Obecnie rozmawiamy o:

Wakacje w Hiszpanii.

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 16 17 --> ->|

Cytat
yezbell
Zapisałam się ostatnio do Cosinusa we Wrocławiu na kierunek policealny. Dziwią mnie informacje o opłatach, bo mi powiedzieli przy zapisie, że nic nie płacę. Dostałam nawet taki certyfikat, który potwierdza,że nauka w Cosinusie jest bezpłatna. Mają nawet tą informacje na stronie głównej i nawet na profilu na FB. Co do poziomu to zapisałam się, bo mi koleżanki bardzo polecały tą szkołę. Same są w trakcie nauki na rachunkowości. Wcale nie jest łatwo pogodzić nauki z pracą,a mają ogrom rzeczy do opanowania. Wydaje mi się, że te wszystkie negatywne opinie wyrażają jednak osoby, które z tą konkretną szkołą nie miały zbyt wiele do czynienia. Ja zajęcia zaczynam 08.03.2014. Po pierwszych zajęciach mogę Wam napisać jak było. Na ten moment podoba mi się to, że w sekretariatach Panie są bardzo miłe i udzielają szczegółowych informacji. Maja też dużo fajnych promocji, np. płacą 100 zł za przyprowadzanie znajomych i rozdają laptopy. Ale to wiedziałam wcześniej ze strony głównej.


Dorze mówisz, ja też się zapisałem i dostałem taki certyfikat! wcześniej chodziłem do tej szkoły i nic nie płaciłem dostałem nawet fajne gadżety, co do prowadzenia zajęć to powiem, że nawet wysoki mają poziom ( byłem na informatyce) podoba mi się ,że mogę wybrać grupę zaawansowaną lub podstawową, generalnie polecam i nie wiem skąd się biorą te dziwne opinie.
Cytat
agulkap
Szkoda tylko, że z tego co wiem ostatnio w Cosinusie i innych tego typu Szkołach wprowadzili opłaty za to, że ktoś nie chodzi na zajęcia. Koleżanka była chora i przez miesiąc nie chodziła do szkoły, a później dostała pismo- ponad 100zł kary... Też się zastanawiałam nad jakimś kierunkiem w Szkole Policealnej (jestem z Kalisza) Jak jednak się o tym dowiedziałam to się trochę wystraszyłam. Podobno tylko Żak nie ma opłat. Idę się tam dowiedzieć co i jak.

haha ale głupoty... tak Żak nie ma opłat? tylko ciekawe dlaczego nie chcieli mi wydać dokumentów ! powiedzieli, że wydadzą jak opłacę cały semestr z góry! żenada szkoda że taki fajny aktor jak Cezary Żak traci wizerunek, przez takie kłamliwe reklamy!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-14 12:52 przez Halohans.

Zastanawiam się nad kosmetyką w cosinusie. Moja kumpela zapisała się rok temu na rachunkowość i sobie chwali ten kierunek. Ktoś może z czytelniczek jest już na kierunku kosmetyka? :)

Cytat
Halohans
Cytat
yezbell
Zapisałam się ostatnio do Cosinusa we Wrocławiu na kierunek policealny. Dziwią mnie informacje o opłatach, bo mi powiedzieli przy zapisie, że nic nie płacę. Dostałam nawet taki certyfikat, który potwierdza,że nauka w Cosinusie jest bezpłatna. Mają nawet tą informacje na stronie głównej i nawet na profilu na FB. Co do poziomu to zapisałam się, bo mi koleżanki bardzo polecały tą szkołę. Same są w trakcie nauki na rachunkowości. Wcale nie jest łatwo pogodzić nauki z pracą,a mają ogrom rzeczy do opanowania. Wydaje mi się, że te wszystkie negatywne opinie wyrażają jednak osoby, które z tą konkretną szkołą nie miały zbyt wiele do czynienia. Ja zajęcia zaczynam 08.03.2014. Po pierwszych zajęciach mogę Wam napisać jak było. Na ten moment podoba mi się to, że w sekretariatach Panie są bardzo miłe i udzielają szczegółowych informacji. Maja też dużo fajnych promocji, np. płacą 100 zł za przyprowadzanie znajomych i rozdają laptopy. Ale to wiedziałam wcześniej ze strony głównej.


Dorze mówisz, ja też się zapisałem i dostałem taki certyfikat! wcześniej chodziłem do tej szkoły i nic nie płaciłem dostałem nawet fajne gadżety, co do prowadzenia zajęć to powiem, że nawet wysoki mają poziom ( byłem na informatyce) podoba mi się ,że mogę wybrać grupę zaawansowaną lub podstawową, generalnie polecam i nie wiem skąd się biorą te dziwne opinie.
Cytat
agulkap
Szkoda tylko, że z tego co wiem ostatnio w Cosinusie i innych tego typu Szkołach wprowadzili opłaty za to, że ktoś nie chodzi na zajęcia. Koleżanka była chora i przez miesiąc nie chodziła do szkoły, a później dostała pismo- ponad 100zł kary... Też się zastanawiałam nad jakimś kierunkiem w Szkole Policealnej (jestem z Kalisza) Jak jednak się o tym dowiedziałam to się trochę wystraszyłam. Podobno tylko Żak nie ma opłat. Idę się tam dowiedzieć co i jak.

haha ale głupoty... tak Żak nie ma opłat? tylko ciekawe dlaczego nie chcieli mi wydać dokumentów ! powiedzieli, że wydadzą jak opłacę cały semestr z góry! żenada szkoda że taki fajny aktor jak Cezary Żak traci wizerunek, przez takie kłamliwe reklamy!


ja się wypisałam z Żaka na poczatku lutego tego roku i bez problemu oddali dokumenty, nie musiałam nic płacić, byłam na całkowicie darmowym kierunku. Nie podoba mi się ten rodzaj szkoly i zapisalam sie do niego przede wszystkim ze wzgledu na legitymacje szkolna ale nikt mi sie wmówi ze za szkoly policealne które oglaszają sie jako darmowe sie placi bo ja nie zapłaciłam ani złotówki.

Ja się właśnie zapisałam na florystykę do Cosinusa :) Też bezpłatnie jest i mam nadzieję, że żadnych kosztów dodatkowych nie będzie :)

Alkarinque a do jakiego miasta na florystykę? :)

Cytat
emilia13
Alkarinque a do jakiego miasta na florystykę? :)

W Szczecinie. ;)

To drugi koniec Polski ;) daj znać jak Ci się podoba ja już zdecydowałam się na kosmetykę we Wrocławiu :) poczytałam trochę, odwiedziłam sekretariat no i jestem już na I semestrze. Teraz czekam na rozpoczęcie zajęć :)

Ja miałam nieprzyjemność uczęszczania przez semestr na Informatykę w Cosinusie. Uważam, że to był zmarnowany czas. Poziom jest żenujący, ludzie chodzą tylko dlatego żeby mieć ubezpieczenie zdrowotne/alimenty itp. Nikomu na niczym nie zależy, nic się na zajęciach nie dzieje. Stwierdziliśmy, że lepiej się wyspać w weekend, niż marnować tak czas na takie coś i szybko zrezygnowaliśmy. Może zaraz po szkole średniej miałabym nieco inne spojrzenie na to, ale po studiach na politechnice uważam, że to tylko marnowanie czasu.

Porównujesz szkołę policealną do studiów? przecież to są zupełnie inne szczeble. 5 lat a 2 lata trochę różnicy robi. Ja uważam że spanie w weekend to jest dopiero strata czasu, a rozwijanie się i uczenie czegoś nowego na pewno nie nazywa się stratą czasu. A im człowiek starszy tym trudniej wrócić do nauki (szczególnie gdy ma się poświęcić swój wolny czas) ;)

Gosienkarem gdybym ja była po politechnice to też bym pewnie się nudziła na takich zajęciach :P. Nie wiem jak to będzie ze mną, ale mam nadzieje, że tak jak obiecali, dadzą mnie do grupy podstawowej na moim kierunku:).

chodzilam do cosinusa, byl darmowy do pewnego momentu. trzeba bylo podpisac umowe bodajrze poczatek listopada ze jezeli nie bede miala 50% obecnosci w ciagu miesiaca to bede placila 150 zl a tak to nic nie bede placila;)

Cytat
emilia13
To drugi koniec Polski ;) daj znać jak Ci się podoba ja już zdecydowałam się na kosmetykę we Wrocławiu :) poczytałam trochę, odwiedziłam sekretariat no i jestem już na I semestrze. Teraz czekam na rozpoczęcie zajęć :)

Też chciałam iść, ale mam tylko rok wolnego na jakiekolwiek policealne po studiach, bo zaczynam technika farmacji zaraz po tym. A poza tym u mnie chyba nawet kosmetyki nie ma :(

Cytat
Alkarinque
Cytat
emilia13
To drugi koniec Polski ;) daj znać jak Ci się podoba ja już zdecydowałam się na kosmetykę we Wrocławiu :) poczytałam trochę, odwiedziłam sekretariat no i jestem już na I semestrze. Teraz czekam na rozpoczęcie zajęć :)

Też chciałam iść, ale mam tylko rok wolnego na jakiekolwiek policealne po studiach, bo zaczynam technika farmacji zaraz po tym. A poza tym u mnie chyba nawet kosmetyki nie ma :(

Z ciekawości aż sprawdziłam...jest w Szczecinie Kosmetyka. Trzeba tylko dobrze kliknąć. Ale jeżeli masz takie plany jak farmacja to lepiej wybrać kierunek jednoroczny. Ja bym pewnie wzięła kierunek bardziej medyczny na Twoim miejscu, ale kwiatki też fajnie poukładać:).

Cytat
yezbell
Cytat
Alkarinque
Cytat
emilia13
To drugi koniec Polski ;) daj znać jak Ci się podoba ja już zdecydowałam się na kosmetykę we Wrocławiu :) poczytałam trochę, odwiedziłam sekretariat no i jestem już na I semestrze. Teraz czekam na rozpoczęcie zajęć :)

Też chciałam iść, ale mam tylko rok wolnego na jakiekolwiek policealne po studiach, bo zaczynam technika farmacji zaraz po tym. A poza tym u mnie chyba nawet kosmetyki nie ma :(

Z ciekawości aż sprawdziłam...jest w Szczecinie Kosmetyka. Trzeba tylko dobrze kliknąć. Ale jeżeli masz takie plany jak farmacja to lepiej wybrać kierunek jednoroczny. Ja bym pewnie wzięła kierunek bardziej medyczny na Twoim miejscu, ale kwiatki też fajnie poukładać:).

Ja ledwo technologie chemiczną skończyłam i ta florystyka to dla mnie taka odskocznia jest :) zwłaszcza teraz jak niedługo mam urodzić.

Cytat
Alkarinque
Cytat
yezbell
Cytat
Alkarinque
Cytat
emilia13
To drugi koniec Polski ;) daj znać jak Ci się podoba ja już zdecydowałam się na kosmetykę we Wrocławiu :) poczytałam trochę, odwiedziłam sekretariat no i jestem już na I semestrze. Teraz czekam na rozpoczęcie zajęć :)

Też chciałam iść, ale mam tylko rok wolnego na jakiekolwiek policealne po studiach, bo zaczynam technika farmacji zaraz po tym. A poza tym u mnie chyba nawet kosmetyki nie ma :(

Z ciekawości aż sprawdziłam...jest w Szczecinie Kosmetyka. Trzeba tylko dobrze kliknąć. Ale jeżeli masz takie plany jak farmacja to lepiej wybrać kierunek jednoroczny. Ja bym pewnie wzięła kierunek bardziej medyczny na Twoim miejscu, ale kwiatki też fajnie poukładać:).

Ja ledwo technologie chemiczną skończyłam i ta florystyka to dla mnie taka odskocznia jest :) zwłaszcza teraz jak niedługo mam urodzić.


Aaaa... skoro maluszek w drodze to faktycznie florystyka jest bardziej odpowiednia. Przede wszystkim spokojna :).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zarządzanie UW- język angielski!