Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Jak dbacie o siebie na co dzień

24 lut 2021 - 10:34:21

Dziewczyny mam pytanie takie z czystej ciekawości. Jak dbacie o siebie na codzień? Czy malujecie się codziennie? Jak ogarniacie włosy na codzień, jak często się depilujecie? Czy np jak cały dzień jesteście w domu i nigdzie nie wychodzicie to też robicie makijaż, fryzurę, depilacje? Może macie jakieś swoje codzienne nawyki to podzielcie się nimi. Chciałabym zobaczyć jak to u innych wygląda

niezweryfikowana
Posty: 141
Ostrzeżenia: 4/5

Jak dbacie o siebie na co dzień

24 lut 2021 - 12:03:00

Jak gdzieś wychodzę i jest to dla mnie ważne to się maluje bo po prostu czuje się lepiej wtedy ale jeśli jestem cały dzień/weekend w domu albo ide na zakupy bądź tego typu rzeczy to nawet nie chce mi się ogarniać, jeśli chodzi o włoski chodzę w przeważnie w rozpuszczonych czasami jakiś kucyk a myje się co 2 dni zaczęłam je też olejować zazwyczaj raz w tygodniu bo więcej mi się nie chce a z depilacją różnie czasem co 2 dni czasem codziennie zależy, zawsze wieczorem też nawilżam ciałko bo lubię jak jest takie miękkie w dotyku ;)
No i planuje kupić sobie na dniach zestaw do manicure hybrydowego, moja znajoma obecnie posiada i jest to dla niej bardzo wygodne jeśli chodzi o malowanie paznokci.
https://provocater.pl/zestawy-do-hybryd

W dobrej cenie zestaw maja na Provocater.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-02 11:40 przez nataliii23.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Drugi podbródek