Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Jak dbacie o siebie na co dzień

24 lut 2021 - 10:34:21

Dziewczyny mam pytanie takie z czystej ciekawości. Jak dbacie o siebie na codzień? Czy malujecie się codziennie? Jak ogarniacie włosy na codzień, jak często się depilujecie? Czy np jak cały dzień jesteście w domu i nigdzie nie wychodzicie to też robicie makijaż, fryzurę, depilacje? Może macie jakieś swoje codzienne nawyki to podzielcie się nimi. Chciałabym zobaczyć jak to u innych wygląda

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Jak dbacie o siebie na co dzień

24 lut 2021 - 12:03:00

Jak gdzieś wychodzę i jest to dla mnie ważne to się maluje bo po prostu czuje się lepiej wtedy ale jeśli jestem cały dzień/weekend w domu albo ide na zakupy bądź tego typu rzeczy to nawet nie chce mi się ogarniać, jeśli chodzi o włoski chodzę w przeważnie w rozpuszczonych czasami jakiś kucyk a myje się co 2 dni zaczęłam je też olejować zazwyczaj raz w tygodniu bo więcej mi się nie chce a z depilacją różnie czasem co 2 dni czasem codziennie zależy, zawsze wieczorem też nawilżam ciałko bo lubię jak jest takie miękkie w dotyku ;)
No i planuje kupić sobie na dniach zestaw do manicure hybrydowego, moja znajoma obecnie posiada i jest to dla niej bardzo wygodne jeśli chodzi o malowanie paznokci.
https://provocater.pl/zestawy-do-hybryd

W dobrej cenie zestaw maja na Provocater.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-02 11:40 przez nataliii23.

Jak dbacie o siebie na co dzień

23 kwi 2021 - 12:09:48

Hejka :) na co dzień staram się bardzo dbać o moje włosy to jest dla mnie kluczowy punkt pielęgnacji. Od zawsze miałam problem z przetłuszczającymi się włosami oraz łupieżem u nasady i suchymi końcówkami :( jakiś czas temu odkryłam szampon i maskę, które mnie ratują. Przy okazji kupna dopinek do włosów w jednym z Olsztyńskich sklepów (Headstyler ) Pani, która tam pracuje poleciła mi świetne kosmetyki, które pomogły zwalczyć moje problemy. Szampon jest to linia na porost włosów włoskiej marki Rebitalia, jest rewelacyjny oczyszcza moją skórę i dzięki niemu włosy zaczęły mi rosnąć w takim tempie, że jestem w szoku. Na moje przesuszone końcówki używam maski z kawiorem, która silnie je nawilża i wygładza, dzięki niej pozbyłam się problemu piszących przesuszonych końcówek. Oczywiście są dni kiedy daję moim włosom odpocząć i gdy wiem, że nigdzie nie będę wychodziła to ich nie myję. Oczywiście zrobione paznokcie hybrydowe u stóp i rąk to podstawa :) Podrzucam Ci link do maski, jest naprawdę super i ma fajną cenę :)
https://www.headstyler.pl/sklep/kosmetyki-do-wlosow-przedluzanych/maska-z-kawiorem-2-sztuki

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Drugi podbródek