Ostrzeżenia dla użytkowniczki marcy23:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (23-06-2015 20:41) Spam.
Inny powód: . nieopłacona reklama

W Łodzi dobra jest kancelaria adwokacka K.Keller: [color=#FF0000][Moderacja - nieopłacona reklama][/color] . Sama korzystałam z ich pomocy prawnej jakiś czas temu.Wprawdzie nie w sprawie spadku ale odszkodowania. Nie mam jednak wątpliwości,ze podjęliby się również sprawy spadkowej. Jest to poważniejsza kancelaria prawna. Mają bardzo duze doświadczenie w prowadzeniu spraw różnego rodzaju tak więc jestem pewna,że powinni Ci pomóc.
moderator (23-06-2015 20:42) Spam.
Sama jestem generalnie na tak. Nie wiem czy poddałabym się jakiemuś poważnemu zabiegowi takiemu jak na przykład powiększanie biustu czy korekta nosa ale jestem zdania,że w botoksie czy kwasie hialuronowym nie ma nic złego. Sama miałam juz dwa razy botoks. Konkretnie na lwią zmarszczke, Jest to zmarszczka , u mnie nawet dwie pomiędzy oczami. Wygląda to kiepsko i twarz prezentuje się na dość zmęczoną. Zabieg nie był bolesny a dał dobre efekty. Twarz wyglada po prostu młodziej. Robiłam go na Puławskiej w Warszawie, na ich stronie jest opis : [color=#FF0000][Moderacja - nieopłacona reklama][/color] . Wszystko wykonywane jest oczywiście przez profesjonalnych lekarzy bo do kosmetyczki to nie wiem czy bym się z tym wybrała.
moderator (19-12-2017 07:18) Spam.
Jasne,ze lepiej jest wziąć w banku. Problem jest taki, że ten kto morze to bierze w banku, ale wiele osób nie ma takiej opcji. NIe mają pracy na stały etat, albo wcale nie mają pracy. Maja jakieś wpisy w biku czy kiepską historię kredytowa. Własnie takie osoby są najpopularniejszymi klientami tego typu firm, I na nich takie firmy najwięcej zarabiają. Sama porównałabym sobie provident z innymi firmami bo wcale jakiś taki super nie jest jeśli chodzi o ofertę. [color=#FF0000][size=small][/size][/color]
moderator (19-12-2017 07:22) Spam.
Maty nie mam. Lepiej prezentują się moim zdaniem jakieś fajne stylowe dywaniki dopasowane kolorem do łazienki. Jeśli chodzi o umywalki to ostatnio zaczęły mi się podobać te nablatowe. NIektóre mają naprawdę finezyjne kształty. Jak ta: [img]https://www.ekspercilazienek.pl/img/imagecache/11001-12000/product-media/ea866d573dd9fe0a65f1ab2800bf0f0e85909ecc/villeroy_boch_pure_stone_60_x_62_5_517263s3-340x340.jpg[/img] Albo ta: [img]https://www.ekspercilazienek.pl/img/imagecache/24001-25000/product-media/ea866d573dd9fe0a65f1ab2800bf0f0e85909ecc/Villeroy-Boch-Artis-umywalka-nablatowa-61x41cm-419861R1-71672-340x340.jpg[/img] [color=#FF0000][size=small][/size][/color]
moderator (19-12-2017 07:48) Spam.
Taka naszywka to spoko pomysł ale o ile on będzie miał gdzie ją naszyć. I na czym ;D Bo mój znajomy na przyklad nosi skórzaną kurtkę, na której nie ma żadnych pierdułek naszytych i pewnie podziękowałby za prezent i ostatecznie włozył gdzieś do szuflady aby nie niszczyć kurtki. Wcale nie musi byc to prezent konkretnie dla motocyklisty. Warto jest zastanowić się na przyklad nad: jakimś kubeczkiem z napisem nad koszulką z nadrukiem czy nad dobrą książka [color=#FF0000][size=small][/size][/color]
moderator (16-01-2018 08:02) Spam.
Niekoniecznie. Liczy się również niedobór witamin i mikroelementów. Poza tym z tego co wiem to tabletki zawierają również pewne roślinne składniki, które mogą zastąpić kobiece hormony ( przynajmniej w pewnym stopniu). Tyle wiem,że mi libido therapy pomogły :)
moderator (11-03-2021 10:30) Spam.
Czy biżuteria nie będzie zbyt bogata? Jeśli suknia jest bardzo bogata u góry to postawiłabym na coś skromniejszego. Na przykład na takie kolczyki: [img]http://lavivre.pl/img/p/1/3/0/130-home_default.jpg[/img] Znalazłam je tutaj: [i][sup][color=#FF0000][/color][/sup][/i] Z naszyjnika na pewno bym zrezygnowała. Co za dużo to niezdrowo.

Zamknij to okno