Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

20 cze 2011 - 12:32:58

Witam czy są wśród nas dziewczyny, które planują lub są już w ciąży w młodym wieku? Ja mam 20lat i mój mężczyzna 26. Staramy się o dziecko, bo po prostu chcemy. Czy ktoś jeszcze równocześnie studiuję? Myślę, że można to pogodzić ze studiami zaocznymi. Dla chcącego nic trudnego. Chciałabym również poznać dziewczyny w podobnym położeniu :)
wkradła się literówka :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-20 12:33 przez anuchapoducha.

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

20 cze 2011 - 12:34:39

uwazaj bo jak masz 20 lat to na tym portalu zostaniesz potraktowana jako nienormalna ze chcesz miec w tym wieku dziecko oczywiscie przez niektore dziewczyny


ja mam 21 lat i mam prawie 3 meisieczna coreczke i ciaza byla PLANOWANA a nie WPADKA jak niektore "dziewczyny" stwierdzily nic nie wiedzac o mnie

jesli bedziesz miala z kim zostawic dzieciaczka dasz rade pogodzic wszystko ;)



Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-20 12:38 przez paulinka89krakow.

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

20 cze 2011 - 12:36:09

Cytat
paulinka89krakow
.

To super, gratuluję :) A czy to zbrodnia, ze ktoś wcześniej już to czuje i tego chce?

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

20 cze 2011 - 12:36:59

ja jestem mloda mama ale jeszcze nie studiuje,bardzo bym chciala ale nie wiem czy pogodze,po 1 potrzeba kasy a po 2 z malenstwem ciezko by bylo by ktos mogl zostac ale zobaczymy,pozyjemy ,mam jeszcze pare mies:)

Cytat
paulinka89krakow
uwazaj bo jak masz 20 lat to na tym portalu zostaniesz potraktowana jako nienormalna ze chcesz miec w tym wieku dziecko oczywiscie przez niektore dziewczyny
kazdy ma prawo do robienia tego czego sie chce a jesli ktos sie wypowiada zle na temat mlodej matki to widocznie sam nie dorosl do maciezynstwa:) tak czy inaczej autorce watku zycze powodzenia i zeby sie udalo:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-20 12:38 przez montom41.

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

20 cze 2011 - 12:37:33

ja już troche starsza i z dorobkiem, 27 lat i dwójka dzieci-4 latka i 1,5 roczku, bez wpadki-oboje byli wtedy kiedy chciałam :)
trzymam kciuciu na powodzenia w staraniu :)

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

20 cze 2011 - 12:39:28

Cytat
montom41
ja jestem mloda mama ale jeszcze nie studiuje,bardzo bym chciala ale nie wiem czy pogodze,po 1 potrzeba kasy a po 2 z malenstwem ciezko by bylo by ktos mogl zostac ale zobaczymy,pozyjemy ,mam jeszcze pare mies:)
Cytat
paulinka89krakow
uwazaj bo jak masz 20 lat to na tym portalu zostaniesz potraktowana jako nienormalna ze chcesz miec w tym wieku dziecko oczywiscie przez niektore dziewczyny
kazdy ma prawo do robienia tego czego sie chce a jesli ktos sie wypowiada zle na temat mlodej matki to widocznie sam nie dorosl do maciezynstwa:) tak czy inaczej autorce watku zycze powodzenia i zeby sie udalo:)


tez mysle ze niektore osoby wlasnie wypowiadajac sie w taki sposob nie dorosly jeszcze ;)

niezweryfikowana
Posty: 1.832
Ostrzeżenia: 1/5

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

20 cze 2011 - 12:39:37

Mam 17 i prawdopodobnie jestem..

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

20 cze 2011 - 12:40:51

Ja urodziłam w wieku 19,zresztą już wiele razy opisywałam to tutaj na Szafie:)
Nie twierdzę,że dziecko było planowane-bo nie było. Na początku to był wielki szok,ale teraz jestem najszczęśliwszą mamą na świecie:)

Studiuję,pracuję,zajmuję się domem i córeczką. Właśnie niedawno wprowadziliśmy się do nowego domu i wszystko się świetnie układa!:)
Macierzyństwo w tak młodym wieku to nie wyrok,mnie to tylko zmobilizowało:)

Można być szczęśliwą mamą,a do tego spełniać się w innych rolach,rozwijać się,pracować itp:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-20 12:41 przez Hooney_M.

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

20 cze 2011 - 12:43:17

Cytat
Hooney_M
Ja urodziłam w wieku 19,zresztą już wiele razy opisywałam to tutaj na Szafie:)
Nie twierdzę,że dziecko było planowane-bo nie było. Na początku to był wielki szok,ale teraz jestem najszczęśliwszą mamą na świecie:)

Studiuję,pracuję,zajmuję się domem i córeczką. Właśnie niedawno wprowadziliśmy się do nowego domu i wszystko się świetnie układa!:)
Macierzyństwo w tak młodym wieku to nie wyrok,mnie to tylko zmobilizowało:)

Można być szczęśliwą mamą,a do tego spełniać się w innych rolach,rozwijać się,pracować itp:)

popieram, za to im kobiety starsze tym bardziej wygodne i odkładają i ślub i macierzyństwo.... bo po co się spieszyć.....
myślę że jednak do niektórych rzeczy warto się spieszyć

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

20 cze 2011 - 12:44:39

ja mam 24lata i mam 2,5 rocznego synka,tez sie ucze i zajmuje synkiem i gdybym miala mozliwosc to poszlabym do pracy,ale od wrzesnia idzie maly do przedszkola ,a ja do pracy chyba ,ze wczesniej wyjedziemy :)

moim zdaniem wiek nie ma nic do tego jaka sie jest matka,wiele starszych kobiet jest mniej przygotowana psychicznie od niektorych mlodych mam

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

20 cze 2011 - 12:45:33

Moja siostra majac 20 lat urodziła dziecko:) Teraz konczy budowlanke (mala ma 3 latka) i staraja sie o 2 dziecko:) Wszystko mozna jak masz z kim zostawic dziecko:) Ona pracuje, uczy sie i ma czas dla dziecka:)

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

20 cze 2011 - 12:48:25

Cytat
pink989
Moja siostra majac 20 lat urodziła dziecko:) Teraz konczy budowlanke (mala ma 3 latka) i staraja sie o 2 dziecko:) Wszystko mozna jak masz z kim zostawic dziecko:) Ona pracuje, uczy sie i ma czas dla dziecka:)

Ja na przykład nie miałam z kim zostawić,oczywiście oprócz męża,bo nikt Nam nie pomagał..
Kiedy ja mam studia,to mąż zostaje z córcią,a mała za niedługo idzie do przedszkola,wiec ja wracam na cały etat do pracy.
Można sobie radzić bez zaangażowania całej rodziny :)

zweryfikowana
Posty: 1.169
Ostrzeżenia: 1/5

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

20 cze 2011 - 12:48:30

Cytat
Hooney_M
Ja urodziłam w wieku 19,zresztą już wiele razy opisywałam to tutaj na Szafie:)
Nie twierdzę,że dziecko było planowane-bo nie było. Na początku to był wielki szok,ale teraz jestem najszczęśliwszą mamą na świecie:)

Studiuję,pracuję,zajmuję się domem i córeczką. Właśnie niedawno wprowadziliśmy się do nowego domu i wszystko się świetnie układa!:)
Macierzyństwo w tak młodym wieku to nie wyrok,mnie to tylko zmobilizowało:)

Można być szczęśliwą mamą,a do tego spełniać się w innych rolach,rozwijać się,pracować itp:)

Podziwiam Cię naprawdę..;) i masz jeszcze czas na komputer bo często Cię widzę tutaj;) tylko pozazdrościć;)

zweryfikowana
Posty: 522
Ostrzeżenia: 1/5

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

20 cze 2011 - 12:49:12

Cytat
Hooney_M
Ja urodziłam w wieku 19,zresztą już wiele razy opisywałam to tutaj na Szafie:)
Nie twierdzę,że dziecko było planowane-bo nie było. Na początku to był wielki szok,ale teraz jestem najszczęśliwszą mamą na świecie:)

Studiuję,pracuję,zajmuję się domem i córeczką. Właśnie niedawno wprowadziliśmy się do nowego domu i wszystko się świetnie układa!:)
Macierzyństwo w tak młodym wieku to nie wyrok,mnie to tylko zmobilizowało:)

Można być szczęśliwą mamą,a do tego spełniać się w innych rolach,rozwijać się,pracować itp:)

szkoda, że nie ma opcji jak na fb bo dałabym ,,lubie to" ;)

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

20 cze 2011 - 12:51:02

Ciesze się, ze popieracie :) Hooney super sobie radzisz :) Jestes jednym z dowodów, że dziecko wcale nie musi nic komplikowac, a moze byc jeszcze fajniej :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kiedy pierwsze objawy