Obecnie rozmawiamy o:

Reklama - pomóżcie;)

gorący temat

HPV czy mam sie bać?

dzisiaj o 19:33

schody i balustrady

dzisiaj o 18:36

Biznes

dzisiaj o 14:59

Dobry barber w Rzeszowie

dzisiaj o 14:16

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

konsultantka avon

20 lis 2009 - 21:58:39

A ja mam pytanie:
Napiszcie ile zł miesięcznie zarabiacie mniej więcej? ;) Albo jaki procent kasy z zamówień idzie dla Was?

konsultantka avon

20 lis 2009 - 22:08:49

Hmmm a jak to jest jak np bym chciała zamawiać tylko dla siebie i zamawiac tylko np raz na trzy miesiace, czy sa konkretne terminy? Czy za to się coś płaci? Dla początkującej konsultantki?

konsultantka avon

21 lis 2009 - 00:35:43

Cytat
cuks_ona
Hmmm a jak to jest jak np bym chciała zamawiać tylko dla siebie i zamawiac tylko np raz na trzy miesiace, czy sa konkretne terminy? Czy za to się coś płaci? Dla początkującej konsultantki?

ja zamawiam wyłącznie na potrzeby swoje, matka i siostra czasem sie podczepiają. Nikt z Avonu nie ma "pretensji". Po prostu czasem mam katalog w paczce, a czasem przychodzi osobno pocztą, w kopercie (poza tym jest katalog on-line, więc nawet jak nie przyśla - masz swój numer i na tym jedziesz)
Ostatnio zamawiałam we wrześniu, teraz zrobiłam zamówienie na święta (prezenty) -weszło bez problemu.

Terminy - katalog jest ważny do konkretnego dnia, a troche wcześniej jest ostateczny termin zamówień, potem zaczyna się następny cykl

konsultantka avon

21 lis 2009 - 00:53:35

moja koleżanka była w oriflame czy jak to sie pisze i mowila ze sie nie oplaca ktos z sobie dlugow narobil pracujac w takiej firmie tak mi mama mowila i dlatego nie pozwolila mi sie zapisywac na zadne takie pozniej dadza ci pomaranczowa szminke zamiast czerwone i nie przyjmuja zwrotu (moja kumpela miala taka sytuacje)

konsultantka avon

21 lis 2009 - 10:33:25

No i tu niestety jest ból, jedynie za wpis nie płacisz, poza tym za katalogi, torebki do pakowania i inne gadżety potrzebne do sprzedaży już z własnej kieszeni. Nie są to jakieś zawrotne kwoty ale jednak. A co do zdobywania klientów to nie jest żadna trudność, chyba że ktoś to traktuje jak akwizycję. Nie ma żadnego parcia, masz napewno jakieś koleżanki, sąsiadki poprostu zostawiasz katalog, za kilka dni dzwonisz lub idziesz osobiście, czasem coś polecisz i zachwalisz i już. Uwierz mi kobiety zawsze kupują ogromne ilości kosmetyków.
Jeżeli ktoś zamawia, zbiera kasę i zamiast zapłacić do Avon to przepuszcza to napewno ma długi...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-21 10:36 przez DZIDZIA081.

konsultantka avon

21 lis 2009 - 10:41:25

NIe wiem po co same się wkopujecie w to, żeby płacić...nikt wam nie każe składać zamówień na 50zł... bezsensu:/ ja jakoś wystarczy że rzuce tu i tam katalog i zamówienia same przychodzą. Na pewno opłaca się jeżeli chcecie mieć kosmetyki dla siebie za darmo/po bardzo niskich cenach bo macie wiele ofert specjalnych a za zarobek zawsze można zamówić coś dla siebie... Jak nie zbierzecie zamówienia-dzwońcie do swojej liderki/koordynatorki, osoby która was zamianowała, a ona na pewno wam pomoże, od tego jest!

A nie zamawiacie na 20zł i potem sie dziwicie że trzeba za paczke zapłacić:/ Jak nie macie na 150zł, nie zamawiajcie i już. Albo jak mówiłam, dzwońcie po pomoc do swojej liderki.

Warto zaryzykowac, jak okaże się że masz dużo klientów- możesz coś zarobić, dostać fajne prezenty, z czasem może nawet wejść do avon club. A jak nie będziesz miała klientów, trudno- zawsze można zrezygnować...

konsultantka avon

21 lis 2009 - 13:05:38

Mam jeszcze pytanie: trzeba mieć ukończone 18lat żeby zostać konsultantką?
Kiedyś jak chciałam nią zostać, Pani powiedziała mi że muszę mieć skończone 16, skończyłam 16 ale wyczytałam, że trzeba mieć 18 .... oO

konsultantka avon

21 lis 2009 - 13:55:21

bo trzeba mieć skonczone 18 ;d ale ja jestem od jakiegos 13 roku życia :P bo mam to na 'mame' ;)

konsultantka avon

21 lis 2009 - 15:54:44

Trzeba mieć nie tyle 18 lat co wyrobiony dowód osobisty, z tym, że prawdziwy, nie tymczasowy...więc jakby nie patrzeć trzeba mieć 18 lat. Do spisania umowy potrzebny jest numer dowodu...

konsultantka avon

21 lis 2009 - 18:18:23

Cytat
domisia1115
bo trzeba mieć skonczone 18 ;d ale ja jestem od jakiegos 13 roku życia :P bo mam to na 'mame' ;)

I ja chyba tez będe musiała tak 'na mamę' się zapisac ^^

konsultantka avon

21 lis 2009 - 18:22:09

Cytat
waga30
Witajcie,
ja jestem konsultantką Avon juz od 10 lat, kokosów nie ma, ale zawsze jakieś dodatkowe pieniądze mam, ponadto kosmetyki dla siebie samej mam tańsze niż w katalogu, wszystko zależy od tego do ilu klientów dotrzesz:) Im większe zamówienie złozysz, tym większy upust możesz dostać, jest kilka progów upustowych. ja nie narzekam, ale od roku trudnię się sprzedażą katalogową produktów nowej firmy na rynku polskim, mam zatem porównanie i uważam, że tutaj są lepsze mozliwości jesli chodzi o zarobek, zainteresowanym chętnie udzielę więcej informacji:)

jeśli możesz napisz mi na priv co to za firma

konsultantka avon

21 lis 2009 - 18:24:56

Hej. Ja też nie polecam ponieważ jak chcesz sobie coś zamówić z Avanu to na allegro masz taniej. Wiem to bo byłam w Avonie i na allegro miałam tańiej kosmetyki nawet z przesyłką niż jak byłam konsultantką.

konsultantka avon

21 lis 2009 - 20:26:08

Cytat
agusia14091989
Hej. Ja też nie polecam ponieważ jak chcesz sobie coś zamówić z Avanu to na allegro masz taniej. Wiem to bo byłam w Avonie i na allegro miałam tańiej kosmetyki nawet z przesyłką niż jak byłam konsultantką.


Może i na ALL masz taniej ale tylko wybrane oferty, czyli to co dostajesz gratis lub możesz kupić z naprawdę dużym opustem, wiem bo sama wystawiam:) ale oferta katalogowa jest dużo większa

konsultantka avon

28 lis 2009 - 18:41:33

zdecydowana większą.
zresztą są konsultantki (takie jak ja :-P) które dają upust 25 procent przy zakupach na kwotę powyżej 100 zł lub bonus, kto co woli. więc nie opłaca się sprowadzać z allegro szczególnie jeżeli jest tego więcej
GG10137862 Bydgoszcz

zweryfikowana
Posty: 2.578
Ostrzeżenia: 1/5

konsultantka avon

28 lis 2009 - 18:46:54

Teraz nie jestem już konsultantka ale wiele lat byłam i byłam zadowolona z tym że umawiałyśmy się że zbieramy we 3 na jedno zamówienie. Wtedy upusty były większe i nam się to całkiem opłacało.

Mam też koleżankę która aktualnie jest na studiach zbiera tylko sama i ma z tego ok 600 zł miesięcznie. Daje dziewczynom katalog na zajęciach i tyle...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-28 18:47 przez titina.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Niania - praca w Nowym Sączu