Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

konsultantka avon

01 gru 2009 - 13:42:51

Mam pytanie czy któraś jest lub była konsultantką AVON? czy to się opłaca?

<połączenie dwóch wątków o podobnej tematyce>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-01 13:57 przez moderator.

konsultantka avon

01 gru 2009 - 13:46:02

był już taki podobny watek!! poszukaj i poczytaj!! dużo dziewczyn się wypowiadało!!
Ja jestem konsultantka juz dobrych kilka lat i nie narzekam choć czasami z tego kasy nie mam ale za to mam full kosmetyków:D

konsultantka avon

20 lis 2009 - 20:24:12

Hej, chciałam zapytać dziewczyny, które są konsultantkami w Avonie, czy to się w ogóle opłaca. Jak to jest? Chciałam dołączyć do Avonu, ale jeszcze się waham. Proszę o pomoc, napiszcie wszystko, co wiecie.

zweryfikowana
Posty: 395
Ostrzeżenia: 1/5

konsultantka avon

20 lis 2009 - 20:28:08

nie polecam!!! po jakimś czasie nawet zamówienia na minimum nie bedziesz w stanie uzbierać... Jeżeli masz dobre dojścia to możesz zarobić 50-70 zł jeżeli nie to 20zł ciężko będzie wypracować ;//

konsultantka avon

20 lis 2009 - 20:36:56

Cytat
Dommmi14
nie polecam!!! po jakimś czasie nawet zamówienia na minimum nie bedziesz w stanie uzbierać... Jeżeli masz dobre dojścia to możesz zarobić 50-70 zł jeżeli nie to 20zł ciężko będzie wypracować ;//
popieram !!! bo nawet jesli bedzisz miec male zamowienie to musisz polacic za przesylke. bylam w tym tylko 2 miesiace i zrezygnowalam

konsultantka avon

20 lis 2009 - 20:38:32

Witajcie,
ja jestem konsultantką Avon juz od 10 lat, kokosów nie ma, ale zawsze jakieś dodatkowe pieniądze mam, ponadto kosmetyki dla siebie samej mam tańsze niż w katalogu, wszystko zależy od tego do ilu klientów dotrzesz:) Im większe zamówienie złozysz, tym większy upust możesz dostać, jest kilka progów upustowych. ja nie narzekam, ale od roku trudnię się sprzedażą katalogową produktów nowej firmy na rynku polskim, mam zatem porównanie i uważam, że tutaj są lepsze mozliwości jesli chodzi o zarobek, zainteresowanym chętnie udzielę więcej informacji:)

konsultantka avon

20 lis 2009 - 20:43:03

a jakie są jeszcze inne katalogi ????

konsultantka avon

20 lis 2009 - 20:47:43

No ja też nie popieram Twojej myśli.. Kokosów z tego nie ma .. oj nieee! ;)
ale z kolei jak dla mnie to miło spędzony czas ;) Niestety trzeba sie tym zajmować, pilnowac terminów, zbierac zamówinie, zbieraz potem kase.. i na okrągło ;)

konsultantka avon

20 lis 2009 - 20:52:56

Ja od ok. 2lat jestem konsultantką i nie narzekam, pieniądze może są z tego niewielkie ale jeszcze nigdy nie miałam tylu kosmetyków w łazience, dają trochę gratisów, trochę sama kupuję , bo ceny dla konsultantek dają dobre. Ogólnie tyle tego że trochę dla mnie ,trochę dla was na szafę a nawet na jakieś prezenty dla rodzinki zostaje.Dziwię się Dommmi14 bo ja w tej chwili na wychowawczym w domu siedzę a zamówienie na 300-450 pln to mam spokojnie. Polecam jak najbardziej

konsultantka avon

20 lis 2009 - 20:53:03

Ja jestem z Oriflame i zarabiam 30% od kosmetyku za katalog uda mi się uzbierać jakieś 200 zł

konsultantka avon

20 lis 2009 - 20:54:56

Ja jestem z Oriflame i zarabiam 30% od kosmetyku za katalog uda mi się uzbierać jakieś 200 zł dla siebie

konsultantka avon

20 lis 2009 - 20:55:22

a możecie mi doradzic co jest lepsze avon czy oriflame ???

konsultantka avon

20 lis 2009 - 20:57:22

o matko nieee!! nie warto!!!

konsultantka avon

20 lis 2009 - 21:00:58

ja tam nie narzekam, ale chyba mam do tego inne podejście
przede wszystkim - zamawiam dla siebie, matki i siostry, czasem coś na prezent dla faceta i ojca albo na pryszcze dla siostrzeńców (te rzeczy maja naprawdę dobre)
nie wysilam się jednym słowem, składam zamówienie co 2-3 miesiące, i mam dosyć dobre, tanie kosmetyki, byłam na kursach firmowych (także na wizażu) za malutkie pieniądze
jak chcesz ZAROBIĆ - to jest taki sam interes jak składanie długopisów, grosze od sztuki
jak nie masz parcia na kasę, ale chcesz coś zaoszczędzić, od czasu do czasu dostać gratis albo mega korzystną cenę za jakiś kosmetyk - to sie wpisuj, tak naprawdę nikt nie sprawdza, czy zarabiasz i jesteś super akwizytorem

konsultantka avon

20 lis 2009 - 21:03:23

zalezy do wielku czynników....jestem w Avonie od 8 lat, mam stałe klientki więc mi sie opłaca....zawsze pare groszy do przodu plus kosmetyki;] Ale jakbym miała teraz zostac konsultantka - to bym sie nie zdecydowała. Bardzo ciężko zdobyć klientów, za duża konkurencja

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Niania - praca w Nowym Sączu