Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

konsultantka avon

20 lis 2009 - 21:04:44

a za co się płaci? tzn. za co płacą konsultantki?
katalogi co miesiąc przychodzą za darmo?

konsultantka avon

20 lis 2009 - 21:06:01

Cytat
DZIDZIA081
Ja od ok. 2lat jestem konsultantką i nie narzekam, pieniądze może są z tego niewielkie ale jeszcze nigdy nie miałam tylu kosmetyków w łazience, dają trochę gratisów, trochę sama kupuję , bo ceny dla konsultantek dają dobre. Ogólnie tyle tego że trochę dla mnie ,trochę dla was na szafę a nawet na jakieś prezenty dla rodzinki zostaje.Dziwię się Dommmi14 bo ja w tej chwili na wychowawczym w domu siedzę a zamówienie na 300-450 pln to mam spokojnie. Polecam jak najbardziej

polecam!kosmetyków to i ja mam mnóstwo, moja mam jest konsultantką od jakis 6-7lat i nie narzeka ;) nie zarabia Bóg wie ile, ale na wszelkie kosmetyki zawsze jest.. jesli nie zalezy Ci na kasie, to wejdz, bedziesz zadowolona.

konsultantka avon

20 lis 2009 - 21:06:33

Te kosmetyki to buble, pieniądze żadne. Omijaj szerokim kołem!

konsultantka avon

20 lis 2009 - 21:11:56

Cytat
TYSIAA
a możecie mi doradzic co jest lepsze avon czy oriflame ???
mysle ze lepiej jest w orifl. masz 30% zysku. ja jestem w avon i w oriflame tez.
i wlasnie sobie przypomnialam ze zalegam z rachunkiem..:/ mam nadzieje ze kary nie ma!:(

konsultantka avon

20 lis 2009 - 21:15:07

ja wolę avon, w oriflame nic się nie oplaca, co miesiac dostaje katalogi od kumpeli... i nic nie zamawiam...

konsultantka avon

20 lis 2009 - 21:18:00

orifl jest lepszy jakościowo.

konsultantka avon

20 lis 2009 - 21:19:49

z tym tez sie nie zgodze. mam kosmetyki z avonu, a siostra z oriflame pare rzeczy. kiedys sie pomalowalam cieniami z oriflame, i po ok. 20 min spłynął mi ten cien:/ tak samo z tuszami.
nie wiem może to zalezy od czlowieka. mi sie podobaja rzeczy w avonie, fajnie jak bym miala upusty za to ze bede konsultantkom, ale nie wiem ile i za co będę musiala placic.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-20 21:20 przez anissc.

konsultantka avon

20 lis 2009 - 21:19:59

ale ori jest droższy, a jak sprzedajesz z katalogu, to liczy sie właśnie widok ceny pod produktem

konsultantka avon

20 lis 2009 - 21:21:03

Jestem od niedawna konsultantką i tak sobie myślę, że nie żałuję wcale :) Fakt faktem, pieniądze, jesli nie będziesz miala duzych zamówień -niewielkie, ale za to ja np.mam sporo kosmetyków, bo wolę je zamówić dla siebie, niż mieć czystą kasę.

Płacimy za katalogi i torebki, jeszcze inne akcesoria wedle potrzeb, ale nie są to duże koszty :) ja zachęcam.

konsultantka avon

20 lis 2009 - 21:23:47

Byłam z 2 lata konsultantką i raczej przez większosc czasu moje zarobki = 60 zł... Niby nie dużo, ale zawsze coś, do tego kosmetyki tańsze, różne prezenty, próbki i fajna zabawa ogólnie;)

konsultantka avon

20 lis 2009 - 21:24:29

Opłaca się.
Siostra jest i jest ok.
Tak ,jak dziewczyny mówią:
-kosmetyki dla konsultantek baaardzo tanie,czasem fajne prezenciki ;)
A akurat siostra nie patrzy na to czy zarobi,bo aż dużo osób nie ma żeby u niej zamawiały,ale to co zarobi np.zarobi 50 zł,to za to coś sobie bierze w katalogu . I na tym się kręci. Wiadomo,że kokosów nie będzie,bo i za co no ale jakby się miało naprawdę duużo stałych klientów to dałoby radę ;)
Ja zawsze wezmę katalogi do szkoły,coś tam wezmą,to rodzina,koleżanki siostry i tak w kółko .


I moim zdaniem się opłaca,bo nie ma żadnych konsekwencji jesli nie składasz zamówienia pare miesięcy,więc chociażby dla już nie zarobku,ale tańszych kosmetyków się opłaca zostać konsultantką. :))


A za katalogi się płaci,ale grosze...Tzn no pare zł.w zależności ile zamawiasz,moja siostra ma od babki która ją w to wciągnęła 1zł za sztukę.

zweryfikowana
Posty: 3.200
Ostrzeżenia: 1/5

konsultantka avon

20 lis 2009 - 21:41:10

Tylko nie Avon dziewczyno ;/

konsultantka avon

20 lis 2009 - 21:49:46

Ja jestem konsultantką i jestem zadowolona ;-) Mam tylko 10 klientek, bo zaczęłam studia, więc nie za bardzo mam czas na rozkręcanie biznesu, ale minimalne zamówienie mam ZAWSZE. Co katalog wychodzi powyżej 250zł. Są dla konsultantek duuuże zniżki, prezenty, generalnie fajna zabawa. :P Ja osobiście polecam, bo kręci mnie to po prostu. ;-) Gdybyś chciała mieć więcej informacji moje gg to: 6976237. ;-)
Powiem też, że i kosmetyki z Oriflame, i z Avonu mają swoją jakość. Jedne są tandetne, inne świetne, ale nie geralizujmy - ani Avon nie jest beznadziejny, ani Oriflame. Po prostu niektóre kosmetyki im po prostu 'nie wyszły', każda marka, nawet najbardziej popularna tak ma. ;-) Co nie znaczy, że jak kupimy kosmetyk z Oriflame czy Avonu i nam się nie spodoba, to wszystkie pozostałe rzeczy z katalogów też są be. Strasznie mnie to irytuje, bo obie firmy niektóre kosmetyki mają naprawdę w porządku. Wybrałam Avon ze względu na koszty - kosmetyki są tańsze, więc większą ilość się ich sprzedaje. Ale nie wykluczam, że kiedyś nie wstąpię też do Oriflame, kto wie. ;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-20 21:53 przez TezSzukamSzczescia.

konsultantka avon

20 lis 2009 - 21:50:57

Nie warto, Teraz wszędzie można kupić kosmetyki, za duża konkurencja, nie zarobisz z tego. Chyba, że dla siebie chcesz kupować ze zniżką to jak najbardziej. Wolę Oriflame - mają zdecydowanie lepsze kosmetyki, tylko niestety są droższe od Avon.

konsultantka avon

20 lis 2009 - 21:51:31

Ja myślę, że powinaś spróbować, inaczej się nie dowiesz :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Niania - praca w Nowym Sączu