Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Akon - Facet o ciemnej karnacji

05 lut 2014 - 13:02:40

Hej dziewczyny,
Nigdy się nie zastanawiałam nawet czy faceci o ceimnej karnacji są przystojni czy nie, ale ostatnio wpadłam przez przypadek na teledysk Akona. I powiem Wam, że nie tylko jego muzyka może zachwycać, ja np jego muzyke kocham, ale i on sam jest niesamowity, świetnie zbudowany, wysoki;) Taki przystojny marzynek z niego. A Wasze zdanie jest jakie?;) Tak w ogóle co sądzicie?



Akon - Facet o ciemnej karnacji

05 lut 2014 - 13:05:16

dla mnie jego muzyka i wyglad sa bleeeeee. wole inny typ i nie wyobrazam sie spotykac z osoba czarnoskora

Akon - Facet o ciemnej karnacji

05 lut 2014 - 13:07:46

Cytat
juliar123
i nie wyobrazam sie spotykac z osoba czarnoskora

Myślisz że taka osoba jest gorsza od Ciebie??

Akon - Facet o ciemnej karnacji

05 lut 2014 - 13:08:12

Spotykam i brzydkich i przystojnych mężczyzn zarówno wśród 'murzynów' jak i wśród facetów o jasnej karnacji. Tu i tu zdarzają się perełki jak i paszczury.
a co dop rzykładów, to bardziej podoba mi się Usher niż Akon :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-05 13:10 przez nicolenkaa.

Akon - Facet o ciemnej karnacji

05 lut 2014 - 13:09:15

180 to wysoki?
Mi on nie odpowiada jak artysta ze wzgledu na na poziom jaki reprezentuje na swoich koncertach. Widziałas może nagrania jak zaprasza dziewczyny na scene i jak z nimi tańczy? Słyszałam tez ze jedna oskarżyła go o gwałt.

Akon - Facet o ciemnej karnacji

05 lut 2014 - 13:09:29

czarno skóry to tylko Pharrell ^^

Akon - Facet o ciemnej karnacji

05 lut 2014 - 13:11:26

Cytat
parelka16
Taki przystojny murzynek z niego.
What?!

Nie uważam, żeby był przystojny, dla mnie jest wręcz odrzucający. A co do czarnoskórych w ogóle, to nie mogłabym być z takim, bo strasznie drażni mnie ich zapach.

Akon - Facet o ciemnej karnacji

05 lut 2014 - 13:12:30

Nie podoba mi się on.

Akon - Facet o ciemnej karnacji

05 lut 2014 - 13:13:39

Cytat
natalkagaw
180 to wysoki?
Mi on nie odpowiada jak artysta ze wzgledu na na poziom jaki reprezentuje na swoich koncertach. Widziałas może nagrania jak zaprasza dziewczyny na scene i jak z nimi tańczy? Słyszałam tez ze jedna oskarżyła go o gwałt.

Tak, 180cm to już można zaliczyć to wyskokich, zawsze to co innego jak 170 jak i tacy się znajdą. Noe nie powiem, jego koncerty się wyrózniają nieco, wtedy sobie pozwala na wiele, ale tego nagrania nie widziałam. może dasz linka? A z tym gwałtem to słyszałam, czytałam nawet, że wypowiadał się, ze nie wiedział, że ta dziewczyna była niepełnoletnia, ale tak naprwdę nie chodziło o gwałt tylko o niby molestowanie na imprezie

Akon - Facet o ciemnej karnacji

05 lut 2014 - 13:18:53

Cytat
Olus
Cytat
juliar123
i nie wyobrazam sie spotykac z osoba czarnoskora

Myślisz że taka osoba jest gorsza od Ciebie??
Myślę, że nie chodziło jej o to, że czarny jest gorszy od białego, tylko że nie pociągają jej czarnoskórzy mężczyźni, nie często mamy z nimi kontakt, więc nawet nie możemy ocenić ich urody, mamy inne standardy. Faceci w Polsce też wolą białe kobiety, tu chodzi o obowiązujący kanon urody. Podobno też zapach ciała białych jest przykry dla czarnych i odwrotnie. Tu już winna jest ewolucja, a nie brak tolerancji.

Akon - Facet o ciemnej karnacji

05 lut 2014 - 13:21:16

Mi sie osobiście Akon nie podoba. Ale w pracy mam przystojnego team leadera czarnoskorego :) Jak dla mnie mógłby grac w jakims filmie :P

Akon - Facet o ciemnej karnacji

05 lut 2014 - 13:25:00

Cytat
Olus
Cytat
juliar123
i nie wyobrazam sie spotykac z osoba czarnoskora

Myślisz że taka osoba jest gorsza od Ciebie??

Niekoniecznie stwierdzając, że sobie nie wyobrażasz bycia z kimś czarnoskórym musisz od razu myśleć, że jest gorszy :/ To tak samo jakbym ja powiedziała, że nie będę się nigdy spotykać z blondynem, bo po prostu mi się nie podobają. Murzyni też mi się nie podobają, chińczycy też mi się nie podobają, latynosi też mi się nie podobają, to znaczy, że jestem rasistką? :/

Akon - Facet o ciemnej karnacji

05 lut 2014 - 13:30:57

jakoś nie kręcą mnie czarnoskórzy, ale już np Turcy albo Marokańczycy tak :)

Samego Akona lubię za muzykę

Akon - Facet o ciemnej karnacji

05 lut 2014 - 13:49:09

Cytat
Zuosnica
Cytat
parelka16
Taki przystojny murzynek z niego.
What?!

Nie uważam, żeby był przystojny, dla mnie jest wręcz odrzucający. A co do czarnoskórych w ogóle, to nie mogłabym być z takim, bo strasznie drażni mnie ich zapach.

a jak oni pachną?;p

Akon - Facet o ciemnej karnacji

05 lut 2014 - 14:03:43

nie podoba mi się on ,bardziej Ne-yo albo Jason Derulo ;)) jedno musze przyznać ciemnoskórzy umieją się zajebiście ruszać :O i murzynki i murzyni ;D Mają talent do tańca!!!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Anja Rubik - Poodba się Wam?