Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.423

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 12:01:09

Słyszałam. Z muzyką nie jest źle, powiedziałabym, że nawet wpada w ucho. Ale! Pierwszy raz mi się zdarzyło, że nie rozumiałam słów śpiewanych po polsku (nie licząc angielskich wstawek, które miały chyba dodać hmm, nie wiem czego w sumie miały dodać, ale i tak się nie udało :D).

Co do teledysku, niektóre sceny, mówiąc wprost są słabe i niesmaczne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-19 12:03 przez kaaaami.

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 16:44:57

dokładnie teledysk to masakra jest :)

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 16:46:32

haha D N O - Janusz kazał hahaha

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 16:55:38

a oto niezawodne demotywatory, jesli juz mowimy o Rolowaniu http://demotywatory.pl/4273376/Sztuka-nowoczesna :D

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 17:20:59

mietowa_ ---dobre ;p

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 21:01:48

To rolowanie jest dla mnie tym samym co nieumiejętne rolowanie długiem. W efekcie czego pojawia się pętla na szyi, którą Joe i Pani Natasza nieustanie zaciska poprzez nieudolne komentarze i wyjaśnienia sensu czy tez zamysłu tego rolowania.
Osobiście wydaje mi się, że chciała się zresetować o czym mogą świadczyć te słowa:
"... Chcę zresetować się
Chcę egzaltować się ..."
Niestety wiadomo, że przy rolowaniu nie wskazana jest przesada w wyrażaniu uczuć i myśli. Jakoś tak, że tak powiem nie pasuje ;)

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 21:09:26

Cytat
lastraga
mnie sie ta piosenka podoba:)podejrzewam,że gdyby zaśpiewała to rihanna,albo shakira to pewnie wszyscy byliby zachwyceni..
niestety padło na tą biedną zapatrzoną w nieodpowiedniego człowieka dziewczyne. Większość spoleczeństwa ocenia ją poprzez pryzmat męza, a szkoda bo laska ma talent, super sie porusza na scenie, jest ładna zgrabna i inteligentna.Nigdy nie pałałam do niej sympatią, bo jakaś taka nieprzystępna się wydaje,ale taraz(o dziwo)zmieniłam zdanie:)
uratujmy natasze przed hejterami!!:) hihi

Nie znam w ogóle tej dziewczyny z mediów i telewizji, więc nie ocenie jej pod kątem wpływów męża, tak jak piszesz. Ocenie jedynie piosenkę- jest tak denna, połączenie języka polskiego i angielskiego nie podoba mi się, nachalna nowomowa. Dziewczyna wygina się przy tej umywalce, jakby chciała na kogoś wskoczyć, a tu tylko łazienka i umywalka. Głos? jaki tam głos, skoro większość i tak jest miksowane komputerowo. jest kawałek mokrego cyca, jest piosenka.

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 21:16:19

kręci dupa dla starych dziadków i wszystko robi pod dyktando męża,więc nie komentuje dalej osoby bez własnego zdania.

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 21:18:52

Cytat
asienka9023
Wczoraj przypadkiem fragment chyba w experssie był. Masakra! Takiego dna dawno nie słyszałam. Pokazała swój poziom, nigdzie jej nie chcą, to czegokolwiek się łapie, a widać, że wszystko jej jedno czy mówią pozytywnie, czy negatywnie, aby mówili...

o ja też widziałam w expressie. Ale nie odważę się wysłuchać całej piosenki

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 21:25:17

ona jest dumna z tej piosenki przynajmniej tak pokazała na tvn ;p

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 21:28:41

Cytat
Karolina301194
ona jest dumna z tej piosenki przynajmniej tak pokazała na tvn ;p

a mi się wydała jakaś znerwicowana i zakompleksiona dziewczyna, która nie wie co z rękoma zrobić ;P

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 21:32:49

malmie --- on za każdym razem jej przerywał jak zaczęła mówić ;p

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 21:40:15

a parodię Cezika "kiełbasa nietłusta" znacie - połączenie "rolowania" i "filiżanki" Wiśniewskiego


zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 21:40:57

Karolina301194, widać nie spodziewali się takiej reakcji i jakoś tak na siłę próbują to tłumaczyć i przekonywać, pozwalając sobie na niewybredne uwagi w kierunku tych, którzy tego nie chcą znać. Co chwila jakiej oświadczenia na temat swojego kunsztu aktorskiego, ilości spektakli itp. Jedno dziwi mnie najbardziej: niby takie gwiazdy i w ogóle osobistości, obeznane ze światem aktorstwa, jak o sobie mówią, a nie wzięli pod uwagę, że może wystąpić fala krytyki i hejtów.

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 21:42:28

[/quote]
Niestety dziewczyna jest kukiełką w rękach męża. Miłość jest ślepa, szkoda.[/quote]
nikt nie ma pojecia o jej prawdziwych relacjach z mezem, o ich wspolnym ukladzie wiec twoja wypowiedz jest bezsensowna

ja osobiscie slucham innej muzyki, choc szczerze mowiac samo brzmienie jest dosyc interesujace i oryginalne, nic do niego nie mam . Natasza ma dobry wokal, ktory wspolgra z tym haosem, co do teledysku ..hehe

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Akon - Facet o ciemnej karnacji