Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
sylwiagrze00
W cosinusie masz wszystko free. zajęcia w weekendy, szybkie zapisy do szkoły. Dużo ćwiczysz podczas zajęć i odrazu się integrujesz z grupą. Zajęcia masz na temat związane z kierunkiem. No i sama szkoła dba o słuchaczy , dostajesz zniżki itp

Bez problemów zapisy jak i funkcjonowanie sekretariatu. Egzamin państwowy i wszystko za darmo , trzeba nastawić się na zajęcia praktyczne a to duży plus dla szkoły i to że materiały też są w 100% darmowe.

mogę bez problemu podpisać się pod tymi słowami. uwazam, że to bardzo porządna szkoła, idealna dla osób, które już gdzieś pracują i chcą bez problemu połączyć naukę z pracą.

W obecnej sytuacji cosinus jak dla mnie sprawdził się rewelacyjnie, Stały kontakt z nauczycielami i natychmiastowa reakcja na zaistniałą sytuacje w czasie pandemii.

Kończyłam pare miesięcy temu! super mega szkoła! ciesze sie, że udało mi sie przed pandemią ale teraz jak byłam odebrać dyplom to i tak wszystko jak zawsze u nich działa mega, jak mi opowiadała Pani z sekretariatu. Tylko wiadomo że online ale zachęcam was, bo to mega szkoła

Jestem ich słuchaczką na masażyście. Bardzo polecam tę szkołę :)

Ja polecam. Uczę się i jestem bardzo zadowolona.

Ja polecam cosinusa :) Uczę się od niedawna ale bardzo ciekawie jest



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-11-08 11:50 przez agamiszczynska.

Osobiscie moge polecic szkole cosinus. Nauka w szkole jest bezplatna. Bardzo duzo zajec praktycznych dzieki ktorym zdobedziesz przygotowanie do pracy w zawodzie :)

Dla mnie najlepsza organizacja. Zarówno sprzed pandemii jak i teraz. Materiały zostały przesłane w tempie błyskawicznym, do tego stały kontakt z nauczycielami.

Cytat
grazam
Dla mnie najlepsza organizacja. Zarówno sprzed pandemii jak i teraz. Materiały zostały przesłane w tempie błyskawicznym, do tego stały kontakt z nauczycielami.

zgadzam się! wszystko odbywa się bardzo płynnie. materiały wrzucane są na specjalną platformę, do której każdy ma swoje konto

Szkoła wywiązuje się ze wszystkiego, teraz w czasie pandemii materialy odrazu na czas, kontakt z nauczycielami. No i zero opłat od samego początku.

Bardzo lubiłam te szkołe, funkcjonuje na najwyższych obrotach, zawsze wszystko przygotowane, pracownie czyste, ladne, zaopatrzone i do tego wszystko darmowe.

Zajęcia w czasie pandemii są bardzo komunikatywne, materiały na czas i stały kontakt, super szkoła, nie sądziłam że na darmową szkołę można liczyć w takich sytuacjach, w sekretariacie tak samo :)

Cosinus daje możliwość darmowej i zaocznej nauki. Do tego mają gabinety na których wykonujemy ćwiczenia w zależności od kierunku. Polecam zdecydowanie cosinusa bo nie ma tam żadnych opłat ukrytych a przekazywana wiedza jest naprawde ciekawa

Cosinus pomaga w każdej sytuacji, daje legitymacje, zaświadczenia, ubezpieczenia, zniżki w mieści u patronów, pakiet office plus są często konkursy z nagrodami. Do tego darmowa szkoła, pomoc i wyrozumiałość ze strony nauczycieli.

Szkoła przede wszystkim darmowa , w trybie zaocznym zajęcia są super ciekawe, a zajęcia praktyczne co najbardziej urzekło mnie :)

Obecnie mamy zajęcia online, materiały są cały czas przesyłane, serwery nigdy jeszcze nie padły, jestem pod wrażeniem organizacji szkoły która jest totalnie za darmo !

W cosinusie zawsze na czas jest wszystko, zajęcia bardzo urozmaicone a do tego w ciekawy sposób prowadzone

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna