Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 10:53:21

A ja nie mam konkretnego zdania.. muzyka niezła, sposób, w jaki zostały wyśpiewane słowa też ok, a tekst.. po co komu tekst? Tak naprawdę trochę nie ogarniam oburzenia tym utworem - tekst jest tak samo gówniany jak większość zagranicznego gówna, no ALE - po polskiemu to polaczki rozumiejo, więc oburzenie, że jak to po polskiemu taki tekst guwniany?

W sumie wisi mi to nieco. Szajs bo szajs, ale wpada w ucho całkiem nieźle i lepsze dla mnie to niż 'ona tańczy dla mnie' na co kisiel miało swego czasu pół Polski.
A teledysku nie skomentuję, nie wiem który debil na to wpadł..

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 10:59:05

tragedia

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 11:03:33

najgłupsza piosenka jaką slyszaly moje uszy..

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 11:09:52

Cytat
matra
Tak naprawdę trochę nie ogarniam oburzenia tym utworem - tekst jest tak samo gówniany
W sumie wisi mi to nieco.
A teledysku nie skomentuję, nie wiem który debil na to wpadł..

Mi też to wisi. Nigdy nie lubiłam Nataszy. Dziewczyna jest utalentowana, ale zadziera nosa, gwiazdorzy strasznie, ma mało co ciekawego do powiedzenia (no ale to powiedzmy 96% nowych gwiazdeczek), a jej mąż rządzi wszystkim.
W piosence dla mnie najważniejszy jest tekst. Przesłuchałam tej piosenki i nie wiem, w jakim ona jest języku.
A teledysk... Pewnie nie byłby taki najgorszy gdyby nie ogólnie beznadziejna piosenka. I może brak umywalki, mokre kobiety sa przeciez uznawane za sexi.

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 11:16:02

mnie sie ta piosenka podoba:)podejrzewam,że gdyby zaśpiewała to rihanna,albo shakira to pewnie wszyscy byliby zachwyceni..
niestety padło na tą biedną zapatrzoną w nieodpowiedniego człowieka dziewczyne. Większość spoleczeństwa ocenia ją poprzez pryzmat męza, a szkoda bo laska ma talent, super sie porusza na scenie, jest ładna zgrabna i inteligentna.Nigdy nie pałałam do niej sympatią, bo jakaś taka nieprzystępna się wydaje,ale taraz(o dziwo)zmieniłam zdanie:)
uratujmy natasze przed hejterami!!:) hihi

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 11:18:03

ja piosenki nie słyszałam ani nie widziałam teledysku. zawsze mnie zastanawiało jedno. ta cała Natasza jest bardzo ładna, śpiewa, tańczy, fika koziołki i Bóg wie co jeszcze a tak mnie strasznie denerwuje. kiedyś słyszałam wywiad z nią w radio i całkiem też sensownie gadała. chyba mnie drażni to, że ten jej cały Józefowicz steruje nią jak lalką a jak się coś publiczności nie podoba to strzela fochy w każdej telewizji śniadaniowej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-19 11:18 przez kasiurek.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 11:20:06

Cytat
SunFlower23
Mi też to wisi. Nigdy nie lubiłam Nataszy. Dziewczyna jest utalentowana, ale zadziera nosa, gwiazdorzy strasznie, ma mało co ciekawego do powiedzenia (no ale to powiedzmy 96% nowych gwiazdeczek), a jej mąż rządzi wszystkim.
W piosence dla mnie najważniejszy jest tekst. Przesłuchałam tej piosenki i nie wiem, w jakim ona jest języku.
A teledysk... Pewnie nie byłby taki najgorszy gdyby nie ogólnie beznadziejna piosenka. I może brak umywalki, mokre kobiety sa przeciez uznawane za sexi.

Dopóki nie tarzają się po podłodze [o lizaniu umywalki już nie mówię], to może i tak.
Co do tekstu - zawsze był on dla mnie najważniejszy w piosence, ale za to nigdy w piosence typowo na imprezę lub typowo o imprezie - bo gdzie tu i po co tu głębszy sens?
A co do samej Nataszy - nie znam się to się nie wypowiem. Pamiętam ją tylko z jakiegoś programu typu jak oni śpiewają [?] z czasów, kiedy jeszcze oglądałam telewizję i w sumie już wtedy była znienawidzona przez Polaków. No ale głos ma i to jej trzeba przyznać, jest to coś, czego wielu polskim 'giwazdkom' bardzo brakuje.

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 11:21:49

jak dla mnie totalne dno, wogóle nie wiem o co jej chodzi, o czym śpiewa.
ale jak chce to może porobić porządki i w mojej łazience :D

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 11:28:46

mi ten teledysk przypomina wielką psychodelę
nie da sie słuchac, nie da sie patrzec - mam wrazenie ze razem z nią oszaleje jak bede oglądac ten teledysk dalej...

a sam tekst to jedno wielkie dno - gdzie słowo po słowie nie ma ze sobą nic wspolnego - tekst to zlepek roznych wyrazów polskich + marna angielszczyzna

szczerze - nie mam pojecia co autor mial na mysli :)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 11:33:43

Cytat
lena-222
a sam tekst to jedno wielkie dno - gdzie słowo po słowie nie ma ze sobą nic wspolnego - tekst to zlepek roznych wyrazów polskich + marna angielszczyzna

A teraz co mnie zastanawia najbardziej - poszedł cover, tekst w 100% oryginalny, tylko śpiewany przez mężczyznę w innej intonacji i do innej melodii [gdzie oryginalna serio mi się podoba] i już były zachwyty i komentarze typu 'da się? da się'..

Zatem - to naprawdę tekst jest taki mierny, czy to jednak nielubiana Natasza dostaje po dupie za to, że jest Nataszą?

niezweryfikowana
Posty: 153
Ostrzeżenia: 1/5

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 11:39:52

A ja mysle ze wiekszosc jest na nie....bo inni tez sa na nie
czytaja portale typu 'pudel' a za inni gnoja i nie lubia - to 'wy' nie chcecie byc gorsi
Nie ma to jak własne zdanie...
Sa rzeczywiscie osoby, ktorym nie bedzie sie to podobało- i potrafia powiedziec co jest z tym nie tak... ale wiekszosc po prostu idzie za tłumem i tyle w tym temacie.

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 11:44:57

Cytat
matra
Cytat
lena-222
a sam tekst to jedno wielkie dno - gdzie słowo po słowie nie ma ze sobą nic wspolnego - tekst to zlepek roznych wyrazów polskich + marna angielszczyzna

A teraz co mnie zastanawia najbardziej - poszedł cover, tekst w 100% oryginalny, tylko śpiewany przez mężczyznę w innej intonacji i do innej melodii [gdzie oryginalna serio mi się podoba] i już były zachwyty i komentarze typu 'da się? da się'..

Zatem - to naprawdę tekst jest taki mierny, czy to jednak nielubiana Natasza dostaje po dupie za to, że jest Nataszą?

Osobiscie mam ten problem , ze jak slucham piosenki jakiejkolwiek to nie rozumiem tekstu lub zle slysze niektóre wyrazy- mam kiepski sluch
Jesli nie rozumiem tekstu zawsze sięgam po tekst pisany, by go czytac wraz z piosenką. Zrobiłam to także w przypadku Nataszy i naprawdę jak dla mnie tekst jest o niczym... Wolę teksty z jakims sensem i głębszym znaczeniem... Ba , lubię też jak teledysk odzwierciedla sens tekstu - ale aktualnie większość teledysków teraz jest do bani...
Nataszę lubiłam jak występowała w programie o tych gwiazdach, które spiewaja - nawet jej wtedy kibicowalam...
Myślę, że dla większości tak jest : Bo Natasza jest Nataszą
Ale dla mnie jeśli ona zaspiewalaby normalny tekst, w normalnej tonacji z użyciem jej talentu wokalnego to naprawdę byłoby coś - z kolei to by się nie sprzedało i koło się zamyka... W końcu musi być kontrowersja :P
Do mnie to nie trafia

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 11:47:52

Cytat
Zuosnica
Tak, słyszałam. Jest fatalna, co tu dużo mówić? Nie przekonują mnie żadne argumenty, że to taki obraz współczesnej młodzieży. Natasza powinna jak najszybciej wyrwać się spod skrzydeł męża, bo ma ogromny potencjał a on robi jej wielką krzywdę.

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 11:52:29

nie słucham takich piosenek ;d

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 11:54:57

mi się nie podoba

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Akon - Facet o ciemnej karnacji