Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

maszyny przemysłowe

dzisiaj o 23:27

Dom - remont i budowa

dzisiaj o 23:26

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

09 sie 2011 - 19:29:42

widzę, że wątek się odświeżył :) ciesze się ze tyle tu ambitnych i mimo to kochających młodych kobietek ;p

Cytat
justi083
A ja ma 28 lat i bardzo pragnę mieć dziecko..śni mi się po nocach że jestem Mamusia ..
Niestety związałam się z mężczyzną który ma syna z pierwszego małżeństwa i już raczej nie myśli o dziecku ;/
Kocham go ale nie wiem czy nasz związek się przez to nie rozpadnie..
Sory że tak z innej beczki ;/ ale musiałam to napisać :/


ojejj bardzo ciężka sprawa... je jednak bym chyba pocierpiała i poszukała kogoś kto spełni moją potrzebe macierzyństwa :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-09 19:31 przez anuchapoducha.

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

09 sie 2011 - 19:30:45

mam 21 lat i też chętnie mogła bym powoli planować maleństwo, niestety mój kochany jest innego zdania ;)

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

09 sie 2011 - 19:31:39

miałam 19 lat gdy na świecie pojawił sie Kacper - planowane i przemyślane żeby nie było ;) teraz mam 25 lat i staramy się o drugie

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

09 sie 2011 - 19:32:42

Cytat
skj2008
miałam 19 lat gdy na świecie pojawił sie Kacper - planowane i przemyślane żeby nie było ;) teraz mam 25 lat i staramy się o drugie

Super ;)

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

09 sie 2011 - 19:32:56

Cytat
Hooney_M
Ja urodziłam w wieku 19,zresztą już wiele razy opisywałam to tutaj na Szafie:)
Nie twierdzę,że dziecko było planowane-bo nie było. Na początku to był wielki szok,ale teraz jestem najszczęśliwszą mamą na świecie:)

Studiuję,pracuję,zajmuję się domem i córeczką. Właśnie niedawno wprowadziliśmy się do nowego domu i wszystko się świetnie układa!:)
Macierzyństwo w tak młodym wieku to nie wyrok,mnie to tylko zmobilizowało:)

Można być szczęśliwą mamą,a do tego spełniać się w innych rolach,rozwijać się,pracować itp:)

Tak apropo ;p

..tak niedawno opisywałaś swoje problemy rodzinne ;)

ale skoro już wszystko w porządku to ok ;)

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

09 sie 2011 - 19:33:44

Cytat
Nasia_1989
Hooney_M Taka młoda jesteś ale jak czytam twoje wypowiedzi to co najmniej jakbym czytała wypowiedzi 35 latki.. sory takie moje odczucia...

Ja też w niedługim czasie będę starać się o maleństwo. Mam nadzieje, że wszystko pójdzie po mojej myśli. Gratuluje przyszłym mamą;)

Dla mnie to komplement,nie wiem dlaczego się mnie tak uczepiłaś.
Mam się wstydzić tego,ze jestem odpowiedzialna i dojrzała jak na swój wiek?

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

09 sie 2011 - 19:34:20

Cytat
kami_g1
Cytat
Hooney_M
Ja urodziłam w wieku 19,zresztą już wiele razy opisywałam to tutaj na Szafie:)
Nie twierdzę,że dziecko było planowane-bo nie było. Na początku to był wielki szok,ale teraz jestem najszczęśliwszą mamą na świecie:)

Studiuję,pracuję,zajmuję się domem i córeczką. Właśnie niedawno wprowadziliśmy się do nowego domu i wszystko się świetnie układa!:)
Macierzyństwo w tak młodym wieku to nie wyrok,mnie to tylko zmobilizowało:)

Można być szczęśliwą mamą,a do tego spełniać się w innych rolach,rozwijać się,pracować itp:)

Tak apropo ;p

..tak niedawno opisywałaś swoje problemy rodzinne ;)

ale skoro już wszystko w porządku to ok ;)

Chwilowy kryzys:)

zweryfikowana
Posty: 909
Ostrzeżenia: 1/5

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

09 sie 2011 - 19:35:40

Ja planuję :) Staramy się od niedawna. Mam 21 lat i studiuję dziennie. Mam nadzieję, że mi się uda jak najszybciej zajść w ciążę :) Jestem ze swoim M. już prawie 7 lat, więc najwyższy czas :) Poza tym to bardzo przemyślana decyzja i doszłam do wniosku, że to najlepszy czas na dziecko

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

09 sie 2011 - 19:35:58

A ja urodziłam synka jak miałam 18 lat, dziś ma już 3 lata, ja obecnie studiuje,pracuję ;) Wszystko można jeżeli tylko jest możliwość uzyskania pomocy od rodziców czy innych bliskich;)

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

09 sie 2011 - 19:36:38

a ja się staram o dzidziusia i nadal nic:(

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

09 sie 2011 - 19:37:01

Ja ma 19 i też marzę o maluszku,ale wiem,że na razie nie jest to możliwe,bo chciałabym zapewnić mojemu dziecku wszystko,co najlepsze,a wiem,że teraz niestety nie mogłabym mu wszystkiego dać-chodzi mi tu konkretniej o materialne rzeczy,jestem bez pracy,a chciałabym,żeby maluszek miał wszystko,więc jeszcze czekam na ten moment:)

No i oczywiście gratuluje wszystkim mamusiom : )))

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

09 sie 2011 - 21:49:15

Ja mam 20 lat i jestem przyszłą mamusią chłopczyka. Obecnie 21 tydzień. Chciałam tego dziecka, więc była to decyzja przemyślana. Jednak gdy test wyszedł pozytywny byłam w niemałym szoku. Boję się raczej czy dam sobie radę, czy będę dobrą matką. Wiem że dużo pomoże mi moja mama bo ja przy dzieciach jestem zupełnie zielona. Jednak mimo to mam obawy jak to będzie. Mój narzeczony bardzo się cieszy z tego dziecka. Głaszcze i całuje mnie po brzuchu więc w nim mam dużo wsparcia.

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

24 sie 2011 - 18:15:13

Ja mam 23 lata i mam 4 letnią córkę ;)

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

04 paź 2011 - 22:24:03

Ja mam 22 lata i jestem szczesliwą mamą 2 dzieciaczków:) 3 letniej córy i 1,5 rocznego synka:) Za nic w na świecie nie zmieniłabym swojego życia:) Pracuje, kontynuuje studia na ciężkim kierunku, wychowuje dzieci i zajmuje się domem bez pomocy nikogo oprócz męża :) I jestem z tego bardzo dumna:) I wbrew pozorom żadne z dzieci nie było wpadką jak większośc zapewne uważa :) Dziewczyny jak się czegoś pragnie wszystko można pogodzić w życiu:)

zweryfikowana
Posty: 122
Ostrzeżenia: 4/5

MŁODE PRZYSZŁĘ I OBECNE MAMY

04 paź 2011 - 22:28:42

Ja mam 21 lat i 5 miesięczna córeczkę, która nie jest wpadką. Poprostu kochamy się bardzo z narzeczonym i postanowiliśmy że będziemy mieć dzidziusia i mamy. Ja chce studia zacząć od lutego. Mam nadzieję że dam radę. A do tego chce otworzyć własną firmę. Będę sprzedawać meble w stylu retro

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

40 tydzien