda.

Udział w konkursach z nagrodą pieniężną?
Praca w wymarzonym zawodzie i konkretne przygotowanie do niego?
Zniżki na zajęcia fitness i naukę jazdy?
Wszystko to w cosinus - bezpłatne szkoły dla dorosłych;
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły :) 71 346 00 79 Wrocław

Chyba żadna szkoła nie jest idealna, ale u mnie jednak więcej znajomych poleca żaka. Nie wiem no bo sama nie chodziłam, dopiero mam zamiar wybrać się na kurs, ale nie mogę sie zdecydować bo mają sporo kierunków :/ może coś doradzicie? https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/ksztalcenie-jednoroczne
Zastanawiałam się głównie nad manikiurzystką i dekoratorem wnętrz. Co byście wybrali?

COSINUS - świeże opinie mile widziane

25 paź 2019 - 18:00:08

A ja stawiam na szkołę COSINUS :)

Czytam powyżej, że szkoła Cosinus jest płatna, NIE! Szkoła Cosinus jest BEZPŁATNA, przez cały okres nauki uczysz się za darmo. :) A wiem to na swoim przykładzie, ponieważ uczę się obecnie w szkole.

I gdybym miała komuś polecić szkołę dla dorosłych policealną to będzie to Cosinus. Dlaczego? Bo możesz tu nabyć praktykę oraz wiedzę, która powoli na znalezienie pracy lub też otworzenia własnej działalności. W szkole również są zajęcia z podstaw działalności zawodowej. Ja, osobiście jestem zadowolona że szkoła ta przygotowuje mnie do zawodu. Praca wykładowca - słuchacz pozytywnie zaskoczona, ponieważ jest dużo interesujących tematów. :) Przepływ informacji w szkole również przebiega płynnie bez zastrzeżeń.

Jeśli zastanawiacie się nad wyborem szkoły i chcecie otrzymać wiedzę, zawód do pracy polecam Wam COSINUS! :) Pozdrawiam, AngelikaGro

Cosinus jest darmowy! Nie płacicie nawet jak zrezygnujecie. Nie ma żadnych ukrytych kosztów. Więc jak ktoś Wam mówi, że za coś się płaci, to wprowadza Was w błąd. Ja skończyłam szkołę policealną - Florystę. Zajęcia odbywają się w II LO (Konopnickiej) co dwa tygodnie, duużo praktyki, materiały zapewnia szkoła, swieże kwiaty, czy sztuczne w zależności od rodzaju kompozycji kwiatowych. Ja się świetnie bawiłam.

Cytat
kasiak12c
Cosinus jest darmowy! Nie płacicie nawet jak zrezygnujecie. Nie ma żadnych ukrytych kosztów. Więc jak ktoś Wam mówi, że za coś się płaci, to wprowadza Was w błąd. Ja skończyłam szkołę policealną - Florystę. Zajęcia odbywają się w II LO (Konopnickiej) co dwa tygodnie, duużo praktyki, materiały zapewnia szkoła, swieże kwiaty, czy sztuczne w zależności od rodzaju kompozycji kwiatowych. Ja się świetnie bawiłam.

Taaak, to prawda. Jest bezpłatny. Ja poszłam na studia, ale to nie było dla mnie, więc zdecydowałam się na kosmetykę w Cosinusie i nie żałuję. Z koleżanką założyłyśmy salon i jesteśmy bardzo zadowolone.

Cosinus jest darmowy! Oni nawet całkiem się nazywają bezpłatne szkoły dla dorosłych Cosinus. Tam ktoś s marketingu z żaka bawi sie=)
Ja się uczę na kierunku kosmetyka. Mi się podoba. Materiały i kosmetyki za darmo. Zaświadczenia za darmo. Nie ma opłat i mój mąż oszczędza na moich usługach kosmetycznych bo wszystkie zabiegi robimy w grupie na koleżankach=) praktyka i oszczędzanie jednocześnie =) super!

Ojej, Cosinus jest darmowy, serio. Tam nie ma żadnych umów, jest tylko podanie. Nie ma wpisowego, nie ma żadnego czesnego, przy rezygnacji też nie pobierają żadnych opłat. Nie ma żadnych kruczków jak w niektórych innych miejscach tego typu

Chodzę do szkoły policealnej w cosinusie i jest on darmowy w całości, nie ma opłat za egzaminy, legitymacje czy zaświadczenia gdyby ktoś takie potrzebował. Wręcz na odwrót to cosinus płaci słuchaczom za polecenia, robi konkursy z nagrodami :) także szkoła darmowa i dba o słuchacza, nauczyciele tak samo.

Cytat
weron909
Chodzę do szkoły policealnej w cosinusie i jest on darmowy w całości, nie ma opłat za egzaminy, legitymacje czy zaświadczenia gdyby ktoś takie potrzebował. Wręcz na odwrót to cosinus płaci słuchaczom za polecenia, robi konkursy z nagrodami :) także szkoła darmowa i dba o słuchacza, nauczyciele tak samo.

Podpisuję się pod ta opinią :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca magisterska prosze o pomoc