Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 16 17 --> ->|

ja chodze do Awangardy

słyszałam że Awangarda jest dobra ale droga

tak musze powiedziec ze z awangardy jestem zadowolona :-)
teraz podobno pierwszy semestr jest za darmo. ja jestem na drugim roku to 190 płace.

COSINUS - świeże opinie mile widziane

06 paź 2011 - 23:15:03

a Awangarda też jest szkołą zaoczną ?

COSINUS - świeże opinie mile widziane

07 paź 2011 - 15:55:15

Dlaczego wypowiadacie się, jeśli nie macie o czymś pojęcia? Uczęszczam do tej szkoły, w tym roku zdaje maturę.Szkoła jest darmowa, nauczycielom zależy, żeby uczniowie zdali maturę, pomagają w przygotowaniu.Uczą tak samo jak w normalnym liceum.Trzeba dużo uczyć się samemu w domu, ale ogólnie jest ok.Polecam tą szkołę.

chetnie poczytam o cosinusie we Wrocławiu bo moze od wrzesnia podejmę nauke w jakiejs szkole policealnej :)

zweryfikowana
Posty: 1.271
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
oleczka089
chetnie poczytam o cosinusie we Wrocławiu bo moze od wrzesnia podejmę nauke w jakiejs szkole policealnej :)
Cytat
oleczka089
chetnie poczytam o cosinusie we Wrocławiu bo moze od wrzesnia podejmę nauke w jakiejs szkole policealnej :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-03 09:55 przez misia9303.

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Czy rzeczywiscie za tą szkołe sie nie płaci, czy dotyczy to tylko liecum dla dorosłych ?

Cytat
mrfka1
Czy rzeczywiscie za tą szkołe sie nie płaci, czy dotyczy to tylko liecum dla dorosłych ?

ja skończyłam tą szkołe tylko policealną :) lekkim sposobem, bez większej nauki, szkoła całkiem bezpłatna, nawet fajna kadra u mnie była ;) polecam tą szkołę tytuł technika bez większych problemów

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

No własnie, wiec pewnie też dlatego tyle osób decyduje sie na wybór tej szkoły.

Bardzo stary wątek znalazłam go w internecie bo akurat szukałam informacji na temat nauki w szkole Cosinus na Ochronie służb i mienia. Studiuję na Uniwersytecie. A w Cosinusie chciałabym rozpocząć w tym roku naukę ponieważ mnie to interesuje również dla poszerzenia wiedzy zdobycia doświadczenia itp. I właśnie szukam jakichś informacji jak przebiegała nauka na tym kierunku. Może, któraś była i się orientuje?

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Tego kierunku nie znam, ale musze powiedziec ze jednak słuchajac i czytając opinie o szkole Cosinus mysle ze nie powinnas sie zastanawiac bo warto jest wybrać swoj ulubiony kierunek.

Szkoda tylko, że z tego co wiem ostatnio w Cosinusie i innych tego typu Szkołach wprowadzili opłaty za to, że ktoś nie chodzi na zajęcia. Koleżanka była chora i przez miesiąc nie chodziła do szkoły, a później dostała pismo- ponad 100zł kary... Też się zastanawiałam nad jakimś kierunkiem w Szkole Policealnej (jestem z Kalisza) Jak jednak się o tym dowiedziałam to się trochę wystraszyłam. Podobno tylko Żak nie ma opłat. Idę się tam dowiedzieć co i jak.

Cytat
agulkap
Szkoda tylko, że z tego co wiem ostatnio w Cosinusie i innych tego typu Szkołach wprowadzili opłaty za to, że ktoś nie chodzi na zajęcia. Koleżanka była chora i przez miesiąc nie chodziła do szkoły, a później dostała pismo- ponad 100zł kary... Też się zastanawiałam nad jakimś kierunkiem w Szkole Policealnej (jestem z Kalisza) Jak jednak się o tym dowiedziałam to się trochę wystraszyłam. Podobno tylko Żak nie ma opłat. Idę się tam dowiedzieć co i jak.

Głupot Ci naopowiadała ;) skoro była tak wielce chora (miesiac ;o) to mogła pójść do lekrza i wtedy z zaświadczeniem jest zwolniona z tych zajęć. Jak ktoś chodzi tylko po zaświdczenie to musieli z tym walczyć. Opłata reaktywacyjna wynosi 135 zł i przyznawana jest w przypadku nie osiągnięcia 50% frekwencji (frekwencje jest liczona na pdostawie listy, na którą raz dziennie należy się zapisać. Wystarczy przyjść do szkoły na 5 minut 2 razy w miesiącu i po kłopocie, jak już tlko chodzi o papierek). Wszystkie szkoły tego typu musiały wprowadzić takei przepisy, bo są one ODGÓRNE. m/in ZUS się o to starał.
I to nie jest kara, tylko jest skreślona z listy i musi jakby reaktywować swoją osobę

Zapisałam się ostatnio do Cosinusa we Wrocławiu na kierunek policealny. Dziwią mnie informacje o opłatach, bo mi powiedzieli przy zapisie, że nic nie płacę. Dostałam nawet taki certyfikat, który potwierdza,że nauka w Cosinusie jest bezpłatna. Mają nawet tą informacje na stronie głównej i nawet na profilu na FB. Co do poziomu to zapisałam się, bo mi koleżanki bardzo polecały tą szkołę. Same są w trakcie nauki na rachunkowości. Wcale nie jest łatwo pogodzić nauki z pracą,a mają ogrom rzeczy do opanowania. Wydaje mi się, że te wszystkie negatywne opinie wyrażają jednak osoby, które z tą konkretną szkołą nie miały zbyt wiele do czynienia. Ja zajęcia zaczynam 08.03.2014. Po pierwszych zajęciach mogę Wam napisać jak było. Na ten moment podoba mi się to, że w sekretariatach Panie są bardzo miłe i udzielają szczegółowych informacji. Maja też dużo fajnych promocji, np. płacą 100 zł za przyprowadzanie znajomych i rozdają laptopy. Ale to wiedziałam wcześniej ze strony głównej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki macie plan zajęć na studiach ?:)