Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 21:43:00

Żenua.

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 21:45:55

nie mogłam w ogóle nic zrozumieć, ale miałam niezły ubaw jak przeczytałam słowa piosenki!

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 21:50:06

malmie -- czasami odniosłam wrażenie że to przez nas wszystkich taką piosenkę wymyślili xd po za tym wszystko było na siłe byle by coś mówić i temat zmieniali xd

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 21:58:39

Karolina301194, szczerze powiedziawszy sposób podania tego przekazu pozbawił mnie chęci zgłębienia tego teksu, a muszę przyznać, że lubię kontrowersyjne teksty z podwójnym dnem. W tym przypadku jednak mnie to nie przekonuje i raczej odrzuca od reszty tego projektu, bo ponoć są inne piosenki ( bo nie nazwę tego za chiny utworem) w tym projekcie. Raczej się nie pokuszę i dla mnie to jest kosz.

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 22:07:56

malmie-- podobno piosenka to prowokacja ..ale może tylko tak mówi bo co innego miała powiedzieć po klęsce coś się nie udało to musi się bronić xd

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 22:15:33

Karolina301194, dla mnie jest to prowokacja klęski i obnażenie braku pomysłu na siebie. Ja tak to odbieram. Nie wiem, czas pokaże, może zbiją na tym kawałek grosza. Ja tego nie chcę znać, ja rozumiem chcieć zszokować widza czy słuchacza, ale dla mnie Natasza jest po prostu śmieszna i budzi moje współczucie, bo wygląda jakby tonąć w otchłani wielkich scen chwytała się brzytwy.

ROLOWANIE

19 sty 2014 - 22:54:42

teledysk jest dziwaczny. Co do tekstu to ja osobiscie przez 80% czasu nie rozumiem co ona tam spiewa... to jakaś mieszanka językowa, jedno slowo po angielsku, drugie slowo po polsku i tak na przemian? O_o

Ogólnie kicz i żałość. Najlepsze jest wciskanie że to prowokacja, myślała pewnie że to będzie hit a tu taka porażka, pośmiewisko roku- no to jakoś się trzeba ratować.
Wg mnie są dwa typy prowokacji. Pierwszy to prowokacja inteligentna, mająca coś na celu. Druga to prowokacja typu "troll". Która to niby miała być? co to miało na celu? nic... wiec chyba ta druga, no wiec Natasza przekonuje nas że jest trollem?

ROLOWANIE

12 lut 2014 - 13:40:10

ach Urbańska czego się nie chwyci to spartaczy ....hehe
Taniec z gwiazdami zgroza
Rolowanie zgroza
moda te jej szmaty zgroza

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Akon - Facet o ciemnej karnacji